• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co můžu udělat pro to, abych se do týdne rozrodila?

18. října 2013 
autor
Tak podávám hlášení :slight_smile: V pátek jsem ráno nastoupila do porodnice, dostala jsem 1/4 tabletky a nepříliš silné kontrakce přišly prakticky hned a rovnou po 2minutách...po dvou hodinách ale "tam dole" žádná změna, tak mi dali další 1/4 a to už se chytlo líp...od tý doby jsem střídavě hopsala na míči ve sprše a chodila na monitor, bolesti byly docela dost intenzivní a samozřejmě se stupňovaly...na monitoru krásné Himaláje :slight_smile: ve 14.30 mi píchli vodu, aniž by mi řekli, jak se nález posouvá, tak jsem si myslela, že pořád nic moc, i přes silné bolesti...no a za hodinu dvacet najedou kontrakce s takovým tlakem na zadeček, že už jsem si i zakřičela...sestřička přiběhla, ať vyskočím na lůžko , že se dr.mrkne a hned jen řekla : "tak jo, jdeme rodit" :slight_smile: Asi na 5.zatlačení byla naše Andulka na světě :slight_smile: 4180g a díky cvičení s Epinem bez nástřihu a bez poranění :slight_smile: Od včera jsme doma a už mi vůůůbec nevadí, že nás vyvolávali, hlavně že jsme v pořádku :slight_smile:
16. říj 2013 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@culianka - gratuluji, hlavne, ze uz jste spolu doma. Preji hodne zdravi a pohody.
16. říj 2013 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsi měla krásný,gratuluji,taky doufám v takový lehký průběh :slight_smile:
18. říj 2013 v 09:13  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek