Jaká byla vaše váha v 30. týdnu těhotenství? Kolik jste ješte přibrali?

sarkal
26. srp 2008

Ahojky.Doufám,že toto téma už někdo nezaložil,ale nenašla jsem ho tak asi ne.
Zajímalo by mě kolik kilo jste měly navíc v 30tt a kolik jste ještě během posledních deseti týdnů těhotenství přibraly?Já mám v 30 tt 10kg navíc ☹ a bojím se kolik ještě přiberu a to se snažím nejíst večer,nejíst sladké atd.Kdybych přibrala ještě tak těch pět kilo tak by to šlo,ale mám strach,že to bude víc.Sice nosím kalhoty,které jsem nosila před těhu(samozřejmě po úpravě pasu),ale přes boky mám asi o 8cm víc 😖 .Tak mám strach aby to nebylo ještě víc a aby to šlo pak dobře schodit.Tak děkuji za každou odpověď.

veronikajanova
18. led 2016

Jsem taky 30tt. a 10 kg nahoře 🙂 příjde mi to v pohodě, hlavně ať je malinká v pořadku.

kytickaaa
19. led 2016

ahojky, já jsem dle PM konec 29tt a dle UTZ konec 30tt a mám + 17kg :( Jsem s toho nešťastná, ale hodně otékám a nejde to ovlivnit, takže se tím snažím nestresovat, ale moc to nejde ..

karlajasmine
19. led 2016

ja mela v 30tt 10kg nahore a do konce tehotenstvi pribrala jeste 6.. ale nebojte se, jde to pak dolu.. 10kg jsem nechala hned v porodnici a ze zbytku zhubla uz 3 jenom diky kojeni.. uz mi zbyvaji shodit jenom necely 3 a to se cpu vsim co me prijde pod ruku.. pokud budete kojit tak to jde dolu hned.

kytickaaa
19. led 2016

@karlajasmine v to doufám, že to dolu půjde, ale vím, že tomu budu muset pomoct 🙂

ovinecka
8. dub 2016

Ahoj holky, ted ve 30 tydnu mám 5 kg nahoře a to se nijak neomezuju..

nelushka1
19. dub 2016

Ahoj já jsem v 30+4 a přibrala jsem jen 3kila :/ je to normalní?

jasnice
19. dub 2016

Holky, já půlku těhotenství jen hubla a druhou půlku jsem nabírala váhu, se kterou jsem počala. čili rodit jsem šla s počáteční váhou, ani o kilo navíc. po porodu jsem měla o 8kg míň než před otěhotněním. za to teď při kojení jsem přibrala 10kg, mazec...

aliishaa
10. kvě 2016

Já mám ve 30+2 tt nahoře 8 kilo, jím jako před otěhotněním, maximálně si dám přes den svačinku navíc, když mě přepadně hlad nebo chuť. Co se týče pohybu, snažila jsem se denně cvičit workout pro těhotné (ca. 30 min), teď už zvládnu maximálně delší procházky a nějaké to lítání kolem domácnosti 🙂. Jinak jsem slyšela, že je dobré nabrat i pár kilo tuku, pro pozdější tvorbu mléka, aby se tvořilo právě i z toho tuku a mimčo pěkně přibíralo, proto se prý říká, že se kojením hubne.

luckapol
10. kvě 2016

Ve 30tt už jsem měla 15 kilo nahoře 😒

babuna
25. kvě 2016

Já mám aktuálně nahoře 10kg od počátku těhotenství ... za poslední měsíc 2kg (malá má o skoro půl kg více od poslední kontroly z 640g - na 1071g) snad se mi to povede po porodu dostat nějak dolů .. .ale s mou cukrovkou nevím nevím :(

nurmisur
31. kvě 2016

30+3 a 8 kg navíc. trošku se bojím, aby to nebylo málo.

slecnajohanna
31. kvě 2016

33+2 a mám deset kilo dole. pořád zvracím.

nelam
31. kvě 2016

7 kg nahore,vsechno v brisku,ale obavam se,ze se to ted rozjizdi. Ty 4 kg jsou za posledni mesic.

luciferkaklaris
31. kvě 2016

Já jsem teď ve 30tt a 15 kg nahoře ☹ No, co se dá dělat. Ale je pravda, že jím dost a i dost sladkého, no 🙂

pjtjv88
8. čer 2016

Já jsem teď při třetím těhu přibrala zatím 6kg (jsem 30tt), u prvního dítka jsem celkově přibrala 20kg a 8kg nechala hned v porodnici,u druhého jsem přibrala 10kg a zase 8kg nechala v porodnici...🙂

korunka23
12. čer 2016

30 Tt a jsem + 15 kg😁

maxinkaa
12. čer 2016

33tt + 4kg 😉

lusesita25
12. čer 2016

35+4tt a zatim 8kg nahore

sammaelka
25. čer 2016

Vsechny jste bridilove...druhe tehu, 30tt a 23kg navrch. Otoky mam uplne minimalni, spis zadne, tlak i cukr v pohode, takze jsem proste jenom vyzrana. Nijak se neomezuju, jim na co mam chut.
Vsak ono to po porodu pujde dolu samo. U dcery jsem za cele tehu nabrala 22kg, v porodnici zustalo 9kg a zbytek byl do 5mesicu dole. Bez diet, bez cviceni, kojila jsem jen dva mesice, pak jsem prisla o mleko.
Nesmite si to tak brat 😉

andysek2512
25. čer 2016

Ja za cele tehu přibrala 17 kg, 7 nechala v porodnici a teď jsem 3,5 měsíce po porodu a mám nahoře 2 kg ještě🙂))) bez cvičení, jen trochu jim zdravéji, ale to v tom smyslu že nejom bílé pečivo, atak..... 😉)))

micaella23
25. čer 2016

Ja do 30tt nahore 5kg a 36tt 12kg jen to fiklo.. Mesic po porodu jsem mela 4kg nahore od puvodni vahy ale naopak jsem byla rada, spis potrebuju zpevnit.. Ikdybych mela 10kg nahore chci mit pevny nohy, ruce

lucykal
27. čer 2016

Rodila jsem předčasně v 34 tt. Celkově jsem nejvíce měla 5, 5 kg výchozí váha 62/172, ale den před porodem důsledkem stresu jsem měla nahoře jen 3,5kg

nelinecka1
27. čer 2016

Tak já jsem 30-tý týden a mám nahoře 10 kg. Mi to přijde celkem ok, ale doktorka s tím má problém, že jsem měla přibrat jen 7. A to nejsem žádná nadváha, na začátku jsem měla 63 kg. Taky doufám, že už moc přibírat nebudu, ale zase se nechci stresovat kvůli pár kilům, hlavně, že je malá ok.

saries
28. čer 2016

29tt.... nahoře nic první 4 měsíce jsem zvracela se 75kg jsme spadla na 69kg a tedka mám 73kg ale jsem natekla a zavodnena uplne totalne :-/

dancamich
28. čer 2016

Moje byla 72,5 kg na 163 cm výšky a do konce těhotenství jsem nabrala na 76 kg. Nechala jsem to všechno v porodnici a domů jsem jela s 63 kg. 😉 Od šestinedělí mám 59 kg, což není tak špatné. 🙂

dancamich
28. čer 2016

@nelinecka1 kašli na MUDru - stejně to necháš v porodnici 😀

gensterka
15. črc 2016

Jsem ve 30. týdnu a mám nahoře 5,7 kg. Od doby, co mi byla stanovena hraniční cukrovka nepřibírám. Ta dieta je opruz ☹

zofineccka
19. črc 2016

Ahojky, jsem 28.tt a mám 11kg nahoře, u první dcery jsem měla celkem v den porodu 28kg navíc a to jsem jen zvracela 😊

micha2105
19. črc 2016

Jsem ve 30.tt a zatím jsem od začátku přibrala 4 kila.

konekokira
21. črc 2016

Ahoj, ve 30tt jsem pribrala 10kg a teď zatím nepribiram :-/ (31+1)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru