Nápoj k vyvolání porodu podle Ingeborg Stadelmannové. Vyzkoušely jste?

petja
14. črc 2008

Holky, chtěla bych vědět, zda jste některá vyzkoušela nápoj podle PA Stadelmannové, o kterém píše v knize Zdravé těhotenství, přirozený porod. Jde o ricinový nápoj. Děkuji za příspěvky. Je to takový můj průzkum...

shermen
17. pro 2010

@kacetka0304 No já počítám,že pojedeme během příštího týdne snad a snad to nebude 24.12. 😢 .Právě přemýšlím,jestli během víkendu sehnat olejíček a v pondělí si uvařit lektvárek 😒 🙂

marmla
17. pro 2010

@shira_ Držím pěstičky a jsem zvědavá jestli zafunguje 😉

kacetka0304
17. pro 2010

@shermen Já taky právě doufám,že to nebude zrovna na štědrý den .... ale všichni mi íkají,že to tak bude .... taky právě uvažuju,že si ho dám v pondělí a uvidím,bud pomůže nebo ne.Jdu v pondělí na kontrolu,tak uvidím co mi dr řekne 🙂 zkus drink a uvidíš,snad ti pomůže líp než mě 🙂

shermen
17. pro 2010

@kacetka0304 Taky jdu v pondělí k doktorce.Teď v úterý mě řekla,že to tam máme pěkně připravený a čípek měkký,tak nevím 😒 .Řekla,že by to mohlo být příští týden,tak se necháme překapit,jestli tomu budu muset v pondělí pomoct nebo to budeme mít do pondělí za sebou 🙂

kacetka0304
17. pro 2010

@shermen to mi taky dr řekl,že už se hlavička posunula a čípek taky a že to může být každým dnem,ale zatím nic .... možná se nám poštěstí a porodíme stejně 🙂

shermen
17. pro 2010

@kacetka0304 No to všechno se může stát 🙂 😉 ,tak si můžem na vzájem držet pěstičky 😉

shermen
17. pro 2010

@marmla Koukám,že 3 chlapeček,bude ještě holčička 🙂 ?

shira_
17. pro 2010

@marmla tak akurát som sa dovracala... začala som jesť večeru, dve lyžice a von ☹ noc bude asi zaujímavá, bojím sa. aj mi nejako krúti črevá 😒

shermen
17. pro 2010

@shira_ Tak snad kromě toho zvracení bude následovat i ten porod.Držím pěstičky 😉

bocinka
17. pro 2010

@shira_ mě bylo po tom taky na zvracení, tak tak jsem se držela, střeva se Ti kroutí.... je to projímadlo.... 😀 😀 ale to bude dobrý, uvidíš.... držím pěsti...
a vůbec Vám všem, ať porodíte, kdy si to přejete.... 😵

shira_
17. pro 2010

@shermen , @bocinka mne je už do plaču, už nech sa to rozbehne.

shermen
17. pro 2010

@bocinka To jsi hodná,díky za pěstičky.Ale shira si to už zasloží 🙂 .Myslím,že ta dnes pojede 🙂

shermen
17. pro 2010

@shira_ Rozběhne,chce to asi trpělivost.Určitě napiš kdyby jsi zítra byla ještě doma.Když se neozveš,je nám to všem jasný kde tě máme 😉

bocinka
17. pro 2010

@shira_ dej si horkou vanu a třeba čaj se skořicí, pomasíruj bradavky a UKLIDNI SE... 😉 neplakej, to ničemu nepomůže... jen si ubíráš síly a až budeš rodit, tak je budeš potřebovat....

@shermen zaslouží, přenášení je šílený, hlavně před Vánoci, mě o tom nemusíte povídat... já takhle rodila loni a dnes jsem měla termín....

shermen
17. pro 2010

@bocinka No to je jasný,přenášet je katastrofa,taky jsem dceru přenášela,měla jsem jít tenkrát 25.12. na vyvolání,ale 24.12. už jsme byly v porodnici 🙂

shira_
17. pro 2010

@shermen vanu a čaj si určite dám... termín mám presný lebo bola IUI. dám vedieť v každom prípade...

bocinka
17. pro 2010

@shermen já měla jít na vyvolání taky 25. 12... 🙂 ale nakonec jsem šla na monitor a když už jsem tam byla udělali mi UTZ, páč srdíčko tlouklo, ale nebyly pohyby.... no a tam zjistili, že je Sof obřík a tak šla ven hned druhý den, tzn. 16. 12., po porodu mi řekli, že jsem minimálně týden přenášela, voda už nebyla košér a vůbec.... 😨 ale hlavně že je zdravá.... já taky zkoušela koktejl a pomohl mi se trochu otevřít.... 😉

kacetka0304
17. pro 2010

@kacetka0304 jj určitě snad se nám to podaří podle naších přání 🙂 a koktejl budeš zkoušet kdy??

kacetka0304
17. pro 2010

@shira_ vydrž to ... moc držím pěstičky ....

kacetka0304
17. pro 2010

@shermen jj určitě snad se nám to podaří podle naších přání a koktejl budeš zkoušet kdy??

marmla
18. pro 2010

@shermen Já myslím, že tyhle dětičky nám budou bohatě stačit, i když holčička by byla super, ale není nám v tomto směru přáno ☹ škoda, ale kluci jsou super taky. Navíc manžel má ještě syna s prvního manželství, ale už je dospělej, tak když to tak vezmu, tak máme 4 kluky 😀
Holky držím Vám pěstičky aby koktejl zabral a Vy se mohli těšit z děťátek

shira_
18. pro 2010

@shermen
@kacetka0304
@bocinka tak ja som stále 2v1 ☹ asi 21.00 som šla 1xna wc, v bruchu kŕče, ale najhoršie bolo že mi bolo na vracanie aj z čistej vody aj z ničoho nič, tak som v tej chvíli nevedela ktorým koncom sa mám rýchlo otočiť. dala som si aj horúcu vaňu a skúšala si ľahnúť, lenže to sa nedalo kvôli vracaniu a krčom v bruchu. potom prišli kontrakcie a prestalo mi byť zle, aj som vypila vodu a zjedla trochu suchárov. kontra tak raz za 25-30min, úplne mi stlačilo brucho a len také menštruačné bolesti, nič viac. 1:30 som zaspala a spala do rána. zobudila som sa s mäkkým bruchom, úplne bez problémov 😒 tomáško ma ráno vítal typickými pohybmi...žiadna zmena. ale verím stále, že sa to vnútri nejako pohlo a že to skoro naozaj príde. 😠 😠

kacetka0304
18. pro 2010

@shira_ nic si z toho nedělej,malý ještě ven nechce,mě to taky skoro nic neudělalo jen jsem se kvalitně vyprázdnila 🙂

shermen
18. pro 2010

@marmla No tak to je jasný u vás s klukama 🙂 .Tak hlavně že jsou všichni zdraví.My teď taky chtěli holčičku a bude to kluk,ale s tím člověk nic nenadělá.Prej pak zkusíme do čtvrtice holčičku,tak jsem přítele poslala k sousedům 😀 .

shermen
18. pro 2010

@shira_ Tak kdepak ji máme?Že by nám ležela už v porodnici 😉 😉 😉 ?

shermen
18. pro 2010

A tak já jsem ji přehlídla,koukám že ji tady máme ještě 2v1 ☹ .Ale tak snad to už brzy bude 🙂

shira_
18. pro 2010

@kacetka0304 len ja som tak veľmi nechcela vyvolávačku, mám naplánovanú na 23.12...lenže už mi začína byť všetko jedno. aj vianoce, aj vyvolávačka... nič s tým asi neurobím. malému sa prihováram, ja už cítim že je čas. keď som vydržala od marca, ten týždeň ešte zvládnem. napriek tomu, že už sa začínam fakt trápiť 😒

shira_
18. pro 2010

@shermen ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

shermen
18. pro 2010

@shira_ Já tě chápu,já už jsem z toho taky nešťastná,už to chci mít taky za sebou.Počítám že pojedem taky toho 23.12. a na Vánoce budem v porodnici ☹ .Ale člověk tomu neporučí ☹

pacakovanada
18. pro 2010

Ahoj všichni.Jsem z Jablonce n.Nisou a včera jsem se dostala k vaší diskusi díky shánění informací o koktejlu z ricinového oleje,mám týden do porodu a moje gynekoložka mi dala včera recept na ten koktejl,aťsi ho udělám,že funguje.Včera jsem si ho udělala,ale nevěděla jsem,jestli jsou tam myšleny malé,nebovelké panáky,tak jsem zvolila malé,neboť představa 2 panáku toho riciňáku me obracela žaludek.Tak jsem teda umíchala 1 panák vodky,2 panáky oleje a zbytek dolila meruňkovym džusem a ani po 14ti hodinách nic,ani poslíčci.Tak jsem to dnes udělala z velkých panáků a zatím čekám,jestli se bude něco dít.Je to 2,5hod od vypití a zatím nic....... 😒 ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru