III. trimestr, začínáme. Jak se cítíte?

eliotka
14. črc 2008

Ahoj holky, je tu už sice téma gtřetí trimest, ale tam jsou kočky už spíš těsně před porodem, tak bych chtěla pokecat s někým, kdo třeba teprve III. trimestr začíná.

Jak se cítíte, co máte teď na programu? Já jdu do poradny tento týden. Snad se dozvím, kdy bude velký screening, snad někdy 30. týden?

ilci
24. led 2010

tanu, porodu, jo? žes neřekla 😉
tak držíme palce !

jajdaelda
24. led 2010

tak vzhledem k tomu,že jsme na MK,by mohlo jít i o ten porod 😀 😀 ... už v úterý??? Tak to držím pěsti!!!

Já koncem června (státnice) 😀

lestep
24. led 2010

tanu- držíme pěstičky.

ilci
25. led 2010

ta zima je děsná, včera -18 a dnes ráno už jen -16, asi začíná to oteplování 😀
aby už bylo jaro

včera byli chlapi sami, MM vyrazil na krátký výlet a nestačila jsem se po návratu divit, co všechno malýmu navlíkl
třeba mikinu, kterou už půl roku nenosí, je pro 6-9m a rukávy měl po loket
MM říkal, že prý mu to bylo divný, že má krátký rukáv 😀

jajdaelda
25. led 2010

ilci...u nás jen -8

tak s tím manžou jsi mě pobavila 😀 ..koukám,že to je všude skoro stejný...ten můj zase včera s malým v těch mrazech chodil hodinu venku...moc jsem malýho nenavlíkala s tím,že jdou jen ke tchýni,ale ona nebyla doma,tak oni se šli projít...no malej promrzlej..snad to neodnese

spetra
25. led 2010

tanu: držíme pestičky...
jj, chlapy občas vymyslí věci... 😀

ilci
25. led 2010

jj, jsou to srandisti
hlavně, že když vytahoval bundu ze skříně, visí tam asi 5 mikin, to si nemohl nevšimnout
ale vlastně je to chlap, tak mohl 😀 😀

jsem si právě vyjela do Ostravy na nákupy a říkám MM, moc s ním nechoď po venku, ať se nenachladí
tak si vyjeli na výlet do Starého Města (u Uh.Hradiště), vyfotili nějaké vlaky, navštívili restauraci a cukrárnu a jeli zase domů
Mikeš tradičně balil nějaké studentky ve vlaku a předváděl se

jajdi, tak snad to malej přežil bez úhony 😉

lestep
25. led 2010

jaja a tak u nás bylo zase -16. ach jo, už ¨chci jaro. ☹

radus78
25. led 2010

tanu, zítra na tebe budeme intenzivně myslet 😉

Včera jsme se s MM bavili, jak se těšíme až bude teplo a otevřou se zahrádky, že vždycky vememe někoho s dětma a půjdem do nějaké, kde mají pískovišttě a houpačky 😵

jajdaelda
25. led 2010

tanu, moc držíme na zítra pěsti,ať máš štěstí na otázky 😉 a dej vědět!

lestep
25. led 2010

tanu tak zítra štěstíčko a dobré otázečky. 🙂

spetra
26. led 2010

jj, taky se moc těším na jaro... ale ne moc na velké břicho, takže bych jarní teploty brala už teĎ ... 😉

tanuki
26. led 2010

ahoj, tak už to mám 🙂

radus78
26. led 2010

tanu, tak to gratulujééémééé 😀

jajdaelda
26. led 2010

tyyyyyyyyyy jo, to byla rychlovka...tak to moooc gratuluji!!!

ilci
26. led 2010

gratulace !!!!!!!!

lestep
26. led 2010

tanu- šikula. 🙂 gratulujeme.

jajdaelda
26. led 2010

tanu a měla jsi štěstí na otázky?

holky, já se jdu za chvíli nechat rozmazlit na masáž lávovýma kamenama 🙂 já už se tak těším,doufám,že mi to povolí ten bloklý sval...
dopo jsem byla s Kubou v herně a nejen,že na něj koukali divně 😅 byl očividně nejmladší,ale největší a nejmohutnější 😀 a zase tam byla maminka,co si tam přišla odpočinout,takže nechala svoje dvojčata,ať si dělají co chtějí,včetně braní hraček ostatním dětem 😠

spetra
27. led 2010

gratuluji...
jajda: no jo tak je to pořádný chlap... 😉

spetra
27. led 2010

tak jajda: zahlédla jsem už termín říjen 2010... tak držím palečky... nech testík ukáže dvě čárečky... 😉 všechny jsme napnuté....

jajdaelda
27. led 2010

spetra...no uvidíme 😉 já jsem taky napnutá,ale nějak to dopadne...teď řeším zase školu (nedaj mi pokoj a nedaj),tak mám myšlenky trochu někde jinde...

jajdaelda
27. led 2010

jo,ale vzhledem k tomu, že mám premesntruační příznaky,stejně jako před měsícem,tak bych řekla,že spíš ne než jo 😔

tanuki
27. led 2010

ahoj, pomalu se dávám do normálu, ale úplně to zatím není. Otázky jsme měla divný..ale uměla jsem je..nicméně tak, jak to probíhalu..mě mohli taky vyhodit a dostala jsem 3ku, tak z toho ani nemám radost 😅 že jsem tam vypadala jak blbka 😔 no, prostě jsem si sama dost klesla se sebevědomím, v noci jsem dokonce nemohla spát, vrací se mi myšlenky a výčitky, doufám, že to brzo pomine. Nemít to, mám život o dost složotější, byla to ta nejtěžší!! spousta lidí to dělalo nadvakrát, i na třikrát, tak sakra bych už mohla začít mít radost 😅

jajdaelda
27. led 2010

Tanu!!! Máš to a to je hlavní, ne? A zvládla jsi to na poprvé!! Čeká Tě ještě něco?

spetra
27. led 2010

to je na jednu stranu super, aspon je větší šance že se to povede, když na to nemyslíš... 😉 to musí vyjít, když jsi tomu tak věřila... i mě jsi přesvědčila, že se vám to fakt povede.... 😉
tanuki: užívej si to, že to máš... a neřeš okolnosti... na ty zapomeň... si holky představte že moje teta má ještě po 25 letech občas noční můru z toho jak státnicuje... 😖

ilci
27. led 2010

tanu, hlavně, že je to za tebou, ne?
na známky se nikdo neptá, pokud teda nestuduješ dál a nepotřebuješ to k něčemu
já si víc než státnice pamatuju maturitu, asi že to byla taková první velká zkouška 😀

betina
27. led 2010

ahoj holky,

Tanu strašně moc gratuluju, si šikulka a na nějaký okolnosti se vyprdni, protože co by za to nějací závistivci, jako třeba já 😀 dali 😀
Jajdi, moc držím pěstičky, at objevíš //. holky, já dneska byla s malou na návštěvě tady u kamarádky, co má jednu holčičku 2 roky a ted má malýho Toníčka 2 měsíce, ten je taaaak krásnej, tak jsem se s ním muchalala a nechtělo se mi domů 😀 ale je pravda, že ta její holčička není takový trhlý torpédo, jak Verunka, ale opravdu sem zase nalomená 😢

jajdaelda
28. led 2010

beti a spetra..díky,že na mě tak myslíte 😉 uvidíme za týden,ale jak jsem psala, myslím,že ne 😔 ..už asi týden mě píchá uvnitř a žaludek to není 😒 ,nemám z toho dobrý pocit 😔

beti, to Ti věřím 😉 já z těch miminek jsem taky hotová,když ty naše děti tak rychle z toho miminkovskýho vyrostly,viď?

v úterý mi napsala další kámoška,že je nakonci 9tt, takže to už je asi 6 těhulek v mým okolí (všechny čekají 2.)...jako nechápu se ale,proč cítím,že musím teď taky otěhotnět, i když z nich mám nejmladší první dítě... pokud to nevyjde,budu na jednu stranu ráda,kvůli škole,protože musím teď dost zabrat,ale na druhou stranu vím,že budu zklamaná, i když to je defacto 1. pořádné snažení...teď už vím,že to není lehké "nemyslet na to" 🙄 🙂

jajdaelda
28. led 2010

včera jsme byli na očkování proti spalničkám...očkování zvládl Kuba skvěle,ani nepípl,tak doufám,že i to očkování bude bez následků...

ilci
28. led 2010

jajdi, tak ať jste bez reakce a co nejdřív ty // 😉

já občas kouknu nostalgicky na video, když měl Mikeš cca 3 měsíce a říkám si, že je to děsný, jaký to bylo malinký miminko 🙂
už si to ani nepamatuju

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru