Měly jste sny o porodu?

mishell56
22. bře 2015

Ahoj holky, chci se zeptat zda některá z vás měla sny o porodu. Poprvé se mi zdálo asi před měsícem, že jsem rodila, bylo to rychlé ale byl to strašně živý sen, že jsem až cítila tlak mezi nohama, v tu samou noc se téměř to samé zdálo mamce, ale o mě, v obou snech vypadal narozený chlapec stejně. Po druhé se mi zdál "porodní" sen tento týden, tentokrát jsem porodila holčičku, předčasně, svépomocí a doma protože než někdo sehnal pomoc tak bylo po všem. Jsem 28tt, nevím jestli nezačínám třeba v podvědomí vyšilovat 😀 Zdálo se některé z vás něco podobného?

agritia
22. bře 2015

Ahoj, zdálo se mi to často 🙂 Vždy jsem rodila chlapečky a doopravdy jsem porodila dceru 🙂 Sny byly opravdu živé i bolesti jsem měla 😀 Jako při silné menstruaci. A když miminko vykouklo ven, zažívala jsem přenádherný pocit štěstí 🙂 Určitě je to podvědomí, ale nevidím na tom nic špatného. Je super zažívat porod ve snu, bolesti téměř žádné a nakonec ten nádherný závěr v podobě miminka 🙂

dominika8855
22. bře 2015

Mě zrovna dnes,poprvé 😀 A musím říct,že takový bezbolestný a rychlí porod bych si přála 😀 .
Čekáme klučíka,a toho jsem taky porodila a když jsem se zeptala kolik měří,tak mi řekli 70cm 😀 😀 ,jako první mě napadlo,že nevím do čeho ho obleču . 😀 🙂

adji
22. bře 2015

Mě se zdál sen asi před měsícem, kdy mi manžel vyndal syna v noci z břicha. Podíval se na něj a říká - ještě není dodělanej, tak já ho tam vrátím 😀

kaculka46
22. bře 2015

Jj mě se zdá i teď a to už mám definitivně odrozeno.. 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru