• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak poznám, že mi tvrdne břicho?

8. listopadu 2013 
Dobrý den chtěla bych se zeptat jak poznám tvrdnutí břicha? Jsem ve 36 týdnu těhotenství a zatím jsem nic nepostřehla, že by mi tvrdlo břicho a nebo třeba jo, ale nevím jak se to projevuje :slight_smile:
29. říj 2013 v 19:33  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, dobrý večer:slight_smile:
já pociťovala takový nebolestivý, nepříjemný jakoby stah, možná trošicku zabrnění :slight_smile:
29. říj 2013 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ti asi netvrdne :slight_smile: , nebo jen pocitově minimálně, pozná se to na monitoru. Mě tvrdlo od 5 měsíce a to velmi často a hodně, nebolí to, jen břišní stěna ztvrdne jak šutr, někdy jen dole v podbřišku, někdy celá. Často je to při chůzi, jiné zátěži, ale i v leže. Měla jsem mít klidový režim, který jsem příliš dodržet nemohla kůli chovné stanici psů, kde je práce okolo celý den. Nakonec jsem se vůbec neotvírala, přenášela 14 dní a ani vyvolání porodu se nezdařilo, tak jsem rodila sekcí.
29. říj 2013 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Taky by me zajimalo, jak to poznám...V prvním tehu jsem žádné tvrdnutí nepocitovala, nyni také ne...
29. říj 2013 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Břicho se jakoby stáhne, je to dost nepříjemné- když to přijde, poznáš to... Trvá to chvilku a pak to poleví...
30. říj 2013 v 00:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
souhlasím se @ zuzamik já to mám i po každém čůrání takže taky docela často :confounded:
30. říj 2013 ve 20:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky mi dneska zacina tvrdnout a docela je to neprijemni a na dotek asi i bolestivy
8. lis 2013 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercaflorinda já jsem v prvním těhu taky nepoznala, co to je, ale v druhém jsem hned věděla, že je to ono..takže pokud nevíš, co to je, tak Ti netvrdne :slight_smile:
mě se stáhlo jakoby celý břicho do křeče na chvilku a pak to polevilo, většinou při námaze
8. lis 2013 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek