Jsem v 37. týdnu - mám moc velké břicho?

petulejan
30. kvě 2019

Dobrý den ženy,jen tak na uvolnění,nevím kde srovnat. Už druhý člověk se mě ptá,jestli podle velikosti bříška nečekám dvojčata? Nevím jestli to nevidím,nebo nechci vidět,ale mě se tak velké nezdá. Jsem teď 37 tt. Jak jste na tom vy? 😊

preiba
30. kvě 2019

@petulejan bříško mi nepřijde nijak velké. Spíš menší, akorát 💕

petulejan
autor
30. kvě 2019

@preiba děkuji 🤰

misicka1988
30. kvě 2019

@petulejan Já měla ve 37 tt takové, a bylo tam 1 😉

petulejan
autor
30. kvě 2019

@misicka1988 juuu krása 😊 tak ty lidi nechápu,vrtá mi hlavou,kde berou srovnání 🤷‍♀️

misicka1988
30. kvě 2019

@petulejan Mě taky každý říkal že mám veliké břicho 😊 Tak ale už jen cca 3 týdny, a už o bříšku neuslyšíš 😁 Ale je fakt, že mi potom ten měsíc do porodu ještě docela i povyrostlo. Ale to už se zase každý ptal " Tak co, už rodíš?? " Minimálně tak 5 telefonátů za den 🙄 To bylo snad horší než reakce na velké břicho 😁

petulejan
autor
30. kvě 2019

@misicka1988 to věřím 😊 No poslouchá se to divně,ale hlavně že miminka jsou a budou zdravé 😊

zelenaesmolda
30. kvě 2019

@petulejan
a proc vubec resis co si o tvem brisku mysli jini?

petulejan
autor
30. kvě 2019

@zelenaesmolda neřeším druhé,chtěla jsem jen srovnání,protože mi to samotné nepřijde,ale také vím,že se vidím jinak než mě vidí druzí.

zelenaesmolda
30. kvě 2019

@petulejan
me neprijde nejak velke,spis spicate 🙂

petulejan
autor
30. kvě 2019

@zelenaesmolda no z boku asi ano,ze předu jde spíš do široka,tak asi proto se zdá pak větší. Holt holky asi potřebují více prostoru 😊

zelenaesmolda
30. kvě 2019

@petulejan
takze cekas dvojcata?

petulejan
autor
30. kvě 2019

@zelenaesmolda ne to myslím celkově "holky" při klucich prý bývá břicho více špičaté a při holkach spíš do šířky.

zelenaesmolda
30. kvě 2019

@petulejan
jo tak 🙂

chiara1990
30. kvě 2019

Ja u prvniho mela malicke.U druheho obri a ted u male mam take mensi ale to z duvodu,ze mala je hlavickou napresovana dolu jakou dobu a to jsem ve 34tt.

chiara1990
30. kvě 2019

Toto je moje na konci 34tt

hanulkaha
30. kvě 2019

Ja mela ve 40tt takove (ty propriety v pozadi fotky prosim přejděte 😁) a naopak mi kazdy rikal, ze mam nejak male bricho 😂 a to v nem byl schovany prcek 3800g a 53cm 👍

lachtanice86
30. kvě 2019

Já v 37tt takto. Stačila mi moje normální bunda. Tu jsem tedy zapla i v den porodu

krasna_neznama86
30. kvě 2019

@petulejan tak ja mam syna a u nej jsem mela bricho maly, na genetice rikali, ze mam dobre postavenou panev, ze se tam hezky srovna...ale spicaty nebylo, bylo kulaty, ale ani do sirky, zezadu nebylo poznat, ze jsem tehotna...

klea81
30. kvě 2019

Takové břicho jsem měla v 7.mesici, takže buď v klidu 😉

klea81
30. kvě 2019

@lachtanice86 takové jsem měla v 5.mesici 😁

klea81
30. kvě 2019

@misicka1988 mě se ptali kdy rodím už v 6.mesici 🙄

calvac
30. kvě 2019

@petulejan ahoj, ja jsem mela bricho stejne, ne-li vetsi. 🙂

misicka1988
30. kvě 2019

@klea81 Nějak podobně 😁 Asi protože už to bylo potřetí, tak bylo vše roztaženější a rychlejší 😊

petulejan
autor
30. kvě 2019

@lachtanice86 ty brdo,ty máš úplně pidi 😉

petulejan
autor
30. kvě 2019

díky děvčata,první těhotenství,neříkám že mě to rozčiluje,ale spíš zaráží,když to takhle někdo komentuje. I po tom,co jde váha navrch se to rádo neposlouchá 🙂

moxha
30. kvě 2019

Já mám ve 27 týdnu takové

vikaleo
30. kvě 2019

Mě taky říkali, ze břicho vypadá na dvojčata a ze jsem “velká”🙂) Nejlepší kompliment🙂) A dítě se narodilo standardní velikosti, asi proste bylo hodně vody

klea81
30. kvě 2019

@misicka1988 já první 😁

nikolavod
30. kvě 2019

Joo, srovnavani nesnasim🤦 ja taky posloucham porad, zda tam mam fakt jen jedno a ze mam bricho velke jako jedna z rodiny, co ma ted termin, ja jsem teprve 34tt🤦 nechapu, proc kazdy musi rypat a byt otravny🤣 uz jsem na ty kecy okolo alergicka🤦 a jeste jak se vsichni vyptavaji, kolik jsem pribrala, a to jsem toto tehotenstvi privrala zatim 6kilo jenom🤷 proste moje nervy vzdycky...

daggg
30. kvě 2019

@nikolavod Ježíš děkuju! Děkuju, že to někdo citi úplně stejně jako já! Pokaždé když prijedeme na návštěvu k pritelovo rodičům otázka zní “kolik už jsi přibrala? Lucka měla tolik a tolik...” a u mě doma je to zas ze strany mých rodičů a babiček.. “já přibrala jen 10kg a všechno jsem hned nechala v porodnici”.... U mě doma poslouchám, že malej bude určitě obří, že mám nehorazně obrovský břicho a u přítelovo rodičů zase, kam jsem dala jako břicho a kde toho malého nosím... No kombinace.. Si nevybereš.. Se nezavděčíš 😂😂😂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru