• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

III. trimestr, začínáme. Jak se cítíte?

29. ledna 2010 
spetra, správně, jen je nazvěme lenochy! :grinning:
13. říj 2008 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
spetra :grinning: :grinning:
13. říj 2008 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrana: tak to je super, že tlak je v pořádku, opravdu to někdy divně skáče.... ale nevím jestli je to náma, někdy mám pocit že spíš těma tlakoměrama :angry:
13. říj 2008 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky nevím, ale zařekla jsem se že už na černý čaj, kafe, kolu a pod. do porodu nechmátnu, že mi to za nervy nestojí. Ještě jsem zvědavá, jak dopadnou zítra ty výsledky z krve, snad v poho. A co tady, koukám, že zas nikdo nerodí... Mně se v noci zdál sen, že jsem špinila. Fakt to byl jen sen. :angry:
13. říj 2008 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no prostě zkouším všechno, tak třeba když budou na koníkovi za ostudy a lenochy, tak se před ostatníma mimčama zastydí... :grinning: :wink: ale pšttt :wink:
13. říj 2008 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já včera zkoušela uplácení, listovala jsem katalgoem z Tesca s hračkama a říkala jsem jí ať si vybere, že jí koupím cokoliv, ale že musí vylézt a ukázat na to. No a pak jsem jí i vyhrožovala, že když nepůjde sama, tak od paní dr. to bude horší. Taky nic. A vydírání slzama taky nezabírá. I když fakt je, že když jsem se večer rozbulila, tak mi tak divně pobolívalo břicho, že ve svitla naděje, ale zase prd.
13. říj 2008 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrana: :slight_smile: no prostě zkoušíme všechno... kdyby nás někdo sledoval, tak se musí bavit...
já teda dneska dostala strach že to na mě příjde když nebude MM doma... :sweat_smile:
13. říj 2008 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
čoveče, to už je mi asi jedno prostě by přijel z práce sockou rovnou k porodu, zatím co já bych se asi odvezla autem. :grinning: Nejhorší je, že jsem si už i protivná, jenže to si člověk kterej není ve stejný situaci jako my neumí ani představit jakej to je opruz. A pořád slyšíš jenom, si to ještě užívej s bříškem, vyspi se do zásoby.... Grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!
13. říj 2008 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, gratuluju k tlaku!
No je to bída, alespoň, že jsme se tu tak hezky sešly a můžeme se podporovat.
Taky mám pocit, že je venku asi sníh :grinning:
13. říj 2008 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mila tu dnes ještě nebyla koukám, no už by si to těhule jedna fakt zasloužila..
13. říj 2008 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás je krásně...
13. říj 2008 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já jsem dnes nějaká líná... a to tu mám ještě tolik práce :sweat_smile: taky bych měla sjet k dr. vrátit glukometr, ale vůbec se mi do tý mlhy nechce...
spetra, pošli trochu sluníčka :wink:
13. říj 2008 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
posílám sluníčko pro všechny.... :wink:
13. říj 2008 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Spetra... no doufala jsem,ze tady bude nejaka ta 13. kdyz Kuba se k tomu nema...

Vrana....no vidis,ze ten tlak upravil..super

Tak monitor byl dneska divokej....deloha 2x 90, asi 3x 50 a jinak kolem 30...a tep mezi 100a 170 :confused:
A pres noc se mi stocil tak,ze mi doube co minutu na mocak :angry: Ale zase by to mohlo byt znamka toho,ze je nad "vychodem",protoze v patek jsem ho mela spis nad panvi...

A trochu z nemocnici stravy,kdyz je ten cas obeda- polevka krupickova a opet omacka neidentifikovatelne chuti,platek veproveho,spenat a br.knedlik. Takze jsem snedla polevku a maso a zajedla to cerstvou mrkvi,co mi privezl manza. Ja se tomu Kubovi fakt divim
:grinning:
13. říj 2008 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajda: ještě máme naději v mile, ta se dnes ještě neozvala :wink:
13. říj 2008 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja dělám chilli con carne, když na nás dítě prdí, budeme prdět taky :wink:
Jájo, ty 90tky, to už je teda dost dobrý a cítila jsi je jak? Fakt jako vlnu???
13. říj 2008 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tanuki tak tak. Jen na ně. Já jsem dneska zkusila pálivý. Zatím taky nic. Myslela jsem že zkusím i to vytírání, ale já jsem dneska nějaká hrozně líná, to je asi jak jsem brzy vstávala :confounded:
13. říj 2008 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
spetro, mně můžeš doplnit pak někdy čas narození 15:03 :wink:

Koukám, že ilči už má chlapečka, super :slight_smile:
13. říj 2008 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jajda, Spetra: dekuju za info. To jste mne uklidnily. Ale radsi se zeptam ve stredu. Diky :slight_smile:
13. říj 2008 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrana: tak super, ze mas nizsi tlak. Mozna to opravdu bez caje bude lepsi. Tak drzim palecky :wink:

A moc gratulaci Ilci, snad na nas bude mit jeste cas :slight_smile: At se mimcu i mamince dari :slight_smile:
13. říj 2008 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlavi, určitě se zeptej, vezmou ti pro jistotu krev..nemusí to nic znamenat, ale moje tchýně v prvním těhu měla hepatopatii a rodila pak měsíc před termínem, takže to muselo začít dřív než v 9.... Já myslím, že to může přijít kdykoliv ve 3. trimestru.
13. říj 2008 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všem, tak bohužel, ne že bych rodila, od rána nám nešel internet...a pak jsem jela s manžou k jeho doktorovi na kontrolu s tou jeho nohou...tak mi to alespoň uteklo. Už aby byla středa, to jdu k dr. a snad se už konečně něco začne dít.
13. říj 2008 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
:unamused: my doufaly..
13. říj 2008 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: já doufám pořád
13. říj 2008 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tanuki...prave,ze to bylo jako tvrdnuti bricha,bez bolesti. Ale bylo to s odstupem cca 5min. mam to vyfoceny,ale pres telefon si to do albicka nedam.

Tak ja bych mohla zkusit to myti oken,tady jich je celkem dost a dost spinavy :wink:
13. říj 2008 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jajo a když se nic neděje, tak je to na kolikátce? Ono totiž záleží, na kolikátku nastaví základní napětí... Jestli 20 nebo 40.
Tak snad nás to i začne bolet, to tvrdnutí :angry: :angry: :angry: Ale já se akorát fyzicky(dnes mám oteklé kotníky i když celý den nic nedělám :frowning2: ) a psychicky zhoršuju a nic se neděje
13. říj 2008 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tanuki.. myslis,jako kdyby byla deloha uplne v klidu? To fakt nevim,ale myslim,ze tady nic nenastavuji. Spadne to treba i na 5
13. říj 2008 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si taky žádného nastavování nevšimla, minule jsem měla jen 2 x 50 a jinak pod 20, no a předtím jsem tam měla třeba i pod 5, to je bída...
13. říj 2008 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda,netusila jsem,ze si budu nekdy prat,aby me neco bolelo :sweat_smile:
13. říj 2008 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jo, když to leze i tak nízko, to jsou ty 90átky opradu dobrý! Já myslím, že půjdeš Jájo domů s Kubou :wink:
Koukám, koukám, že jsme tady samé Střední Čechy! Nějaké blbé ovzduší nebo co :grinning:
13. říj 2008 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek