Jaká byla hmotnost dítěte ve 32. týdnu těhotenství?

patsimacek
16. čer 2017

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak na tom byla vaše miminka v tomto období? Doktorka odhadla na UTZ hmotnost mého miminka v 31+3 na 1315g... To je pomerně málo. Podělte se prosím o své zkušenosti, mám obavy o jeho správný vývoj. Děkuji.🙂

jaja01k
16. čer 2017

Presna cisla uz si nepamatuju. U prvniho mi v tom 32tt doktorka rikala, ze bude mensi, ze bude mit v terminu kolem 3 kg. Narodil se dva tydny pred terminem a mel 3 370 g. U druheho se doktorce v 32tt nelibilo, ze je maly, tak mi udelala ultrazvuk znovu za dva tydny a to uz byl v norme. Bud to dohnal nebo to byla chyba mereni, prece jen je to odhad, takze to neni presne. A narodil se dva tydny pred terminem a mel 3 500 g.
A co ti k tomu rekla doktorka? Jestli je to opravdu malo, mela by to aspon sledovat, jestli miminko roste.

scifistka
16. čer 2017

Já byla 31 a malý má 1470. Na tom nic není. Doroste. Snažím se jíst hodně máku, má obrovské množství vápníku.

anastacia01
16. čer 2017

Maly měl v 31tt 1200g a narodil se 3320g, nebojte to dozene hlavně v posledním měsíci.

patsimacek
autor
17. čer 2017

@scifistka ano, mák také jím hodně. Dělám si i makové mléko

patsimacek
autor
17. čer 2017

@jaja01k dr. rikala, ze rust bude vice sledovat 🙂 tak uvidime...

scifistka
17. čer 2017

Moje neřekla nic, protože je naprd. Absolutně mě moc neřeší, i když je mi 43 let. Jsem u ní jen proto, protože nemá pacienty a tak nečekám. Kdybych byla prvorodička a nebo měla problémy, tak jdu jinam. Ani dítě mi neukáže.

tehulka1167
17. čer 2017

29+6 PODLE MENSES ALE UTZ BYL VĚTŠÍ 32+6 a váha 2075g. Podle ultrazvuku byl celý tehu větší o tři týdny. Porodní váha 3620.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru