• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

III. trimestr, začínáme. Jak se cítíte?

29. ledna 2010 
rehos,u nás to taky s tou přítomností tatínka nějak růžový. Víkendy je naštěstí doma, ale přes týden je až do večera v práci. Třeba včera přišel v 19,15,tak dal Anikovi kaši a ona šla chvíli na to spát.
22. kvě 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdy tedy vysáváš?I tak ti závidím že ho máš doma aspoň každý večer ikdyž pro dítě nic moc.Já jsem třeba deset dní sama s dětma a pak dva dny se nám plně věnuje a zase dest dní nebo i 14 sama s dětma... :frowning2:
22. kvě 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Mikeš se dneska vzbudil i na procházce, když jsem si decentně odkašlala, páč mě děsně lechtalo v krku :grinning:
22. kvě 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
většinou jen o víkendu nebo když se mu podaří urvat dřív. Taky to u nás podle toho vypadá :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jednou už jsem vysávala i s nosičkou :slight_smile:
22. kvě 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak MM jel dneska do Plas u Plzně a v 15h mi psal, že na Beroun vlaky nejedou kvůli nějaké nehodě, na Rakovník mu to ujelo kvůli bouřce a že měl sto chutí to otočit a jet domů
to bych byla v mírném šoku, kdyby se tu večer zjevil :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci, asi by si hodně přemýšlela, kdo se ti dobývá do bytu. No, ve mě by se asi krve nedořezal :grinning:
22. kvě 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak MM nakonec dojel, ale prý to byl děs :grinning:

noc byla taky děsná, Mikeš se po 21h vzbudil a usnul někdy k půlnoci
takže ráno byl nevyspanej a protivnej a teď zase vyspává
jsem zvědavá, jak dlouho mu to vydrží :wink:
23. kvě 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci, takže jsi na víkend slaměná vdova :slight_smile: U nás minulá noc nic moc k vůli rýmě, ale snad to dneska bude lepší
23. kvě 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak Kuba má za sebou první dětský den...bylo to super, jen se trošku připálil na sluníčku...nějak mi blbce nedošlo, že to opaluje i při větříku a byli jsme venku i přes poledne :angry:
No a vypadá to,že už se mu opravdu klube zoubek, protože v dásni má takovou tmavou čárku...nevím jak to popsat, ale myslím,že to je ono...

holky, chtěla jsem se zeptat, jestli vás taky bolej kolena...mě tedy příšerně, hlavně v noci, když mám vstát k prckovi,tak to je utrpení....
24. kvě 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jajdi, mě teda kolena nebolí ale bolí mě prostě celý člověk :grinning:
24. kvě 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, slaměná vdova :grinning:

mě zase bolí záda :wink:
24. kvě 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
radu :grinning: tak to mě bolí už cca 8 měsíců :grinning: alety kolena mě tedy začaly příšerně.....asi bdu muset doplnit vápník...

jinak Kubu jsem dneska nachytala na druhým schodu :sweat_smile: ..ne že by vylezl,ale kolínkama byl na podlaze a rukama na 2. schodu....teď sedí u auto sedačky...já se jenom děsím toho,že jak mu ještě nedrží zádíčka,tak povolí a mrskne sebou hlavou o zem :frowning2:
24. kvě 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajdi, taky se boím, že ted už budeme jenom a jenom hlídat....Veruš je taky jak nezřízená střela, ted sme byli na víkend u tchánovců a tam ž zistzila, že si je celkem istá ve stoupání, tak si furt stoupá a jenže samo, že přepadává, tak se taky bojím :angry:
24. kvě 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak hlásím první zub :grinning: Dnešní noc celkem dobrý, uvidíme, jak bude Kubulínovi přes den. Snad se ten zoubek brzo prořízne a nebude ho to dlouho trápit. Včera odpoledne byl chudák otrávený a dost plakal...
25. kvě 2009 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj jajdi,gratuluju k objevení zuba ale myslím že teprve to proříznutí dělá divy,to je bolí nejvíc.A může to tvrat déle než se vyklube na svět :wink: Přeju vám ať leze bez problémů :slight_smile: Maru už jsou vidět krásně horní asi dva tak jsem zvědavá jak zvládnem tyhle,zatím má jen časté a zcela specifické stolice :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. kvě 2009 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, vy teda jedete v tom vývoji :wink:
Mikeš se teda jen furt točí na bříško a i tak spí, mám vždycky strach, že se udusí s nosem zabořeným v matraci
25. kvě 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, my dneska vstávačka v 4,50, sem myslela, že mě švihne :angry:
25. kvě 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
radu, tak to ti nezávidím

my jsme po plavču, Mikeš si zdříml v kočárku a já usínám teď
nějak mě to zmáhá :grinning:
25. kvě 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny:slight_smile: Je tu vůbec někdo na začátku 7měsíce? Koukám, že jsou tu už jen maminky s prckama...Nebo se můžu ptát vás všech? :slight_smile: Mám pár otázek a asi mi nejlépe poradíte vy maminy, co už máte prcky. Díkes
25. kvě 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
f161, klidně se ptej. Pokud budeme vědět rády odpovíme :wink:
25. kvě 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
f161...máš pravdu...všechny jsme už maminy cca 8-mi měsíčních prcků :grinning: ...nějak jsme to téma nepřesunuly z těhu do batolat....ale ptát se určitě můžeš....
25. kvě 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, zub :grinning: u nás furt nic..
Ilči, verča taky začíná dost spát na bříšku, ale už jsou velcí a pohybliví, tak se snad udušení ubrání :grinning:
25. kvě 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak uspávám Kubu a je to dneska hrůza...chudák má v pokojíku 27st :angry: máme otevřený okna, aby byl průvan a trochu se to schladilo a nic :( Problém je, že ve vaku mu je horko a bez vaku cestuje :unamused: V čem spí vaše mimi?
25. kvě 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajdi, no tak to my s tím zubem...nám už se klube asi 14 dní, nejdelší klubající se zub :grinning:
25. kvě 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem konečně tady... :wink: Dočíst vás fakt ale zatu dobu nezvládnu... :frowning2: Tak se pochlubte pokroky ještě jednou. Koukám že se bavíte o zubech, Tomáškovi první zoubek vykoukl v pátek. Plazí se jak drak, ale na kolena se mu nechce, nejradši by chodil... :frowning2:
Ilči: já četla že pokud se dítě otočí na bříško samo, tak udušení nehrozí... jen je na břicho nemáme otáčet my....
Jajda: já jsem si nechala od ségry ušít vak bez výplně... fakt super věc....a pod tím má jen bodýčko s krátkým rukávem
25. kvě 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,zub se může klubat i měsíce :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale přeju aby byl co nejdřív venku.Maruška spí normálně v pyžámku :wink: má deku ale většinou spí na ní páč je malá cestovatelka :grinning: Dnesk byla celý den šíleně mrzutá a protivná,hrůza.Vypadá to že horní zuby pro ni budou co se nálady týče horší :unamused:
25. kvě 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
rehos, ale když už kousek zubu kouká,tak to snad měsíce trvat nebude :unamused:

vítej spetro...malej spí taky ve vaku, resp. ve španělský dece,ale přijde mi teplá....

mě snad klepne...tak tady větráme jak vzteklý a nějakej milej soused pálí nějakej bordel..už druhej večer za sebou...takže jsem musela všechny okna pozavírat...tak doufám,že se Kuba v těch 26 st. vyspí....ještě to zkusí zejtra a snad na ně volám policajty...

no a při tom dnešním "uspávání" si stoupl v postýlce, samozřejmě žuchnul na kolena a z těch se natahoval přes postel na skříňku...takže zítra dává manža postýlku o patro níž....
25. kvě 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mikeš spí v overalku a přes sebe tenkou deku, ktarou stejně odkope
ale i mě je vedro, takže nachlazení snad nehrozí
přes den přes něj přehazuju jen plínku, když je hic
26. kvě 2009 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,Jajdi tak to samo že ne,já myslela žes psala že ještě není prořízlej :wink: Proříznutí znamemá že je skrz dáseň,pak už jen leze výš a výš a to už jim vůbec nevadí a jde to docela rychle :slight_smile: Jinak s tím stoupnutím super,to už abys byla pořád ve střehu jako já :wink:
26. kvě 2009 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
vítej Spetro, my se neplazíme, ale za to pérujeme na kolenách a couveme.

Anička spí v pyžamku a pod peřinou, ale máme to doma takový kolotoč. Já zpocená, děcko zpocené a MM furt zavírá okno, tak já vstávám a otvírám ho. Jak u blbých na hůře. Hlavně, že on je odkrytý. Jak přijde z práce tak nás asi čeká tichá domácnost bo mi ve 3 v noci po asi hodinovém uspávání svým chrápáním zase Anika vzbudil, tak jsem mu vynadala. :angry:
26. kvě 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek