• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Bolesti zad ve 36+4tt, máte zkušenost?

29. dubna 2013 
Ahoj maminky, jsem v 36+4 tt a dnes v noci mě vzbudily silné bolesti v kříži. Bolesti neustupuji, přicházejí v dílně bolestivých vlnach. Máte s tím některá zkušenosti prosím? Neblíží se porod? Jsem prvorodicka,tak jsem trochu nervózní a zmatená :slight_smile: dekuji a pěkný den.
29. dub 2013 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem taky ke konci těhu trpěla silnými poslíky právě v křížové oblasti - nebolí tě přitom i podbřišek?
Pokud by to neustupovalo zajdi si k Dr. nebo do nemocnice kde jsi registrovaná - oni tě zkontrolují, jestli náhodou nerodíš.. hodně štěstí.. :wink:
29. dub 2013 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
někdo má porodní bolesti do břicha, někdo do zad, zaleží na poloze miminka..jak píše @joa.n když by to nepolevovalo, tak se vypravit do porodnice, pokud nemáš v plánu tedy rodit doma-) Ale jinak to můžou být poslíčci..děloha občas trénuje-) Zrovna mi něco podobnémho psala kamarádka včera, co je v 35.tt-) ale byli to jen poslíčci.
29. dub 2013 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, porod to být může, já měla při obou porodech převážně křížové bolesti, do břicha mi to snad nešlo vůbec. Uvidíš, jestli se to bude stupňovat a bude to přetrvávat, pak by asi bylo dobré, aby tě někdo zkouknul když si sama nejsi jistá. :slight_smile:
29. dub 2013 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jestli stále trvají, tak bych na tvém místě zavolala na gyndu nebo hned jela do porodnice. V tom stejném termínu, ale o den dříve mi takhle začal porod. Než jsem poznala, že jde o kontrakce už bylo pozdě a porod nešel zastavit. Hodně štěstí!
29. dub 2013 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré odpoledne všem :slight_smile: Přicházím s malou prosbou... Jsem studentka porodní asistence a hledám ochotnou těhotnou slečnu nebo paní, která by mi vyplnila 2 dotazníky, popř. zodpověděla pak ještě pár otázek. Cílem práce je najít několik ošetřovatelských problémů (jako např. bolení zad), které vás trápí a pokusit se navrhnout řešení. Byla bych vám velice vděčná ;)
29. dub 2013 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek