• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

III. trimestr, začínáme. Jak se cítíte?

29. ledna 2010 
tak nevim, tvrdnutí břicha mám už dost dlouho, bolest zad a kyčlí v noci...takže nic moc
11. říj 2008 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
často je to bez příznaků.... tak snad... už bych ti to vážně přála....
11. říj 2008 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsi hodná, děkuju
11. říj 2008 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, jestli tu má někdo nárok, je to mili. Nedokážu si to představit. Ale je fakt že ilči je důkazem toho, že udeřit to může fakt kdykoliv..
11. říj 2008 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je fakt, tak jako já nepřestávám doufat :wink:
11. říj 2008 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
bych se konečně dočkala prvenství... :grinning:
11. říj 2008 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. říj 2008 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
spetra: ti stačí málo ke štěstí :grinning:
11. říj 2008 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne, že mě obě předběhnete!! To by už bylo fakt moc... :slight_smile:
11. říj 2008 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ne že bych o to prvenství tak stála, ale nechci předbíhat a čekat kdo ví do kdy už vůbec ne.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. říj 2008 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
mila, to bych si nedovolila....takže ty jedeš dneska do půlnoci a my s spetrou po půlnoci...bereš?
11. říj 2008 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrana: já jo :wink:
11. říj 2008 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to se nam ten seznam hezky rozrostl :wink: A koukam,ze pohlavi se potvrdilo u vsech...
11. říj 2008 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak platí. Jinak případné info hledejte u nás v tématu Říjnovky v Praze (regiony), máme tam na sebe mobily. Jo a vzhledem k tomu že jste všechny říjnovky, tak jste tam taky vítány, páč my tam zdaleka nejsme jenom z Prahy :slight_smile:
11. říj 2008 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych jela do půlnoci, ale to asi neklapne :cry:
11. říj 2008 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
mila neboj, u mě po půlnoci taky ne :confounded:
11. říj 2008 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky musíme tomu věřit - podívejte se na Ilču, byla si jistá že přenášet nebude a na "poslední" chvíli "nečekaně porodila... :wink:
já tu stresuju už 14 dní že určitě budu přenášet a co přenáším...
11. říj 2008 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj spetra, mluvíš mi z duše, já od začátku těhu říkám, že jediný co fakt nechci, je přenášet a hle... takže jakou musíme zaujmout strategii? Prostě si vsugerujeme že už to bude?
11. říj 2008 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jo, takže já vám říkám, že zítra jedu!!! :wink:
11. říj 2008 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. říj 2008 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
s tím tlakem jsem to myslela že nízký.. mně na těch kontrolách pěkně lítá, ale prostě si ho měřím doma sama a kdyby něco, tak vím na čem jsem...

No mně ve 30.tt dr. řekla, že asi budu rodit kvůli placentě tak ve 35.tt byla jsem z toho hotová, ale úplně jsem tomu nechtěla věřit, nicméně jsem bulela celý den.. no a spousta lidí mi řekla, počkej, však budeš nakonec přenášet..a? :angry: :angry: :angry:
11. říj 2008 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tanuki to je taky dobrý, strachovat se že budeš rodit předčasně a pak nic viď.. prostě stresu asi není nidky dost a ne že by nám to kolikrát doktoři úsnadňovali...
11. říj 2008 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, asi nemáš detaily od Ilči, viď? budeme si muset počkat :wink:
No já jsem dost nervák, a úplně si nejsem jistá, jestli až budu mít bolesti a strach z porodu na porodním sále, že mi ten tlak nevylítne. No, budu se snažit to brát tak, že příroda ví, co dělá, když já ne :grinning:
11. říj 2008 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,moje mamina mi rikala,ze kdyz me chtela uz porodit,tak se sprchovala v co nejteplejsi vode,co vydrzela a druhy den rodila. Jenze jestli to nebylo tim,ze me prenasela :wink: No,ale historie se opakuje,tak ja to zitra zkusim :wink:
11. říj 2008 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajdo, tak přesně podobný doporučení jsem taky od maminy dostala - zas na urychlení porodu... taky většinu proseděla v teplé vodě a porodila mě během čtyr hodin od prasknutí vody - první dítě a čtyřkilový :wink: doufám, že to podědím :wink:
11. říj 2008 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj,sugesce je dobra....ja si vsugerovala 13. a taky to tak bude :grinning: Vcera mi doktori rekli,ze jsem zavrena a dnes jsem bez zatky :wink: Coz jeste nic neznamena,ja vim, ale zase je to dalsi pozitivni pro moji Kubosugesci :grinning:
11. říj 2008 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baji....no vidis,a maminky se maji poslouchat :grinning:
Tak holky sup do vany a pekne horky...
11. říj 2008 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tanuki víc od ilči nevím, poslala jen tohle, tak musíme počkat.

o té vodě jsem to slyšela taky, doporučují i horkou vanu, jenže v té já se koupu celé těhu a nic. Tak leda že bych zkusila ledovou, že by jí byla zima :slight_smile:
11. říj 2008 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý jo, tak to je dobrý, hele, tak já bych ráda 15tého :wink:
11. říj 2008 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
baji tak já mám omylem v kalendáři napsáno 11, nějak jsem se spletla. Ale to asi nestihnu... ale stačil by mi i začátek porodu 11... :grinning:

Jinak jak ses ptala na ty změny, já vlastně nevím, ty doktoři moc sdílný nejsou. On by mi neřekl vůbec nic, jen že mimčo je v pořádku, tak jsem se zeptala co porod, že to zase jako nevypadá? A on no nevypadá. žádný jako, otevřená jste/nejste, hlavička naléhá/nenaléhá, prostě ani ťuk. A ani trochu mě to vyšetření nebolelo, to asi taky něco značí.
11. říj 2008 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek