Manžel u porodu. Stál o to ten váš?

petranaty
9. únor 2020

Ahojky ,zajímá mě která z vás měla manžela ( přítele )u porodu ? Stál o to ? Mě celou dobu přišlo ,že o to dost stojí ale po pár rozhovorech s ním si to už nemyslím a přijde mi to líto ....čekám první a chtěla jsem u sebe mít podporu ... Jak to bylo u vás ?

normalnimatka
11. únor 2020

byl, samozřejmě chtěl a je za to rád. však on se nemusí koukat, jak z tebe leze dítě, a myslim, že to spousta chlapů ani nedělá, a je to dobře. zvlášť první porod si bez něj neumim představit, já skoro nemohla chodit, PA furt někde v trapu (ne, že bych nebyla ráda:D) tim chci říct, podle mě, pokud tam má k čemu ten chlap bejt, tak právě v první době porodní. aby pomoh tobě. druhá porodní je už spíš jen zážitková, že prostě to mimčo hned uvidí, třeba mu střihne šňůru, jde s ním na ošetření, zatímco ty ležíš.

lucie_j
11. únor 2020

@monina1210 Přesně, já byla nahatá, na čtyřech a od krve poprvé asi 7 hodin, podruhé "jen" 2 a vůbec by mi nebylo příjemné, kdyby tam byl, potřebovala jsem klid. Na rozdíl od ostatních by mi méně vadilo, kdyby tam byl na to tlačení než na ty bolesti předtím.

aliii24
26. únor 2020

Já jsem se partnera opatrně ptala, jestli by chtěl být u porodu a hned vyhrknul, že jo, učitě! Docela mě to zaskočilo, protože já si tím jistá nebyla. Rozhodně byc ho k tomu nikdy nenutila a i kdyby měl pochybnosti, tak bych ho spíš naváděla, ať přijde až potom, ale on chce 🙂 Já se trochu bojím, že tam na něj budu nepříjemná a zlá :D Ale jsem ráda, že tam budu mít oporu a parťáka! 🙂 Tak snad to klapne a bude to fajn zážitek pro oba 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru