Jak zvládáte v těhotenství vedro? Já absolutně ne :/

hanulehanousek93
15. črc 2018

Ahoj maminky, jsem divná nebo je i některým z vás taky tak zle když jsou ty vysoký teploty? V mém okolí to v létě ženský zvládaly, chodily ven ale já jakmile jsem venku tak 15-20 minut, začne se mi motat hlava a jsem unavená. A to pořád piju. Nejlíp je mi doma v zatemněný místnosti a v leže :-/

vanea
15. črc 2018

Nejsi divná, měla jsem to taky tak🙂 ale já teda obecně snáším horko blbě a nejradši jsem zalezlá ve stínu, nebo v lese =D v těhotenství jsem vycházela fakt až večer obvykle🙂 nedělalo mi to dobře..

lachtanice86
15. črc 2018

@hanulehanousek93 teplo a vedra miluju. Ale co jsem teď těhotná mi ty tepla nedělají dobře

eldrag
15. črc 2018

taky špatně zvládám horko, sluníčko uplně jsem svetly typ... moc lidi to nechape a to nejsem ani tehotna.

knoflikarka
15. črc 2018

Já nesnáším hlavně dusno. Teď v těhotenství už dvakrát mžitky před očima a málem jsem sebou sekla u výběru kočárku.

hanulehanousek93
autor
15. črc 2018

@lachtanice86 jo, přesně. Já taky normálně miluju vedro, slunce a opalování :D Musíme to vydržet do příštího léta no 😉

hanulehanousek93
autor
15. črc 2018

@knoflikarka já mám taky občas mžitky před očima a takový jako že na chvíli se mi ztrácí sluch. Je to hnusný pocit.

zuzik24
15. črc 2018

Ahoj, já mám termín za dvanáct dní a jsem nepoužitelná 😀 Nesnáším vedra dobře v normálním stavu, natož v jiném. A jak je vedro od toho května, tak je to prostě trágoška i co se týče oblečení, protože je mi líto vyhazovat peníze za něco, co na mě za chvíli bude plandat a zároveň pořád tahám to samé, do čeho se mi vejde pupík 😀 😀 😀 Takže každý den doufám, že se ochladí a každý den jsem zklamaná 😀

cuuza
15. črc 2018

Já tepla nemusím a v těhotenství jsem chodila do klimatizovaných nakupaku, sláva jim 😂

xkalisto
15. črc 2018

Naštěstí celkem dobře. 8.měsíc a mě je hnusně vedro ale to by bylo i bez těhu. :D ale je hodně poznat že je mi tepleji obzvlášť dny kdy manžel bere mikinu a já stejně chcipám teplem :D

zdenkaklok
17. črc 2018

@hanulehanousek93 Nedivím se ti, když jsem byla těhotná, tak jsem se sluníčku vyloženě vyhýbala, kde byl stín, tak jsem tam stála hned, po sluníčku jsem nechtěla moc chodit, protože se mi taky motala hlava, prostě jsem to v době těhotenství omezila a nebo se držela stínu.

starbucks
17. črc 2018

Syn je narozeny v září 2015 a tenkrat bylo hodně teplé léto. Slunce a teplo mi nějak extra nevadilo. Ted jsem těhotná znova cca 15tt a od začatku musím mít na sluníčku minimalně kšiltovku. Jinak nevydržím ani chvilku. Vůbec mi to nedělá dobře a nejradši jsem doma, při nejhorším ve stínu.

oveckaluky
17. črc 2018

@hanulehanousek93 Jak je nad 25°C, pokud nemusím, tak ven vůbec nechodím, nedávám to...

duckie
17. črc 2018

Mně to zatím nijak zvlášť nevadí. Sice jako úplně se smažit na sluníčku nemůžu, ale pod slunečníkem bych vydržela s domácí limčou, melounem a knížkou u bazénu i celý hodiny. Ovšem těch dnů bylo letos zatím jako šafránu (co jsem doma teda). Ale když raisuju po městě, vždycky musím mít klobouk a sluneční brýle - přece jenom nechci riskovat nějakej ten úpal 🙂

katolinka
26. črc 2018

Tak já jsem už v 7 měsíců, a to vedro nesnáším když jdu ven nebo prostě někam musím mít u sebe vodu a hlavně si pořád odpočívám, to vedro je moc těžký na mě , taky se mi motá hlava , bolí nohy a hrůza, už aby to bylo za náma

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru