Kontrakce viditelné na monitoru, ale sama je necítím. Je to normální?

andrejicek24
15. pro 2019

Zdravím. Za pár dnů ukoncuju 35tt.. Mě to Teda vychází ze už bych měla bejt 36tt ale budiž nebudu se hádat s doktory.. Každopádně od pátku ležím v nemocnici že mám kontrakce na monitoru ale já nic necítím.. Jasně tvrdne břicho ale tak to je normální v tomhle tt. A že jsem otevrena na prst. Což je taky normálni ne? Každý to má jinak. Ale cpou do mě hořčík s kapackou.. A po každé když se rozcilim tady protože primář je totálni debil tak mě vyletí kontrakce na monitoru a já stejně nic necítím. Malej je strašně aktivní v bříšku. Psychicky jsem tak zdeptana z nemocnice že už se to nedá.

gruyerre
15. pro 2019

@andrejicek24 jestli si myslíš, že je primář totální debil a nevěříš personálu nemocnice, tak se nech propustit a jeď do jiné nemocnice.

ah1234
15. pro 2019

Teda neviem, ale myslim ze kontrakcie na monitore som rozpoznala aj ja, tak zase asi taky debil primar nebude. Ked sa ti to nezda, nechaj sa prepustit ale teda neviem ci by som ja riskovala predcasny porod doma. Ja by som bola rada ze su doktori opatrny a venuju sa ti, je tu x pripadov, ked sa na to vykaslali a nedopadlo to dobre

krupka3
15. pro 2019

@ah1234 A taky je x pripadu, kdy personal totalne podelal cely porod, psychicke i fyzicke zdravi rodicky nebo zivot ditete. Kazda mince ma 2 strany.

krupka3
15. pro 2019

@andrejicek24 Na prst otevrena 36tt je uplne normalni, a zda se mi divne, ze monitor ukazuje kontrakce ktere necitis. Ja osobne bych na reverz odesla (psychika je hrozne dulezita, doma v klidu se zadne tvrdnuti ani kontrakce dit nemusi), a neverim tomu, ze bys porodila a nepoznala, ze mas nejake bolesti..... Takze ja bych sla domu, v klidu odpocivala, a do porodky jezdila jen na kontroly.

veronikava
15. pro 2019

Já jsem 40+4 a v úterý mě čeká vyvolávaný porod.. v den kdy jsem měla TP jsem byla na kontrole a taky jsem měla kontrakce, které jsem vubec necitila.. bavila jsem se s plno holkama o porodu a známýma a hodně holek mi řeklo ať se toho nebojím, že podle monitoru měly kontrakce a nic necítily, že každý to vnímá úplně jinak, takže si myslím že to je klidně možné..

leymea
15. pro 2019

Ja treba pri porodu mela ze zacatku na monitoru kontrakce 60 (na ty krivce) a byla jsem vysmata, ze me to neboli. A otevrena na 4cm (bezbolestne). Ovsem pak se to samozrejme rozjelo 😀 ale tim chci rict, ze doktori jsou opatrny, nemusi to nic znamenat, ale taky muze.

leymea
15. pro 2019

A jeste dodam, ze mi ani netvrdlo bricho.

denny27
15. pro 2019

A já jsem zase případ, kdy na mě koukali jak na blázna, že netrpím při kontrakcích a usmívám se. Poslali mě zpátky 25km domů a za 3hodiny jsem jela zpátky, protože jsem RODILA😂😂
Do slova a do písmene rodila v sanitce. Snažila jsem se udržet to netlačeni a naštěstí jsem to do porodnice stihla.

slunecnice358
15. pro 2019

@andrejicek24 podepis reverz a jdi jinam a třeba budou mít jiný pohled na věc

emamaira
15. pro 2019

Já jsem měla kontrakce, které jsem taky necítila, ale byla jsem 30tt, takže taky hospitalizace a hořčík. Byla jsem v pohode, přišel na to gynekolog při běžné prohlídce. Takže bych postup lékařů brala jako prevenci předčasného porodu🙂

lilian2111
15. pro 2019

V prvním těhotenství jsem se začínala otevírat a měla kontrakce ve 28 týdnu. Takže nemocnice a kapacky. A taky jsem nic necítila. Pustili mě až kolem 36-7tt. Za to když mi u druhé a teď břicho tvrdlo vše bylo ok 🙂
Týden jsi už docela dobrý, pokud si myslíš že předčasně neporodíš jdi domu. Pokud ne a mas alespon trochu strach o to mimco tak zůstaň a poslouchej doktory. Snad ví co dělají ;)

astyna88
15. pro 2019

Pokud nejsi prvorodicka, tak jsi uzna kontrakce otupelejsi a mozna je mene citis kvuli tomu. Vlastne,ibud rada. 😀 proc jsi v nemocnici? Mas asi jen poslicky....

astyna88
15. pro 2019

@denny27

😀 u prvniho porodu mi taky rikai,ze se usmivam,tak jeste dobry. Citila jsem az silu kolem 150, mivaa jsem casto bolestivou ms,tak jsem byla zocelena....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru