Hlenová zátka 39. tt - odchází 3 dny. Máte podobnou zkušenost?

petulkanono
16. kvě 2023

Ahoj maminky, u první jsem tohle nezazila, rovnou rupla voda a jelo se. Diskuzi o zatce je dost, ale zajimalo by me, jestli to mel nekdo taky tak, ze mu odchazela 3 dny, kdy jste pak porodily? Prvni den odesla i s krvi, ted dva dny čirá, nekdy je ji vice nekdy mene. Zitra zacinam 39tt. Diky za Vase zkušenosti, vestby z křišťálové koule, kdy porodim, nepotřebuji!😁

laxesis
16. kvě 2023

@petulkanono zátka může odejít klidně 14 dní před porodem, to mi říkali v porodnici🙂 mě teda odešla 1.5h před😅

ada22
16. kvě 2023

V porodnici říkali klidně i tři neděle před. Já nerodila ani po týdnu, pak jsem šla na vyvolání z jiného důvodu.

kosi_cek
16. kvě 2023

@petulkanono mě začala odcházet 3 týdny (4.porod) před, když začala odcházet, tak s jasnou krví, pak už bez, myslela jsem, že ten 1. den porodím, měla jsem i pravidelné poslíčky půl dne po 3 minutách a nic.., ale 1. porod se mi podobně ještě ten den rozjel a ještě ten den jsem měla miminko venku, člověk nikdy neví...

misicka1988
16. kvě 2023

@petulkanono Mě odcházela při posledním těhotenství 14 dní, tak nějak ve vlnách. Pokaždé jsem si říkala že to už musí být celá zátka, a za pár dní zase kus. Rodila jsem nakonec 41+1.

kakba
16. kvě 2023

Me zacala odchazet od 30.tt. otevrena na 2, Nemocnici jsem odmitla. Porod na den presne.

fifinka2020
16. kvě 2023

@petulkanono mně tak ty 2-3 dny před porodem. Ale tak nějak vnitřně jsem cítila, že už to týdny trvat nebude. Jinak mně i potom praskla nejdřív voda a porod se rozběhl až později.

vikysek0987
16. kvě 2023

@petulkanono Začala mi odcházet tři týdny před porodem a rodila jsem týden po termínu vyvolávaně.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru