Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Jak jste měli veliká mimča ve 34. tt?

palma111
26. lis 2013

Ahojda všem... Jak jste měli veliká mimča ve 34.TT? Dnes jsem byla na kontrole - prcek prý má 3173 g! První syn měl při porodu 3200. Ale teď mám ještě 6 týdnů čas a trošku mě polévá horko, že druhý prcek bude obřík... 😮😮😮😮

nevee
26. lis 2013

Já jsem právě skončila 34 tt a má 2600g. Ale oni tu váhu dost často moc přesně neodhadnou klidně i o půl kila.

martina_z
26. lis 2013

Malej ve 33tt vazil 1,7kg, kdyz se narodil. Odhad byl 2kg, takze byl nakonec drobnejsi.

kluziste
27. lis 2013

@palma111 neboj, on je to fakt jenom odhad a často se poměrně dost seknou, nedá se to brát tak vážně 😉

palma111
autor
28. lis 2013

@kluziste díky, snad jo... Jsem zvědavá, co mi řeknou za 3 týdny...

kluziste
29. lis 2013

@palma111 hlavně žádný stres, i kdyby byl synáček větší, tak to prostě nějak zvládnete, tak se neboj 🙂 ono strašně záleží na přesnosti a i když se ten doktor sebevíc snaží, tak to prostě tak dobře zobrazit nejde, no uvidíš, jak za ty tři týdny, určitě pak dej vědět 😉

palma111
autor
30. lis 2013

@kluziste dám... Sama jsem na to zvědavá...

anetadr
30. lis 2013

@palma111 ja mela odhad v 30+1tt 2000g a v 35+1tt 3600g. No a porodni vaha v 39+2tt byla 4700g. Ale i tak jsem rodila normalne a nebyt uplne jine komplikace, tak bych porodila uplne v pohode. Takze se neboj, velka vaha nemusi nutne znamenat tezky porod.

1miska
30. lis 2013

ve 34+3 jsme měli 2200 gramů (na to řekli že je drobnější ale v normě)

palma111
autor
17. pro 2013

@kluziste tak třeba to tak špatný nebude 🙂 36+6 mi ochladl 3300 g 🙂

misadof
17. pro 2013

Já ¨porodila v 34 a malý vážil 1780.kg

kluziste
18. pro 2013

@palma111 tak to je paráda 🙂 hlavně nezpaomeň, že to je jenom odhad, navíc už můžete každou chvilku frčet do porodnice 😵

palma111
autor
18. pro 2013

@kluziste zatím je to asi v poho - prý se zatím neotvírám. na kontrolu jdu v pondělí - a osobně jsem si to stanovila na 25/12 😀 (pomalu mu to zkracuju, původně jsem si říkala, že pojedeme na Silvestra) 🙂. dělám si z toho srandu, doma nic nachystanýho, takže mi nic jinýho nezbývá, momentálně jedeme na téma Vánoce... tak to třeba bude překvápko. V pátek bych se chtěla jet podívat do porodnice v Rychnově nad Kněžnou, ale uvidíme. Ono taky jsem chytla parádní rýmu a dneska ráno jsem se vzbudila jen se šeptem - prostě nemůžu mluvit, tak zrovna teď by to pro prcka asi nebylo úplně ideální.

kluziste
18. pro 2013

😀 tak to je výborný, seš koukám recesistka 🙂 ty poslední dny už nestojí za nic, viď.. ale ještě aspoň ty Vánoce v klidku, uvidíme, jestli Ti 25. vyjde 😀

lili1986
29. pro 2013

v 35tt 3200g

palma111
autor
8. led 2014

@kluziste tak toho 25/12 mi teda nevyšlo 🙂 nevyšlo mi ani jet se podívat do toho RK, protože jsem tak omarodila, že jsem byla ráda, že lezu a nakonec jsem stejně skončila na ATB. Nicméně 🙂, Matěj se v Rychnově narodil a to 31/12/2013 v 6:46, nakonec vážil 3170 g (takže ještě o 30g míň než první syn), narodil se týden před termínem (ten jsme měli 07/01/2014), měřil 51 cm. A co k Rychnovu? Porodnice suprová, lidi hrozně milí a i když teda to byl mazec, tak na to budu vzpomínat hezky. Užila jsem si sprchu, což jsem poprvé v porodnici v Pardubicích nemohla. Maximálně se mi věnovali. Vařili moc dobře. Zkrátka porodnice v Rychnově má za 1 🙂

kluziste
8. led 2014

@palma111 já Ti strašně moc gratuluju k Matýskovi! 😵 🙂 to je nádhera, tak snad všechno krásně klape, jste oba úplně v pořádku a už si pěkně užíváte domova. Doufám, že se taky brzy připojím 🙂

palma111
autor
9. led 2014

@kluziste jj, všechno je v pořádku. Máťa roste jako z vody 🙂 a je to andílek. Oproti prvnímu synovi jsem úplně za vodou - Filípek chtěl jen nosit, chodila jsem s ním i na záchod, protože položit ho, zbořil by barák, vstával na kojení co hodinu a půl víc než půl roku... ale asi jsem si za to mohla sama. Máťa sice měl dva dny, kdy vstával po hodině, naštěstí ho to přešlo a tak teď vstáváme na kojení tak 3x, 4x za noc, i přes den vydrží krásně spinkat, prostě je to znát jak jsou každý úplně jiný - i když podobou - no Máťa je kopie staršího brášky 🙂
Držím palce, ať ti to taky brzy dopadne. Ať všechno proběhne jak má, bez komplikací, v pohodě a podle tvých představ, ať máš krásné vzpomínky na první okamžik, kdy ten svůj uzlíček uvidíš 🙂 - jinak 27/1 je naprosto geniální termín - důvěrně ho znám - to mám narozeniny 🙂

kluziste
10. led 2014

@palma111 tak to mám velikou radost, že všechno takhle krásně zvládáte a jde to jak po másle 🙂 jen tak dál 😉
Víš co, taky mám 27/1 narozeniny 😀 a před dvěma lety se v ten den narodil i můj synovec, takže by to bylo fakt vtipný, kdybychom to zvládli přesně na termín 😀 no necháme se překvapit...

palma111
autor
12. led 2014

@kluziste jé, tak to se to hezky sešlo. no budu držet palce, ať vás je na tohle datum ještě víc 🙂

yildiz
12. led 2014

@kluziste - mas krasny datum TP - a bylo by hezky kdyby jsi to mela jako darecek , vid ? drzim pesti / mj: ja mam narozky taky 27.1. 😀 😀 to datum miluju 😀 preji hlavne hodne zdravicka pro Tebe a Karolinku 🙂

kluziste
12. led 2014

@palma111 @yildiz moc děkuju 🙂 no zatím to na žádnou akci teda nevypadá, takže to klidně může klapnout 😀 určitě dám vědět 😉

palma111
autor
12. led 2014

@kluziste u nás to na žádnou akci nevypadalo ani 30/12 dopoledne, ostatně ani odpoledne ne 🙂 akční jsme začali být až o půl deváté, ale jak už to u nás bývá, žádný po dvaceti minutách, ale rovnou po pěti 🙂 ale i tak, budu držet palce... ono je to stejně fuk, kdy to bude, hlavně aby to dobře dopadlo a byly jste obě zdravé 🙂

lorca
11. dub 2014

Já jsem 33+5 a mimčo má prý 2100g, doktor říkal, že je drobnější, ale prý v normě a mám být v klidu. Tak snad jo.

luisa28
29. zář 2015

Holky, prosím o radu. V pátek jsem byla na kontrole, to jsem byla 35+3 tt, dělali mi utz a dle utz mudr. říkala, že je malá o trochu menší, cca odpovídá 33+4tt a váží dle utz cca 2,3 kg. Za 14 dní jdu na velký utz na dopplera a mám strach. Za prvné mám strach, jestli se tedy malé u mě dobře daří a aby se za těch 14 dní něco nestalo, přijde mi to dlouhá doba a jsem jak na trní. Nechápu teda, proč mě tam neposlali rovnou:-/

lucikakajik
15. lis 2015

tak my byli ted na ultrazvuku 33+3 a vaha miminka je 2 100g prej normal mi bylo receno

Sem začni psát odpověď...

Odešli