III. trimestr, začínáme. Jak se cítíte?

eliotka
14. črc 2008

Ahoj holky, je tu už sice téma gtřetí trimest, ale tam jsou kočky už spíš těsně před porodem, tak bych chtěla pokecat s někým, kdo třeba teprve III. trimestr začíná.

Jak se cítíte, co máte teď na programu? Já jdu do poradny tento týden. Snad se dozvím, kdy bude velký screening, snad někdy 30. týden?

spetra
28. led 2010

jj, taky nevím jak to vypadá mít mimino.... 😅
holky jsem tak ráda tripply dopadli dobře, tak na plodovku nemusím jen na velký ultz k apolináři.... úplně mi spadl kámen ze srdce...
jsme byli taky na očkování na spalničky, tak snad to bude bez reakcí...

jajdaelda
28. led 2010

spetra...blahopřeji k dobrým výsledkům. Proč na UTZ až do PHY? V Benešově nemáte? 😕
jak také přeji žádné reakce

jajdaelda
28. led 2010

a musím se pochlubit,jaký jsem udělala kauf 😉 ...byla jsem v Albertu a měli akci 1+1 na plenky Happy - za 199,-/balení,tak jsem vzala 4 balíky a pak jsem si všimla,že mají ještě větší balení a to za 98,- tak jsem se šla zeptat,co těm plenkám jako je,a prodavačka,že nic,že jsou to výstavní kusy,který nemůžou dát do normálního prodeje..tak jsem je vyměnila, přihodila další dva balíky a jeden balík o číslo větších a celkem za necelých 700,- namísto 2100,- případně 1400,- v akci... ..tak mám fakt radost..

lestep
28. led 2010

tanu- super, že jsi to zvládla a je jedno za kolik. jaký jsi měla otázky, můžu se zeptat?

beti- tak to je dobře, třeba do toho půjdete dříve. 🙂

jaja- je pravda, že je těžko na to nemyslert, ale učitě s ezadařilo.držím pěstičky.

lestep
28. led 2010

spetra- tak ať jste bez reakce. a dobře je, že jsou triply ok. gratulujeme. 🙂

jaja- dobrý nákup. 😉

jajdaelda
28. led 2010

lestep... 😀 Ty jsi ještě větší optimista než já s tím snažením 😀

spetra
28. led 2010

jajda: samozřejmě že máme ... 😉 ale v Praze mají ten nej... 😉
ale optimismus tě přešel... 😠 to mi neděláš radost... ☹

jajdaelda
28. led 2010

😉 mě optimismus nepřešel 😉 já tomu pořád věřím,jen nechci spadnout z takové výšky 😉

betina
28. led 2010

jajdi,tak to je ale úplně perfektní nákup, bych taky měla radost 😀
my máme zase zkaženej den,protože máme už od začátku problémy se střechou a dneska jsme museli vzít matračky a musíme se přesunout do pokojíčku,protože nám kape ze stropu přímo do postele, fakt super a na opravu se nikdo nemá,protože nám budou muset strhávat stropy. jen doufám,že aspon tuhle zimu přežijeme.

jajdaelda
28. led 2010

beti, tak to mě mrzí. Musí to být hrozný, v týhle zimě, když vám zatýká. Je blbý,že se teď s tím nic asi nedá dělat, snad na jaře. To bydlíte v družstevním nebo ve svým?

jajdaelda
29. led 2010

dobré ranko holky,

tak jsem založila nové téma:
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php vThreadID=124489&vOffset=0&vGroupOffset=0&vGotoLast=1#end

jajdaelda
29. led 2010

no nic, prostě mi to nefunguje 😠 fakt nechápu
takže je to ve volné diskuzi a Maminy z III. trimestru

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru