• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

III. trimestr, začínáme. Jak se cítíte?

29. ledna 2010 
No to je fakt, jenže mě začala odcházet zátka už před týdnem tak jsem si myslela že už porodím a ona odchází postupně pořád. A ty noci jsou hrozný, vždycky se bojim až bude čas spát a já zas budu v leže trpět. No není to žádnej med ten poslední měsíc co? Teda pokud je poslední :wink:
Vrana přeju aby se holčička co nejdřív přihlásila na svět :slight_smile:
16. říj 2008 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máš aspoň dobrý že ti odchází zátka, byť postupně. Já mám po celé kontroly v porodnici nález pořád stejný, tj. všechno v pořádku a rodit se nechystáme. Vyšetření mě poprvý trošku zabolelo až teď v úterý, ale ani jsem nešpinila. Zátka taky nikde. Žádný posly. Jen hrozný bolesti zad už přes 14 dní, ale ne porodní, z toho jak je to břicho těžký, takže chodím jak baba.

jj, na to jak jsem byla celé těhu relativně v pohodě, jak zdravotně, tak psychicky, tak posledních tak 10 dní mi to dává pěkně zabrat. Ale lék na to bohužel není. Teda je no, porodit :grinning: .

Ale říkej, si že prcek půjde v termínu a on poslechne. Já od začátku říkala, že jediný co nechci, je přenášet, že budu určitě protivná a přičarovala jsem si to. :angry:
16. říj 2008 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, hlavně si neříkat nic negativního - já zas jediný co, že nechci vyvolání... huf ňuf, mám teda ještě 3dny.
Vráni, určo už se to taky o píď šouplo, já dnes měla takovou radost, že jsem se aspoň na chlup otevřela :slight_smile:

tak my za chvíli vyrážíme na toho Temného rytíře, uvidíme, co na to řekne naše rytířka :grinning:
16. říj 2008 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlavinka....na jatra mi davaji esencium forte...ale jatra me nebolely,mela jsem jen zvyseny testy
tanuki....tak jakej byl film?

Tak malej ma tehu zloutenku :frowning2: Tak je osvicenej,ale mozna nas zitra pusti domu :wink:
17. říj 2008 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, psala mi Hanka (vrana), ze si ji nechali v porodnici kvuli tlaku, za chvili jde na monitor, potom na oxytocinovy test, bude se pry prubezne hlasit a zitra zacnou s tabletami na vyvolani.
17. říj 2008 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. Zdravím všechny těhulky a mamulky. Přeposílám sms od spetry:

Vykoukl jsem na svět dnes 3:20 hod. Moje chlapecké míry jsou 54 cm a 3,95 kg. Tatínek byl s náma a všichni jsme v pořádku. Tomáš Hejhal..
Jinak vám ještě vzkazuje, že to byla rychlovka. Kontrakce prý nastoupily po té tabletě po 2 minutách a za 3,5 hodiny byl na světě.. Moc vás všechny zdraví spetra i Tomášek..
17. říj 2008 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeee..tak to jsou super zpravicky...tak jeste tanuki :wink: a oskarka...nejak se nam nehlasi mila
17. říj 2008 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak já jsem zpět z testu :slight_smile: Koukám, že máme další miminko :dizzy_face: a že s Vránou se to konečně pohnulo a bude mít brzy Káju!
Test byl v pohodě, moc mi toho nepíchli, protože jsem měla svoje kontrakce celkem výrazné :grinning: Včera jsem taky měla - nakonec jsme ještě po filmu, který jsme ani nedokoukali :frowning2: vyrazili do porodnice na kontrolu - krom krve ze mě totiž vylítly i kusance, což mě poněkud zneklidnilo a řekla jsem si, že nejde jen o mě a s mírnými výčitkami, že je tam budu otravovat zbytečně jsme stejně vyrazili. Holky, tam byl takový hezký a milý a jemný doktor :grinning:
Kontrakce dnešní mohou být posexíkové, včerejší určo ne :zipper_mouth:
Říkám si, že třeba to vyvolání by nebylo tak hrozné - pokud by se otvíral čípek, tak už by stačilo jen trošilinku zesílit a zpravidelnit ty moje kontrakce
17. říj 2008 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Tak se k vam taky pridavam :sweat_smile: mam termin za 4 dny... a zatim nic nenasvedcuje tomu, ze bych mela rodit :sweat_smile: ja bych teda rada do pristiho patku, ale co ja vim, kdy se prcek rozmysli, ze jo :grinning:
17. říj 2008 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, zdravíme s Hankou z porodnice, tak si nás tu dneska obě nechali... jsme spolu na pokoji :wink:
máme za sebou zátěžák, zítra začnou vyvolávat, prej máme radši počítat s tím, že první tableta nezavede a že to hned tak nebude.... :confounded:
17. říj 2008 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé, to je bomba, že jste spolu na pokoji!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
A jak probíhal Váš zátěžák? na kolik a jak často Vám při tom vylezly kontrakce???
Hlavu vzhůru, Spetra měla dobrý vyvolaný porod, tak se nám snad také poštěstí
17. říj 2008 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já na to moc dobře neviděla, zapomněla jsem si nasadit brýle :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
ale prý mi tam občas naskočila nějaká kontrakce na 120... ale nějak moc jsem to necítila, jen tvrdnutí, ale nebolelo to, jinak otevřená jsem tak stěží na prst...
a co ty? nakolik vyskakovaly tobě, když jsi měla docela silné i ty tvoje?
17. říj 2008 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky, baji mi půjčila svoje úžasný zařízeníčko, tak můžu poreferovat. U mě test úplně v poho, kontrakce žádné, bolest témeř žádná a prý jsem úplně zavřená :frowning2:. Dr. ráno při vyšetření říkala, že se to možná trošičku hnulo, ale nic výrazného... Jinak špitál dobrý, je fajn že jsme s baji na pokoji, aspoň můžeme pokecat a ve dvou se to lépe táhne, že... Jinak u mě zatím žádný strach, ani nervozita, spíš radost, že si mě tu nechali a že se to snad konečně pohne ku předu. Po hospitalizaci jsme měla tlak nižší, ale teď už zase ten svůj vysokej, tak to vypadá, že to není strach z bílých plášťů, ale prostě komplikace při konci těhu... Jinak personál je tü moc fajn.
17. říj 2008 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
120? Já myslela, že se rodí při 100 :sweat_smile: já měla teda jen 60, po 4ech minutách...
No, tak hlavně, aby se nám hnuli ti čípci, já jsem taky jen na prst :angry:
17. říj 2008 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahá, tak kdoví co to bylo, si myslím, že se jen malá štosovala, jak se ji nelíbilo, že ležím na zádech... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale že rodím, bych si snad všimla :grinning:
jinak za sebou máme další monitor a nic moc se nedělo, bez oxytocinu žádné kontrakce... takže zatím to nevypadá, že by se to mohlo rozjet spontánně...
17. říj 2008 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani,baji, tak to máte super, je pravda, že fajn holky na pokoji uděílá strašně moc, tak at to holky máte za sebou a máte miminka už u sebe!!!!

spetro, strašně velká gratulace k velikému Tomáškovi, hlavně at jej zdravíčko a štěstíčkoprovází celým jeho životem!!!!
17. říj 2008 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko...
baji a vrana...tak to opravdu mate super,ze jste spolu a sand brzy prejdete spolu na sestinedeli :wink:
Ja doufam,ze nas dnes pusti domu...malej zatim stale ubyva na vaze,ale uz saje,i kdyz diky te zloutence mi pri kojeni usina...
18. říj 2008 v 06:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maminky:

Rehos - Marie Tereza 19.9., 3,45 kg, 51 cm
Radus78 - Anička 30.9. v 6,32, 3700 g, 49 cm
Betina - Verunka 1.10. v 14:30, 2800 g, 48 cm (CS)
Jadviga - Ella 30.9. ve 23:00, 3,55 kg, 50 cm
Marci - Davídek 2.10. v 1:20, 3,65 kg, 54 cm
Chiwule - Anetka 2.10. cca v 1:00, 2,2 kg, 46 cm
Mikulka - Kája 3.10. v 15:03, 3 kg, 51 cm
Lili
Eliotka - chlapeček 2.10.
Ilči - Mikuláš 11.10. v 17:09, 3610 kg, 52 cm
Mila - se druhý den neozvala a už hoodně přenášela - tak snad...
Jajdaelda - 15.10. v 16:15, 3,88 kg, 54 cm
Spetra - 17.10. ve 3:20, 54 cm a 3,95 kg, Tomášek

Líná miminka - ostudy co se nechaj přenášet:

1. Vrana 10.10. holčička Karolína
2. Tanuki 11.10. holčička Verunka

Skoro maminky - čekáme mimi tento týden:
3. Oskarka 16.10. ?
4. Baji 20.10. holčička Kristýnka

Skoro maminky - další:
5. Helcah 22.10. ? Adélka, Tadeášek
6. Smradík 27.10. chlapeček Tomášek
18. říj 2008 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajdo, opožděná gratulace
spetro, taky gratulka
máte, holky, obříky

a koukám, jak se koníkovky scházejí i v porodnici, to je dobrý :grinning:
18. říj 2008 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, u mne nic nového, stále 2v1.
Do toho prehledu u mne můžete napsat: Alžběta nebo Ondřej
Jinak psala Vrani, cituji: dobre rano, tak noc normalni, na monitoru zadna zmena. Zavedli tabletu, pokud dnes nezabere, tak zitra znovu. Posledni dva tlaky v poradku, tak uvidime. S baji jsme na tom stejne.
18. říj 2008 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my zustavame v nemocnici :frowning2: zloutenka ustoupila,ale moje jaterky se zhorsily :frowning2: Tak mi zacina jiny druh depky a to,kdy znami volaji ne,jestli uz se to narodilo,ale kdy pujdeme domu....a dr.rikala,ze nejdriv v pondeli budou dalsi odbery,ale ze to je dost brzy...si clovek fakt nevybere...
holky,tak at je to dneska,je dost hezky datum....
18. říj 2008 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
pěkné odpoledne, tu "MP" od Baji, Baji od včera leží v Krči na vyvolávání, včera odpoledne dostala zátěžový test s mírným úspěchem, dnes dostala ráno pilulku, následovalo pár lehkých kontrakcí a zas je ticho po pěšině, miminku se asi ven moc nechce :unamused: tak uvidíme snad se o víkendu dočkáme :wink: Baji všechny zdraví a těm co už to mají za sebou dost závidí :grinning:
18. říj 2008 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
držíme baji moc pěstičky a at se nebojí! když takhle doktoři miminko zlobí, tak ono se naprdne a vyleze ven rychle :grinning:
18. říj 2008 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak baji...tak držíme s Kubíkem pěstičky...
holky se koukám dneska neozvaly, tak že by? :wink:
Manža mi přinesl do nemocnice počítač, protože jinak bych se tu asi fakt zbláznila.......ne, že by tady nebylo co dělat, ale fakt mi začíná z toho prostředí hrabat....
Kubík je zatím moc hodný....strašně moc bych si přála, aby mu to vydrželo :wink: Už se celkem rozpil, tak doufám, že začne brzy přibírat...

Beti..tak jak malou zvládáte?
18. říj 2008 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jo, je to tak na mě zabral asi až ten úplněk.
Lubor se narodil 14.10. v 05.45 h, 3650g, 51cm
dneska nás pustili domů, snad vás brzo dočtu a samozřejmě blahopřeju dalším maminkám :slight_smile: :slight_smile:
18. říj 2008 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
milo, moc gratuluji k chlapečkovi, mí hezké míry, tak at hezky prospívá i nadále!!!!

jajdi, u nás nic moc, teda já nic moc, jsem nevyspalá. Malá se vždycky budila na kojení hodně brzo, ale napila se a usnula a ted....kroze. Přes den nechce moc spát a večer s ní pochoduju, aby zabrala. Pak vstáváme každý tři-dvě hodiny, ale aby spala, beru si ji do postele, takže se opět nevyspím :angry: no snad se to zlepší. Jajdi a co ty s Kubíkem?
18. říj 2008 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, všem maminkám gratuluju k mimískám a přeju vše nej nej , ať Vám dělají jen radost. Můžete mi poradit? Já jsem si chystala věci do porodnice podle papíru, co jsem dostala od nich a píšou tam plenkové kalhotky 3-6 kg. Jenže koukám a já mám nějaké plenkové kalhotky 2-5 kg. Tak jsem z toho blázen, to mám asi nějaký jiný nebo nejsou jednorázový? Poradíte?
18. říj 2008 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenkac.f - ty co máš Ti určitě do porodky stačí
18. říj 2008 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
beti...no tak já musím malýho na kojení v noci budit...včera měl ozařovací dečku na tu žloutenku a každý 3 hodiny musel měnit polohu,tak to byl docela záhul, protože s tím bylo spojený měření teploty a já nevím jaké ještě úkony...
Horší je, že jsme na pokoji dvě a ty děti se prsotě neshodnou na tom, kdy vstávat...jeden se probudí..hodinová procedůra a pak zabere a probudí se ten druhý... :angry: ..pokud zítra spolubydlící odejde,pokusím se domluvit,aby mi sem nikoho nedávali...ráda bych se za ten týden a něco, co jsem tady,vyspala...
Taky jsem moc zvědavá na to,až budeme doma....

A ke špatným výsledkům jaterek se mi přidalo zase otýkávání nohou :angry:

mila...no tak to gratulují!!!!!! Hezké míry...i ne tak často dávané jméno - po taťkovi? :wink:

Manža dneska zapíjí Kubíka a kolaudaci baráčku...tak jsem zvědavá, v jakým stavu zítra přijde :grinning:
18. říj 2008 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a nejlepší je,že jsem opět na dietě...takže jako kojící matka jsem dnes dostala v 11 oběd - kuře s br.knedlíkem a pak večeři - 8 plátků veky a 4 plátky šunky a druhou večeři 4 plátky šunky, máslo a džem... Fakt síla, z toho mlíko asi moc mít nebudu :frowning2: A nikdo mi není schopen říct, co můžu jíst a co ne...
18. říj 2008 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek