• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

III. trimestr, začínáme. Jak se cítíte?

29. ledna 2010 
jj, taky nevím jak to vypadá mít mimino.... :sweat_smile:
holky jsem tak ráda tripply dopadli dobře, tak na plodovku nemusím jen na velký ultz k apolináři.... úplně mi spadl kámen ze srdce...
jsme byli taky na očkování na spalničky, tak snad to bude bez reakcí...
28. led 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
spetra...blahopřeji k dobrým výsledkům. Proč na UTZ až do PHY? V Benešově nemáte? :confused:
jak také přeji žádné reakce
28. led 2010 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
a musím se pochlubit,jaký jsem udělala kauf :wink: ...byla jsem v Albertu a měli akci 1+1 na plenky Happy - za 199,-/balení,tak jsem vzala 4 balíky a pak jsem si všimla,že mají ještě větší balení a to za 98,- tak jsem se šla zeptat,co těm plenkám jako je,a prodavačka,že nic,že jsou to výstavní kusy,který nemůžou dát do normálního prodeje..tak jsem je vyměnila, přihodila další dva balíky a jeden balík o číslo větších a celkem za necelých 700,- namísto 2100,- případně 1400,- v akci... ..tak mám fakt radost..
28. led 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tanu- super, že jsi to zvládla a je jedno za kolik. jaký jsi měla otázky, můžu se zeptat?

beti- tak to je dobře, třeba do toho půjdete dříve. :slight_smile:

jaja- je pravda, že je těžko na to nemyslert, ale učitě s ezadařilo.držím pěstičky.
28. led 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
spetra- tak ať jste bez reakce. a dobře je, že jsou triply ok. gratulujeme. :slight_smile:

jaja- dobrý nákup. :wink:
28. led 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
lestep... :grinning: Ty jsi ještě větší optimista než já s tím snažením :grinning:
28. led 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajda: samozřejmě že máme ... :wink: ale v Praze mají ten nej... :wink:
ale optimismus tě přešel... :angry: to mi neděláš radost... :frowning2:
28. led 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: mě optimismus nepřešel :wink: já tomu pořád věřím,jen nechci spadnout z takové výšky :wink:
28. led 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajdi,tak to je ale úplně perfektní nákup, bych taky měla radost :grinning:
my máme zase zkaženej den,protože máme už od začátku problémy se střechou a dneska jsme museli vzít matračky a musíme se přesunout do pokojíčku,protože nám kape ze stropu přímo do postele, fakt super a na opravu se nikdo nemá,protože nám budou muset strhávat stropy. jen doufám,že aspon tuhle zimu přežijeme.
28. led 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
beti, tak to mě mrzí. Musí to být hrozný, v týhle zimě, když vám zatýká. Je blbý,že se teď s tím nic asi nedá dělat, snad na jaře. To bydlíte v družstevním nebo ve svým?
28. led 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko holky,

tak jsem založila nové téma:
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php vThreadID=124489&vOffset=0&vGroupOffset=0&vGotoLast=1#end
29. led 2010 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic, prostě mi to nefunguje :angry: fakt nechápu
takže je to ve volné diskuzi a Maminy z III. trimestru
29. led 2010 v 06:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek