• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

III. trimestr, začínáme. Jak se cítíte?

29. ledna 2010 
tanu, porodu, jo? žes neřekla :wink:
tak držíme palce !
24. led 2010 v 05:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vzhledem k tomu,že jsme na MK,by mohlo jít i o ten porod :grinning: :grinning: ... už v úterý??? Tak to držím pěsti!!!

Já koncem června (státnice) :grinning:
24. led 2010 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tanu- držíme pěstičky.
24. led 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta zima je děsná, včera -18 a dnes ráno už jen -16, asi začíná to oteplování :grinning:
aby už bylo jaro

včera byli chlapi sami, MM vyrazil na krátký výlet a nestačila jsem se po návratu divit, co všechno malýmu navlíkl
třeba mikinu, kterou už půl roku nenosí, je pro 6-9m a rukávy měl po loket
MM říkal, že prý mu to bylo divný, že má krátký rukáv :grinning:
25. led 2010 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci...u nás jen -8

tak s tím manžou jsi mě pobavila :grinning: ..koukám,že to je všude skoro stejný...ten můj zase včera s malým v těch mrazech chodil hodinu venku...moc jsem malýho nenavlíkala s tím,že jdou jen ke tchýni,ale ona nebyla doma,tak oni se šli projít...no malej promrzlej..snad to neodnese
25. led 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tanu: držíme pestičky...
jj, chlapy občas vymyslí věci... :grinning:
25. led 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, jsou to srandisti
hlavně, že když vytahoval bundu ze skříně, visí tam asi 5 mikin, to si nemohl nevšimnout
ale vlastně je to chlap, tak mohl :grinning: :grinning:

jsem si právě vyjela do Ostravy na nákupy a říkám MM, moc s ním nechoď po venku, ať se nenachladí
tak si vyjeli na výlet do Starého Města (u Uh.Hradiště), vyfotili nějaké vlaky, navštívili restauraci a cukrárnu a jeli zase domů
Mikeš tradičně balil nějaké studentky ve vlaku a předváděl se

jajdi, tak snad to malej přežil bez úhony :wink:
25. led 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaja a tak u nás bylo zase -16. ach jo, už ¨chci jaro. :frowning2:
25. led 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tanu, zítra na tebe budeme intenzivně myslet :wink:

Včera jsme se s MM bavili, jak se těšíme až bude teplo a otevřou se zahrádky, že vždycky vememe někoho s dětma a půjdem do nějaké, kde mají pískovišttě a houpačky :dizzy_face:
25. led 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tanu, moc držíme na zítra pěsti,ať máš štěstí na otázky :wink: a dej vědět!
25. led 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tanu tak zítra štěstíčko a dobré otázečky. :slight_smile:
25. led 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, taky se moc těším na jaro... ale ne moc na velké břicho, takže bych jarní teploty brala už teĎ ... :wink:
26. led 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak už to mám :slight_smile:
26. led 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tanu, tak to gratulujééémééé :grinning:
26. led 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyyyyyyyyyy jo, to byla rychlovka...tak to moooc gratuluji!!!
26. led 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
gratulace !!!!!!!!
26. led 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tanu- šikula. :slight_smile: gratulujeme.
26. led 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tanu a měla jsi štěstí na otázky?

holky, já se jdu za chvíli nechat rozmazlit na masáž lávovýma kamenama :slight_smile: já už se tak těším,doufám,že mi to povolí ten bloklý sval...
dopo jsem byla s Kubou v herně a nejen,že na něj koukali divně :sweat_smile: byl očividně nejmladší,ale největší a nejmohutnější :grinning: a zase tam byla maminka,co si tam přišla odpočinout,takže nechala svoje dvojčata,ať si dělají co chtějí,včetně braní hraček ostatním dětem :angry:
26. led 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
gratuluji...
jajda: no jo tak je to pořádný chlap... :wink:
27. led 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jajda: zahlédla jsem už termín říjen 2010... tak držím palečky... nech testík ukáže dvě čárečky... :wink: všechny jsme napnuté....
27. led 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
spetra...no uvidíme :wink: já jsem taky napnutá,ale nějak to dopadne...teď řeším zase školu (nedaj mi pokoj a nedaj),tak mám myšlenky trochu někde jinde...
27. led 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,ale vzhledem k tomu, že mám premesntruační příznaky,stejně jako před měsícem,tak bych řekla,že spíš ne než jo :pensive:
27. led 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, pomalu se dávám do normálu, ale úplně to zatím není. Otázky jsme měla divný..ale uměla jsem je..nicméně tak, jak to probíhalu..mě mohli taky vyhodit a dostala jsem 3ku, tak z toho ani nemám radost :sweat_smile: že jsem tam vypadala jak blbka :pensive: no, prostě jsem si sama dost klesla se sebevědomím, v noci jsem dokonce nemohla spát, vrací se mi myšlenky a výčitky, doufám, že to brzo pomine. Nemít to, mám život o dost složotější, byla to ta nejtěžší!! spousta lidí to dělalo nadvakrát, i na třikrát, tak sakra bych už mohla začít mít radost :sweat_smile:
27. led 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tanu!!! Máš to a to je hlavní, ne? A zvládla jsi to na poprvé!! Čeká Tě ještě něco?
27. led 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je na jednu stranu super, aspon je větší šance že se to povede, když na to nemyslíš... :wink: to musí vyjít, když jsi tomu tak věřila... i mě jsi přesvědčila, že se vám to fakt povede.... :wink:
tanuki: užívej si to, že to máš... a neřeš okolnosti... na ty zapomeň... si holky představte že moje teta má ještě po 25 letech občas noční můru z toho jak státnicuje... :confounded:
27. led 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tanu, hlavně, že je to za tebou, ne?
na známky se nikdo neptá, pokud teda nestuduješ dál a nepotřebuješ to k něčemu
já si víc než státnice pamatuju maturitu, asi že to byla taková první velká zkouška :grinning:
27. led 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Tanu strašně moc gratuluju, si šikulka a na nějaký okolnosti se vyprdni, protože co by za to nějací závistivci, jako třeba já :grinning: dali :grinning:
Jajdi, moc držím pěstičky, at objevíš //. holky, já dneska byla s malou na návštěvě tady u kamarádky, co má jednu holčičku 2 roky a ted má malýho Toníčka 2 měsíce, ten je taaaak krásnej, tak jsem se s ním muchalala a nechtělo se mi domů :grinning: ale je pravda, že ta její holčička není takový trhlý torpédo, jak Verunka, ale opravdu sem zase nalomená :cry:
27. led 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
beti a spetra..díky,že na mě tak myslíte :wink: uvidíme za týden,ale jak jsem psala, myslím,že ne :pensive: ..už asi týden mě píchá uvnitř a žaludek to není :unamused: ,nemám z toho dobrý pocit :pensive:

beti, to Ti věřím :wink: já z těch miminek jsem taky hotová,když ty naše děti tak rychle z toho miminkovskýho vyrostly,viď?

v úterý mi napsala další kámoška,že je nakonci 9tt, takže to už je asi 6 těhulek v mým okolí (všechny čekají 2.)...jako nechápu se ale,proč cítím,že musím teď taky otěhotnět, i když z nich mám nejmladší první dítě... pokud to nevyjde,budu na jednu stranu ráda,kvůli škole,protože musím teď dost zabrat,ale na druhou stranu vím,že budu zklamaná, i když to je defacto 1. pořádné snažení...teď už vím,že to není lehké "nemyslet na to" :rolling_eyes: :slight_smile:
28. led 2010 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
včera jsme byli na očkování proti spalničkám...očkování zvládl Kuba skvěle,ani nepípl,tak doufám,že i to očkování bude bez následků...
28. led 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajdi, tak ať jste bez reakce a co nejdřív ty // :wink:

já občas kouknu nostalgicky na video, když měl Mikeš cca 3 měsíce a říkám si, že je to děsný, jaký to bylo malinký miminko :slight_smile:
už si to ani nepamatuju
28. led 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek