• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

III. trimestr, začínáme. Jak se cítíte?

29. ledna 2010 
radu, Mikeš spí od 21-22h do 6-6:30, přes den pak 2,5 - 4h, jak kdy
už skoro odboural to spaní před večeří, to si dával tak 30minut

dnešní noc zas děs, mě z toho nevyspání začíná migréna a ještě jdem odpoledne na vojtovku :confounded:
20. dub 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
akorát uspání bylo včera super, MM šel uspávat a za minutu došel, já koukám a prcek byl prý v momentě tuhej :grinning:
on teda zíval už od 18h a nešel mi uspat, dělal blbosti, takže asi nebyl přetaženej, jen ospalej tak akorát :grinning:
20. dub 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
radu- fakt to bude individuální...Kuba usíná tak 19:30 - 20:00 cca do 6 - 6:30....přes den spí tak 3-4x po 45ti minutách

tak včera měl Kuba z ničeho nic 38,4 :frowning2: úplně hořel....tak jsem mu dala nurofen a dneska ráno měl 37,4..tak v tom budu pokračovat a snad se to sníží...to je hrozný...my si to snad fakt předáváme :frowning2:

a ke všemu tchýni včera odvezli do nemocnice :rolling_eyes: to je tedy fakt rok :unamused:
20. dub 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajdi a zuby to nebudou?
snad bude malýmu líp, je to pech
prcek zase furt kašle, i s těma kapkama od dr. a já se zapomněla zeptat, jak je mám dlouho užívat :unamused:
20. dub 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak čtu zajímavou knížku Koncept kontinua - jsem teda na začátku
autorka vychází z indiánských kultur v jihoamer.pralese, kde jsou nejen děti šťastné a srovnává vztah k miminku po narození s naší vyspělou kulturou
je to dost zajímavé a dala bych jí i za pravdu
že např. dítě po narození podle děděných "zážitků" po generace předtím očekává určitý vzorec chování od matky a ostatních lidí - např. nošení, uspokojování svých potřeb když se "ozve" apod.
např. díky tomu, že indiáni své děti neustále nosí a miminka střídají různé polohy, netrpí závratěmi apod.
neexistují u nich poporodní deprese, hyperaktivní děti atd.
20. dub 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. dub 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my už máme náušnice. :sunglasses:

Anička teď usíná mezi 20-21hod. a spí cca do 6. Přes den 2-3hodinky, ale včera se tvářila jako by už chtěla spát přes den míň. :angry:
20. dub 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mikeš byl vzhůru od 14h a teď vytuhl před večeří

jinak jsme tu měli přes den u baráku sanitku a 3 policejní vozy
zaslechla jsem, že se dneska v posledním patře někdo oběsil a snad manžův kamarád :frowning2:
nemám z toho dobrý pocit teda ....
20. dub 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci, tak to tě chápu. Já šla dneska kolem parte a tam visel syn mojí kolegyně, která se mnou seděla v kanclu. Měl 28 let. Znala jsem ho dost dobře :frowning2: :frowning2:
20. dub 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, koukám, že se tu yas dějí věci :frowning2:
Nekouřit tu všude, taky své dítě všude tahám jak Indiánka.. :wink:
Na nějaký čas se loučím - jsem u tchánovců a moc nebudu mít přístup k netu a musim se učit...
Beti, co Pavlinka05, už jí prcek v noci spinká???
20. dub 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci a radu....to je tedy hrůza....

tak horečka snad ustoupila, nevím,co se to dělo....zkoušela jsem dneska ty zoubky...jako spodní dáseň mi přijde trošičku hrubší,ale fakt to nepoznám...hlavně,že je prcek v pořádku...

jo a začíná zvedat prdelku,tak tipuju, že do 14ti dnů leze :grinning:
a dneska spal naprosto fantasticky - 19:30- 3:00 - 7:30....že by si uvědomil,že po půl roce se to ustáluje :wink: no nebudu se radovat předčasně.....

ha...tak zatím,co to píšu, tak se odšoupal z deky a leze ke krabici...no, to nevím, jak to budu řešit, když tady máme dlažbu :frowning2: , protože jak zvedá prdelku,tak mu padá hlavička dolů a on olizuje podlahu :unamused:
21. dub 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, už jste zkoušely příkrmy s masem?
21. dub 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajdi, před chvílí jsem Aničku přistihla jak okusuje koberec. :grinning: Pak se došourala k tašce od kočáru a chtěla se v ní hrabat. :grinning:

Maso jsme teda ještě nezkoušely, ale my začaly s příkrmama později než vy
21. dub 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajdi, maso už zkouším, žloutek mám ještě obavy
21. dub 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci a jakým jsi začala? Kuřecím?
21. dub 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajdi, na masino najíždím příští týden a prvně asi začnu krůtím a pak kuřecím.jinak tady u nás jsou taková dvě domácí řeznictví, tak budu nakupovat tam :wink:
21. dub 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tanu,tak hlavně, abys měla klid na učení a šlo to!!! jinak pavli05 furt se nocema stejný, vstává po 2 někdy i po jedné hodině a kojí a to už bude Ájovi 1 rok :frowning2:
21. dub 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
začínala jsem s kuřecím ve skleničkách, ale furt plánuju to vaření, takže budu taky kupovat kuřecí v řeznictví

potkala jsem včera kamarádku, má kluka 6let a říkala mi, že se nevyspala pořádně 3roky
tak mě fakt povzbudila :grinning: :grinning:
21. dub 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci...to je děsná představa :grinning:
21. dub 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci, to je super, já dneska byla u dr, tak jsem dostala ATB, že už to mám zánět nosohltanu i prudušek, tak jsem byla naraná :grinning: , že se snažím malé vyvařovat, aby se do ni nedostal bprdel a nakonec ji dám skrz mlíko ATB, no nedá se nic dělat.
jinak jak jsem byla u té dr.tak zdravotní setřička obdivovala malou a říkala, že ona měla dvojčata a že spala tak 2 hodky za den a třeba při ježdění s kočárkem měla mikrospánky a že jeden měl podezření na obrnu, druhej na leukemii pak laryngitidy, opakovaný záněty uší, ekzémy...tak jsem na ni koukala a řekla jsem si, že nevím, na co si stěžuju, tohle vydržet, to musí být fakt psycho :frowning2:
21. dub 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
beti, tak snad budeš brzo zdravá

u nás noc děs, navíc mi rupla žárovka a vyhodila pojistky, MM je na školení mimo domov, Mikeš měl hysterák, bezva bojovka :grinning:
naštěstí to byli jen pojistky v bytě

je to děs, tak brzo světlo, Mikeš už vstává po 5h, páč jen žaluzie okno pořádně nezatemní
být na baráku, hodím si tam okenice :grinning: :grinning:
22. dub 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

ilci, tak o ttěch okenicích jsem taky přemýšlela :grinning: máme to stejně, sotva se začne rozednívat, začne se otřásat postýlka a malá se dere ven :grinning: největší sranda je, že ona se úplně nalepí na tu bočnici,kde ležím, chytne se za packy těch šprušlí a začne drmolit (myslím si, že to má být něco o tom, že mám urychleně vstávat, že se nudí :grinning: tak to chvilku vydržím a pak začne řvat, když ji náááhodou neslyším :grinning:

ilci, jinak s tím světlem, to jsi machr, já trpím hroznou fobii ze tmy a kdyby mě doma samotné ruply žárovky, tak si můžu vyměnit tak akorát pyžamo, kdybych ho našla :grinning:
22. dub 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, žárovku musím dneska koupit, v pondělí rupla jedna v obýváku a včera druhá v ložnici
22. dub 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
beti, brzo se uzdrav :wink:

Říkám si kde jsou ty doby, co jsme spávali do 9 či do 10 hodin. teď tak do 6 max do 7 hod. Přemýšlela jsem nad hustým závěsem, ale zase bych ho musela zatahovat až nad ránem, protože takhle na ni v noci vidím i po tmě.

Jinak Anička nějak chraptí :frowning2:
22. dub 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
radus, tak zae tyminánek, co? jenže kdo se v tomhle počasí diví? zítra zase ochlazení a v pátek už zase teplo, radi, at je Anička fit!
22. dub 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak MM se vrátil ze školení a tak dotáhl bolení v krku
v noci už škrábalo i mě :angry:
tak ať jsme všichni brzo v pohodě
23. dub 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci, tak at to nechytnete všichni! já už se s tím trápím skoro týden a jsem na nervy,protože se to nějak nezlepšuje a to ani skrz ATB,mrchy jedny :angry: prý ted řádí virózy, MM učí a že prý mu hodbě odříkávají hodiny.

holk,když máte sporták budete pořizovat i golfáč nebo ne?
23. dub 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
beti, golfáč nevím, ještě uvidím
spíš uvažuju o nějakém skladném nosítku, ať si v klidu dojedu třeba busem k našim a nemusím se nervovat s kočárem, páč když se sejde kočárků víc, je problém
23. dub 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se holky uzdravujte.

Beti, já určitě. Sice ten co jsem si vybrala je vedený jako sporťák,ale jsou to spíš golfáče. http://www.babypoint.eu/zobraz_vyrobek.php?obr_id=101

Mám takový nepříjemný pocit, že se u nás začíná projevovat separační úzkost :frowning2:
23. dub 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

holky, dejte se brzo dokupy....

tak máme šestiměsíční kontrolu za sebou - váha 8,54kg a 70cm... očkovaný Kuba nebyl, kvůli tý nedělní horečce,tak za týden.... no a prý má nalitý dásně,tak by se mohly začít klubat zoubky :sweat_smile:

beti...my už golfáče máme,protože až budeme jezdit s prckem,tak ten náš kočár je docela mohutný a golfky přeci jen skladnější......
23. dub 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek