Kolik je potřeba látkových plen? (jak čtvercových, tak i kalhotkových, když chci látkovat)

saratu
26. pro 2018
merope
26. pro 2018

Přesně netuším, všude čtu něco jako 20-60. Reaguji jen že mě to taky zajímá. Už jich mám doma 8 newborn 😀. Ale podle mě je 20 moc málo, spíše těch 60.

eviicka
26. pro 2018

Látkuju pouze čtverce, suším venku (případně ve vytápěné místnosti) a počítám tak 40 - 60. Těch 40 je opravdu spodní hranice + něco pod hlavičku a tak.

darkwitch
26. pro 2018

Mam jen ctverce, dokud jsem na noc pouzivala jednorázový stačilo 30, ted pouzivam i na noc látku a prirala jsem radši i dalších deset, takze jich mam čtyřicet na latkovani, plus teda deset barevnych na pusu a prsa na noc, u svrchnaku jsem začala se trema a postupne prikoupila...

ela90
27. pro 2018

Mam cca 50 jen ctvercovky a staci mi, pouzivam uz u druheho ditete.

olga_
27. pro 2018

Je tu i skupinka Látkové pleny 😉.

cilkat
28. pro 2018

Pračku a půl... (odpovídá to zhruba těm 40-50 čtverců, teda s tím, že jsem používala čtverce a nepromokavý svrchňáky (ty jsem měla patery a stačily))

danka93
28. pro 2018

Já latkuji už 2 roky a mám 50 čtverců a 3 nepromokavé svrchnaky a zq 3 měsíce mě to čeká znovu... Peru vždy po 20 ks a mám pokaždé dostatek plin...

eviicka
28. pro 2018

@danka93 a dáváš jeden nebo dva. Já mám dvouleťáka a už musím dávat po dvou (jeden přestal stačit už tak kolem roku). Tak se jen ptám jak je to jinde. 🙂

saratu
autor
29. pro 2018

Děkuji za odpovědi. A máte někdo zkušenost s těmi tvarovanými vkládacími plenami od bambooliku?

petrafrenz
29. pro 2018
Uživatel petrafrenz je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od petrafrenz.

@saratu mám na doporučení myslím 25 SIO jader + vkládačky od Petit Lulu, teda celou tu jejich sadu. Teď čekám až se mimísek narodí, ale prý to úplně stačí, tak na 3 dny.

danka93
30. pro 2018

@eviicka já dávám snad od začátku 2 čtverce a na noc ještě vkladacku

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru