Může to být plodová voda?

eliesch1
9. říj 2018

Zdravím, co myslíte ze by to mohlo ze mě vytect? Jsem 38tt, včera bolesti ve spodku ale dneska bez bolesti tak vůbec nevím co s tím

eliesch1
autor
10. říj 2018

@priefi myslíte?mi to připadá spíše jako my mi miminko tlacilo někde na nerv a proto ty bolesti nemám to nějak pravidelně prave ani a ráno na kontrole mi dr říkala ze se teprv začínám pomalinku otevírat..takže já vůbec nevím,nechci zbytečně plasit 😔

leymea
10. říj 2018

@eliesch1 to taky nevim ☹ ja byla rada, ze jsem jela kvuli plodovce a hned jsem tam zustala. Jinak bych sama nevedela.

eliesch1
autor
10. říj 2018

@leymea to jste měla dobre, u mě to vypadá nějak půl na půl pofiderně..takže zjišťuji co se dá😏

denny27
10. říj 2018

Takový bolesti taky čas od času mám...ale je to zatím tím, že se mi mimčo opravdu někde na chvíli skripne, nebo se moc hýbe a střílí mi to do zad... takže si musím stoupnout a po chvíli je to v poho...jinak zkus tedy teplou vanu.. třeba ti to pomůže k tomu rozjet kontrakce..

eliesch1
autor
10. říj 2018

@denny27 já už se prave pokoušela jít do vany akorát, možná si budete myslet ze jsem idiot ale já mám takové bolesti ze já do té vany proste nevlezu a nesednu..

leymea
10. říj 2018

@eliesch1 jestli mas az takove bolesti, ze nevlezes do vany tak bych radsi jela.

denny27
10. říj 2018

No pokud máš ale nějaký jako velký bolesti na spodku, fakt jako velký...tak bych možná zvažovala kontrolu v porodnici..

gruyerre
10. říj 2018

@eliesch1 Když máš takový bolesti, že nevlezeš do vany, tak určitě jeď. Na pravidelný kontrakce se nespoléhej. Kdybych čekala, až budu mít pravidelný, porodila bych 2x doma.

eliesch1
autor
10. říj 2018

Tak jsem se nějak do té vany dostala tak uvidíme se bude dít..rada bych aby se to buď rozjelo úplně nebo zastavilo s ne nějaké náznaky jsem z toho zoufala

jolal
10. říj 2018

@eliesch1 holka ve kufr a urcite hned jed!

jolal
10. říj 2018

@eliesch1 muj porod presne takhle zacal. Ve 4 rano mi praskla a byla jsem dlouuho bez kontrakcich. Musi te kontrolovat zda je miminko v poradko cca po 2 hodinach. Pokud po 12-24h po odtoku se nerozjede sam porod tak ti ho vyvolaji

jolal
10. říj 2018

@eliesch1 vylez z te vany a jed! Musis na monitor holka

priefi
10. říj 2018

@eliesch1 pokud nepomuze tepla voda, nebo poloha na levem boku do klubicka a vydychani a porad to pokracuje, jsou to kontrakce. Pokud ty bolesti jsou takove, ze mas problem vlezt do vany, tak myslim,.ze uz to zacina 😉

priefi
10. říj 2018

@eliesch1 tak co ta tepla voda? Zastavila to, anebo porad pokracuje?

leymea
11. říj 2018

Tak jak to s Tebou vypada? Jeli jste? 🙂

zuzan88
12. říj 2018

@leymea taky mě zajímá 😊

eliesch1
autor
12. říj 2018

Ženy pořad nic v nemocnici mi max zjistili ze mi malá tlačí na nervy proto ty šílené bolesti,dali mi kapacku na uvolnění ale žádná změna..tak si rikam jak já to zvládnu ještě dva týdny když mám takové bolesti?😔😔

priefi
12. říj 2018

@eliesch1 ten nerv muze povolit, staci, ze se miminko presune o mm

leymea
12. říj 2018

@eliesch1 tak to neznam, snad se Ti co nejdriv ulevi.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru