Může to být plodová voda?

eliesch1
9. říj 2018

Zdravím, co myslíte ze by to mohlo ze mě vytect? Jsem 38tt, včera bolesti ve spodku ale dneska bez bolesti tak vůbec nevím co s tím

ttm
Autor odpověď smazal
Zobraz
zuzan88
9. říj 2018

Asi vám začala odtíkat plodová voda. Kdy se to stalo?

eliesch1
autor
9. říj 2018

@zuzan88 dnes ráno, první do kalhotek a pak po sprše když jsem si chtěla oblict druhé kalhotky, tak na zem odteklo akorát ze já koza to vytrela a nevzala nic na vlozku a když jsem jela k dr s kalhotkama mokryma tak kalhotky jsem měla černé tudiz se nic nepoznalo nějaké zbraveni,.takze teď čekám co a jak a jsem docela zoufalá

zuzan88
9. říj 2018

@eliesch1 teď máš vložku, kdyby náhodou? Buď v klidu mě by to s tou vložkou taky nenapadlo. Kontrakce zatím nepociťuješ?

eliesch1
autor
9. říj 2018

@zuzan88 jojo mám prave tak čekám zda se něco bude nebo nebude dít,kontrakce žádné jen tvrdne břicho a střílí do zad jinak vše OK

priefi
9. říj 2018

@eliesch1 a mas porodnickou vlozku? Protoze klasicka nebo intimka je nasakla chemii a z toho nepoznaji, zda to je nebo neni plodovka, takze bud porodnicka vlozka nebo kapesnicek.

eliesch1
autor
9. říj 2018

@priefi mám přímo co mi dala doktorka ale podle všeho to vypadá jako obyč vložka

priefi
9. říj 2018

@eliesch1 tak muze to byt obyc.vatova vlozka bez chemie, dr.asi vi 😊 drzim pesti. Jinak to vypada, ze odteka plodovka.

zuzan88
9. říj 2018

@eliesch1 držím palce. Mě začala odtikat o půl 1 v noci a v 10:56 byl malej na světě.

eliesch1
autor
9. říj 2018

@priefi dekuji mooc,všichni tvrdí ze plodovka ale prave je divné ze od dopoledne nic nevím sice jak to chodí jsem prvorodicka..proto mě štve ze jsem to hned vytrela a teď se nic neví 😔

eliesch1
autor
9. říj 2018

@zuzan88 a měla jste nějaké kontrakce dřív než odtekla?nebo první Vám začala odtékat?

urtica
9. říj 2018

Ahoj, mně začala odkapávat den před prasknutím - žádné kontrakce k tomu nebyly...další den ráno rupla a až další den večer jsme porodila..

urtica
9. říj 2018

P.S.: Vypadalo to přesně takhle..

eliesch1
autor
9. říj 2018

@urtica takže mám být raději připravena asi co?

urtica
9. říj 2018

@eliesch1 Myslím, že ano - je pravděpodobnější, že to plodovka je - ale může se to rozjíždět opravdu pomalu...mně začaly první nesmělé kontrakce až cca 2 hodiny poté, co rupla kompletně..

eliesch1
autor
9. říj 2018

@urtica tak jsem teda zvědavá co se bude dal dít teda 😏

urtica
9. říj 2018

@eliesch1 Držím palce 🙂

eliesch1
autor
9. říj 2018

@urtica dekuji moc, jste hodna

denny27
9. říj 2018

Může to být plodovka a objem se může zvětšovat.. nebo to můžeš prubnout, párkrát si pobehat po schodech a třeba praskne úplně... teď zatím odtéká to, co pustí mimčo kolem hlavičky 😊😁😁

denny27
9. říj 2018

Mě takhle odtékala celý víkend..ale to byly opravdu jen kapičky...v pondělí už to začalo dost, už jsem si dávala i vložku a když jsem si zajela k nám na gyndu na kontrolu, tak než sem dolezla, praskla mi na schodech 😂 porodila sem až za 8hodin

eliesch1
autor
9. říj 2018

@denny27 js si taky myslím ze plodovka ale zase si rikam ze nemám žádné bolesti krom tvrdnuti břicha a už ze mě nic nevyteka a nic se neděje tak já nevím co od toho čekat 😏

denny27
9. říj 2018

@eliesch1 já neměla pořádne bolesti snad celých 5hodin... možná jen takové mírné menstr... rozjelo se to pořádně až ve 21hodin a to jsem myslela, že jim tam polezu po zdi a sežeru peřiny z postele..malá vykoukla ve 23.18

snezenka123
9. říj 2018

taky mi u prvního porodu odtekla voda, cca v půl 4 před cukrárnou na náměstí🙂 no a mírné, jakože občasné pobolívání jako třeba na ms jsem začala mít až někdy kolem 8h..postupně se to zhoršovalo a intervaly se zkracovaly
Ale jsou i případy, kdy odteče voda a porod se nerozjede.
Podle mě to je plodovka, a buď nachystaná, popř.zavolej do porodnice, co ti poradí.
Buď SE to rozjede, a nebo ti řeknou, ať příjdeš s mokrou vložkou na test, aby se vědělo, nevím, jak dlouho nechávají těhulku s odteklou pl.vodou.
Držím palce

zuzan88
9. říj 2018

@eliesch1 nee neměla, první voda a pak kontrakce, v 37 tt

priefi
9. říj 2018

@eliesch1 ono to mas ruzne, nekomu se porod rozjede kontrakcemi a plodovka praskne az pak, nebo ji prasknou primo na salu, nekomu praskne plodovka a ma pod sebou kaluz, nebo praskne a odteka postupne jako z kohoutku a nekomu odtece troska, pak zase troska, nekde jsem cetla, ze to muze byt tim, ze mimi nejak ma tu hlavicku v porodnich cestach a ze jak se nejak pohne hlavickou, tak vzdy odtece jen troska, co se pres pomyslny spuntik z hlavicky dostane. Kdyz praskne plodovka kontrakce muzou prijit hned nebo taky za delsi dobu.

leymea
10. říj 2018

Tak jak to s Tebou vypada? Me zacala prosakovat v 1:45 (4x jsem si jakoby ucurla a pak nic) ve 4:00 v porodnici praskla (bylo to tak tak, jinak by to bylo v aute 😀 ) a hned zacali kontrakce. V 7:21 byl malej na svete 🙂

eliesch1
autor
10. říj 2018

@leymea pfff ráno na kontrole dr dělala nějaký test zda mi neodtika a nezjistila nic, teď mám bolesti v zádech které mi strileji do břicha s břicho tvrdne takže tady hopsam na balonu a vůbec nevím co se děje 😔😏🙄

leymea
10. říj 2018

@eliesch1 takze jsi v porodnici?

priefi
10. říj 2018

@eliesch1 tak sup do porodky 😉 tohle jsou kontrakce

eliesch1
autor
10. říj 2018

@leymea nene doma hopsam,prave nevím zda jet nebo nejet..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru