Kopání miminka v noci 40. tt. Zkušenosti?

katanovobran
16. srp 2022

Ahoj holky,má někdo nebo měl někdo nočního tvora v brisku ? Pres den to jde ale v noci,jakmile ulehnu na levý nebo na pravý bok okamžitě mi dá najevo ze takhle tedy ne,na zadech se prý lezet nesmí a ja už takto probdela dvě noci .. vzbudí mě ro pak dá chvíli klid a takhle furt dokola.Mate někdo zkušenost ?

gbp
16. srp 2022

@katanovobran teprve ted? 😅 ja sem ve 35. tydnu a takhle se nemuzem porovnat uz dobu 🙈 bud to zaspim, nebo se furt otacim. pak pracne usnu a musim zas na zachod, nebo me pali zaha...spani je naprd 🙈

vikysek0987
16. srp 2022

@katanovobran Ano,také malou v noci dost cítím a s první to bylo zrovna tak(první dcera má 20 měsíců a vydrželo jí to noční mrcasení dodnes😅)....Navíc jsem zvyklá spát na břiše a nelíbí se jí to,což chápu,tak se přetáčím celé noci a též toho moc nenaspím....

katanovobran
autor
16. srp 2022

@gbp no zda se mi ze až teprve teď 😀😊 možná jak už je veliký nebo nevim,jak dlouho to vydrží tvůj prcek v kuse ? 😀

katanovobran
autor
16. srp 2022

@gbp tak to koukám ze se mám na co těšit 😀🤦 mě přijde ze se mele snad celou noc vždycky 😀

gbp
16. srp 2022

@katanovobran hele nevim, porad 🙈 😄 ne fakt. leh, obzvlast na zada je jak pokyn ke hrani nebo co tam dela. ja sem se to naucila zaspat. ale ona vydrzi i pres den, obzvlast kdyz je bourka, nebo zmena tlaku, hybe se v kuse treba hodinu. nekdy i vic, me to dost unavuje, tak se snazim to tolik nevnimat.

katanovobran
autor
16. srp 2022

@gbp ano u nás je to taky víceméně celodenn,chvilkama mě to úplně strasilo ale včera jsem byla na monitoru a tam vše v poradku tak snad ano 😊

elesse
16. srp 2022

jojo, přes den klid, večer a případně v noci disco. Mají to tak obě děti. Ale většinou jsme se nakonec nějak dohodli, která poloha by šla, nebo že si ještě dojdu na wc a bude to lepší:D prý vyspat se před porodem, dokud můžeš, že:D

limali
16. srp 2022

@katanovobran nevyspala som sa od 36tt 😂 mimčo je zvyknuté na pohyb, hojdanie a keď si sadnes alebo ľahneš, automaticky sa “budí”.

katanovobran
autor
16. srp 2022

@limali já myslela čím větší miminko tím méně pohybu a to sem se tedy opravdu spletla 😀 jak dlouho to vydrží vaše miminko ?

fouskovi
16. srp 2022

@katanovobran já s obouma kluky v noci moc nenaspala od doby kdy tam měli méně místa tak padla noc a já měla v bříšku diskotéku

katanovobran
autor
16. srp 2022

@fouskovi to mám to samé akorát mě straší jak dlouho v kuse to vydrží

limali
16. srp 2022

@katanovobran je pravda že majú menej miesta ale o to silnejšie sú a o to viac je to cítiť.😊 Malá bola aktívna v podstate celý deň ale v noci keď som si potrebovala odpočinúť som to vnímala najviac a nespalo sa mi dobre

katanovobran
autor
16. srp 2022

@limali dobře tak to mě uklidňuje

fouskovi
16. srp 2022

@katanovobran jo to oni mají výdrž 🤣

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru