III. trimestr, začínáme. Jak se cítíte?

eliotka
14. črc 2008

Ahoj holky, je tu už sice téma gtřetí trimest, ale tam jsou kočky už spíš těsně před porodem, tak bych chtěla pokecat s někým, kdo třeba teprve III. trimestr začíná.

Jak se cítíte, co máte teď na programu? Já jdu do poradny tento týden. Snad se dozvím, kdy bude velký screening, snad někdy 30. týden?

jajdaelda
21. kvě 2009

Ilci....tak koukám,že jste to měli naopak.....mě by fakt zajímalo, čím jsou ti naši prcci řízeni...že jednou spí v poho a další noc tak řádí....

dáváte jim pít něco víc v těhle vedrech?

rehos
21. kvě 2009

Dobré ránko,
Maru pije víc když je teplo 😉 Ráno v půl sedmé se napila mlíčka a zatím ještě spinká

ilci
21. kvě 2009

já dávám čaj, beru i sebou na procházku
včera žahl 100ml jako nic, to mě překvapil, takže budu nosit čaje víc
přes den vypije tak 100-300ml čaje

ilci
21. kvě 2009

jinak gratuluju k prospané noci, u nás furt min. 2x buzení na kojo, příp. mu vypadne dudlík nebo se přetočí do šprušlí, občas i na bříško 😀

rehos
21. kvě 2009

Maru většinou vypije skoro 500ml 🙂 A jí když vypadne dudlík tak bohužel přichází na řadu palec ☹

jajdaelda
21. kvě 2009

ilci a jaký čajík dáváš? Ono zatím na všech, které jsem koupila je uvedeno, že by se nemělo víc jak 100ml dennně.
A z čeho Mikeš pije?

jajdaelda
21. kvě 2009

Jo a Kubulín už zase spí 😔 Tak nevím,jestli ho něco krom té rýmy netrápí...včera začal z ničeho nic řvát jak na lesy a nepomohlo ani chování ani krmení nic, až pak blbinky s taťkou...

ilci
21. kvě 2009

od hippu, schválně jsem se koukala a nic tam není, že by se mělo max. 100ml
zkoušela jsem i průduškový apod. sáčkovaný - ale to nechtěl, když jsem to po něm dopila, tak jako fakt hnus
jinak zkouším i jenom holou vodu, občas nepohrdne ani tím
pije zatím z flašky, ale uvažuju nad hrníčkem

jajdaelda
21. kvě 2009

tak to jsou takové ty ovocné slazené? Nebo bylinkové?
Já koupila pítko, ale zatím si s tím Kuba jen pohrává a občas si to dá do pusy...zatím se mu líbí pít z hrnečku

rehos
21. kvě 2009

Holky Marule pořád spí,nechápu,takhle dlouho ještě nespala.Já už jsem nachystaná na prochajdu a nic
Jinak Maru pije z hrnečku s pítkem ale zatím to měkké,máme i tvrdé pítko ale z toho moc nechce.

jajdaelda
21. kvě 2009

rehos...tak jsou asi nějaký erupce,že tak mimča spí (tedy vyjma Mikše 😉 )

Tak Kuba hrníček bez pítka

jajdaelda
21. kvě 2009

tak když už mám konečně celý den volno, tak je sice hezky,ale fouká příšerný vítr a docela i chladný...tedy alespoň tady....tak se potím nad seminárkou a papíry lítají vzduchem 😀

rehos
21. kvě 2009

Jo asi erupce 😅 Jinak Maruška moc ráda pije z normálního hrnku,když vidí hrnečky na stole tak úplně blázní.Ale to maximálně doma 😉

rehos
21. kvě 2009

Tak už je konečně vzhůru,má teda naspáno 🙂 tak vyrazíme ven,tady je nádherně a teploučko 😵

ilci
21. kvě 2009

my máme na slunku 30 st.
a Mikeš se bude za chvíli chystat na své zdřímnutí před obědem 😀
už je protivnej

radus78
21. kvě 2009

holky vy ste se dneska rozjely 😀 Anik vstávala v 5,30, podařilo se mi ji před 8 uspat po pul devate se vzbudila,tak jsem ji strčila prso u toho zas usla a ještě spí. Od rána nám tu mlátí, protože začali opravovat tu střechu.

Já zatím dávám A. jen vodu. Stejně ji nechce. Včera vypila celých 20ml 😠 Fakt úspěch. Zkoušela jsem pítko, ale to neprošlo,tak dávám z flašky.

jajdaelda
21. kvě 2009

radu...není to tak dávno,co jsme byly rády za každou vypitou "desítku" 😀

Já to teď zkusila dát Kubíkovi z pítka do flašky, protože si myslím,že v tomhle vedru fakt musí vypít víc...on i míň čůrá...a byl docela srandovní,protože tu flašku kousal jako pítko,takže mu samozřejmě nic neteklo,tak jsem to do něj nastříkala 😀

betina
21. kvě 2009

ahoj holky,

jajdi, tak za tu noc se s tebou nebavím 😀 ne, samozřejmě ti to přeji, u nás je to stále celkem hrůza a ted malá dělá v postýlce takový opičárny, že zase stáváme víckrát protože se o všechno bouchá a taky se nám klube ten zub, takže paráda ☹

jinak u nás flaška nespěla, to mi vypila tak 10ml za den, tak jsem koupila hrneček a z toho pije tak těch 150ml

radus78
21. kvě 2009

to máte hrnek bez pítka, jen tak hrnek?

ilci
21. kvě 2009

taxem zkusila ten hrnek a neprošel 😀

betina
21. kvě 2009

ne,ne, ten s pítkem, ten začínající zkoušecí mebo jak se tomu říká 😀

jajdaelda
21. kvě 2009

Kuba do toho pítka jen tak kouše a nesaje...nejlíp mu to jde jen z hrnečku

tanuki
21. kvě 2009

ahoj, já jsem max. vyčerpaná, malá už je zdravá, ale poslední 3noci hodinu prokňourá, pak se budí po hodině. Zkoušela jsem jí dát jen trochu z prsu a kdykoliv jsem se ho rychle snažila vyměnit za dudlíka, začala hrozně řvát! (ještěže neumí nadávat 😝 )
Rvu do ní probiotika, ale asi jí dám taky týden dietu, žaádnou mléčnou kaši, ať se to zas nepo..

radus78
21. kvě 2009

tanu, vy si to teď nějak vyžíráte. ☹ Snad bude Verunka brzo v pohodě. Mě připadá, že Anik to má zas nějak moc hustý. Zítra dostane švestkovou s jabkama 😉

ilci
22. kvě 2009

Mikeš taky tlačí tuhé bobky
já jsem mu přidala do čaje trochu švestkové šťávy, uvidíme

rehos
22. kvě 2009

Dobré ráno,tak si představte že dnes spánek stejné co včera,spala do 9.15,předtím jen v 6.30 mlíčko 😉 Jen škoda že nemůžu během jejího spánku zatím vyluxovat,vždycky jí to vzbudí a ona so toho zvuku dost bojí a pak křičí ☹

jajdaelda
22. kvě 2009

radu...Kuba má už asi měsíc normální tuhý bobek...občas je to kašovitý...

teď chroupe sušenku a vypadá fakt legračně, jak se snaží ji užužlat...no teď už si s ní hraje,takže to bude zase všude..

rehos...tak to je Maru šikulka...kolem Kuby můžou lítat gripeny a nevzbudí ho to...hlavně aby mu to vydrželo,protože já jsem měla prý taky tuhý spánek jako mimčo a teď mě vzbudí sebemenší zvuk

rehos
22. kvě 2009

Jajdi jí obvykle taky nic nevzbudí ale vysavač je pro ní horor,Filip má úžasně tvrdý spánek,toho nevzbudí absolutně nic a Maruška to tak měla když byla menší,to jsem jí luxovala kolem postýlky a nic ale od jisté doby se ho prostě bojí ☹

radus78
22. kvě 2009

jajdi,taky máme rádi sušenky, jen musím dávat pozor ať se tím nezadusí. 😉

U nás se vysává jen když jsme doma oba a jeden má Anika na rukách nebo je jeden s kočárem venku a druhý vysává.

Dneska jsme měli krizovou noc 🙄 Anička dostala rýmu. ☹

rehos
22. kvě 2009

Radus já jsem bohužel většinou sama,manžel jezdí kamionem tak mám smůlu.Před chvílí jsem vyluxovala kromě pokojíčku vše tak úspěch,nevzbudila se.Ale nejradši bych měla komplet celý byt.maru má ráda všechno co může dát do pusy 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru