• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nápoj k vyvolání porodu podle Ingeborg Stadelmannové. Vyzkoušely jste?

10. července 2017 
@mlsdlisaci týýý brďo, to je fofr teda... ale mě se to líbí, proč se nervovat v nemocnici, když je doma větší klid a pohoda.... samo, jen pokud je vše v pohodě....

@shermen CS je i měknutí čípku, zkracování, naléhání hlavičky dítěte.... není to, že CS 1 jsi otevřená, CS 2 jsi víc otevřená, CS 1 je zkrácení čípku, CS 3 je naléhání hlavičky dítěte, aspoň tak nějak mi vysvětlovala MUDra....
21. pro 2010 v 08:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bocinka Díky za info,tak jsem si to myslela správně :wink: .No mě teda už minulej týden říkala,že čípek mám měkký.Ale v průkazce žádnej záznam nemám :frowning2: .
21. pro 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bocinka Mně doktor říkal, že Jsem otevřená na dva prsty a do průkazky to psal jako to CS, čípek mám měkej a krátkej už celkem dlouho. Tak teda nevim
21. pro 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen jsem zjistila, že doktor to postupy :frowning2:
21. pro 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to jsem z toho jelen taky tedy :sweat_smile: ...tak já tam mám dilatace hrdla 1
zkrácení čípku 1
kontence 1
celkem/kritická hodnota 3
Dr. mi to vysvětloval a řekl to tak,že jsem odpověděla akorád"jo aha :grinning:...a nevím z toho nic :grinning: :sweat_smile:
21. pro 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaajaaanina a pak babo raď. Jak říkám co doktor to jinej postup :slight_smile:
21. pro 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, občas sem zavítám a čtu si jak ten nápoj na koho zabírá. Při prvním těhu jsem neměla o nápoji ani tucha. jinak bych do něj šla. porod jsem měla indukovanej a skončil sekcí 11 dní po TP. Neotevřela jsem se vůbec. K porodu jsem šla s CS 0.
Teď to vypadá nadějně, že bych mohla normálně porodit. Teda jestli se mi malá přetočí. Mám KP příčně :confounded:

Jinak k tomu CS. Já už mám 4 týdny CS 3. Ale doktor při prohlídce vždy zahlásí: čípek je zavřený.
Nevyptávala jsem se ho. Ale chápu to tak, že asi nějaké změny probýhají a začínám se připravovat.
K tomu oleji. V lékárně jsem se ještě neptala, ale vyděla jsem prodávat v prodejně se zdrav. výživou nějaký ricinový olej od Salosu. je to ten správný?
Mám ještě spoustu času, ale už jsem rozhodnutá do toho nápoje jít :wink:
21. pro 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 holky ho hodně doporučujou. Moc ho v lékarně nechtějí prodávat :frowning2:
Koukám, že hodně z Vás má zkušenosti z vyvolávaným porodem, já jsem teda ráda, že jsem nebyla na císaři, ale boj to byl než se kluci narodili
21. pro 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marmla No já myslím, že kdyby mě nechali normálně se pohybovat, třeba bych porodila normálně. Mě kontrakce přišli až po 2. tabletě a to hned řádně po 3 min. Pak píchli vodu(byla zelená), následovalo klyzma, epidurál a pak jsem celou dobu ležela na koze s kapačkou oxitocinu a pásy na břiše. To vše asi během 9hod.Bolesti jsem měla řádný a stejně jsem se neotevřela, ani čípek mki nezašel a tak mi nabídli císaře :frowning2:
21. pro 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 To je dost smutný jak to píšeš. Mně u prvního vyvolávání stačil halmitnův hmat, asi po 18 hodinách mi odtekla voda, ale rodila jsem za dalších 20 hodin. U druhého mi dali ten čípek, začli mi kontrakce ty jsem měla od ráno od 7:30 do 23 hodin. Vyčerpáním jsem se neotvírala, dala jsem si epidurál 4 hodiny prospala a vzbudila jsem se otevřená, takže pak jsem jen párkrát zatlačila a syn byl venku, ten závěr byl super, ale do té doby to stálo za prd. Tak třetí porod bych si přála bez vyvolávačky
21. pro 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :wink: Všechno jsem pročetla..a po dlouhém váhání zašla taky na ricinový olej :grinning: Podle vašich zkušeností jsem ani do lékarny nezkoušela! Našla jsem jej ve zdravé výživě. V pátek 17.12. jsem měla termín..dr. mi řekla..tak tady to na porod nevypadá,čímž mě pěkně naštvala :wink: (vím,že ona za to nemůže). Jinak CS jsem měla 4 už na KO před 14 dny. Tak jsem v pondělí ve 3 vypila nápoj..až v 7 jsem začala pociťovat křeče a bolesti v podbříšku..nic mě tedy neprohnalo :slight_smile:..tohle trvalo asi do 9...Večer jsem šla normálně spát..ve 12 mě tyhle bolesti vzbudily opět :frowning2: to už bylo docela nepříjemné..jelikož jsem je zaháněla tím,že jsem několikrát vstala z postele a šla do horké vody..ustalo vše až kolem 4!! Takže jsem byla jako po flámu :grinning: po té úžasné noci. No a od té doby se nic neděje..Zítra jdu ale na KO,tak jsem napjatá,jestli pak se něco aspoň změnilo :dizzy_face:
21. pro 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ženy :grinning: tak hlásím že mám naplánovaný nápoj na 25 protože mám v porodnici mudrce až do 27 tak mi držte pěstičky mám číslo na Marmlu tak kdyžtak dá vědět tedy jestli neporodí dřív po tom úklidu a nákupech :grinning: :grinning: nebo budeme po telefonu závodit která dřív :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale moje kamarádka PA mi ještě poradila dát si ho lolem 18 hod že tělo je nejvíc nabuzené a má největší spalování a prohřívání.Takže přes den se vyspat v podvečer vypítkoktejl a hlavně do vypít dohromady né zvlášť a pak sednout nohy na horu a vyčkávat
Držím pěsti všem co do toho půjdou
21. pro 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mlsdlisaci Tak uvidíme jak se zadaří. Manžel říkal ať si na ten nákupní maraton zítra vezmu i tašku do porodnice, že to spojíme :grinning: . Držím pěstičky aby se povedlo
22. pro 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak já to mám naplánovaný na 26,27 že si lektvárek taky uvařím :wink: tak uvidíme jestli to pomůže :unamused: .Teď jen doufám,aby jsme do pátku nejeli :frowning2: .
22. pro 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@shira_ Tak jak to u tebe vypadá?Koukám že se nějak neozýváš?Že by jste byli už v porodnici :wink: ?
22. pro 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,minulý týden jsem koktejl vyzkoušela 2krát,po druhé mě jen protáhl ale nic...dnes jsem už 40 týden a mrňouskovi se nechce ven,ach jo.Mám nehorázně oteklé nohy,už jsem stratila i cit v konečcích prstů u rukou.Doktorka mě dala doporučení na prohlídku na sobotu ráno na porodnici popřípadě vyvolání porodu.Jen máme momentálně v Jablonci stop stav příjmů,mame totálně narvanou porodnici,tak se modlím,aby se to do soboty trochu uvolnilo...Tak si ne me prosim nekdo vzpomente...Krásný vánoce vám přeju.
22. pro 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby tady to nějak vázne kde jste?že by jste rodily?já byla dnes na pásch a máme v nem novou mladou mudrcku a tamioznámila že už čípek není tak kdoví jestli budu mít alespoň toho kapříka a jesli budeme nápoj nakonec potřebovat :astonished:
22. pro 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pacakovanada Ahojky,tak jestli čekáš první mimi,tak to máte čas.To většinou bývá na termín nebo až po termínu :slight_smile: .Mě už taky otíkají nohy,teda nejvíc je to vidět na levé,nevím proč,ale jakmile stojím půl hodiny u linky tak mám nohu jak papuču :frowning2: .Určitě si vzpomenu.Já už teď doufám,že zůstaneme celý do soboty,pak už je to zas jedno :wink: .
23. pro 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mlsdlisaci No tak u tebe je to opravdu kdo ví jestli :unamused: :grinning: .Ty to můžeš čekat každým dnem :wink: .Přece jenom 4 dítě,to už půjde rychle :wink: .Já už se teď modlím,ať vydržíme celý do soboty,pak už je mě to zase jedno :wink: .
23. pro 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@shermen ahojte holky, tak porod sa rozbiehal 3 dni, na 4 deň som konečne porodila :stuck_out_tongue_closed_eyes: po ťažkom boji ale stálo to zato, Tomáš mal 3900g a 53cm. Je úžasný, super pocit.
24. pro 2010 v 06:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@shira_ Ahojky,no já si to myslela že jste v porodnici :wink: .Tak že MOOOOOC gratuluji a ať jste zdraví :slight_smile: :wink: .Krásné vánoce :slight_smile: .
24. pro 2010 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@shira_ super super super.... až budeš mít čas, napiš podrobnosti... :wink: :wink: VELKÁÁÁÁ GRATULACE....
24. pro 2010 v 08:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@shira_ Gratuluju to je super, hodně zdravíčka Tomáškovi :grinning: je to kus chlapa
@pacakovanada To s tou porodkou není dobrá zpráva, pokud mně to chytne, tak to budeme mít asi co dělat, aby jsme se dostali do porodnice, jbc mám nejblíže. Jinak přeju hodně rychlí a pohodový porod
24. pro 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem přeju krásné Vánoce plné klidu, pohody :sweat_smile:
24. pro 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@shira_ moc gratuluji k Tomáškovi
@shermen ha ha vánočka nakynula a já jí také jedla a jsem celá před 10min jsem vyzunkla první nápoj a uvidíme ale myslím že se jen po.... :grinning: :grinning: :grinning:
za jak dlouho jste měly běhavku??? :sunglasses:
25. pro 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hlásím, že nápoj jse vypila v 17 hodiny 20.12. a v 1:30 21.12. mi po předchozím dokonalém :grinning: vyprázdnění praskla voda. Malá se narodila 21.12. ve 14:49 a měla 3060g a 46 cm. Takže to bude asi tím nápojem...nevím no.
25. pro 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckar gratuluji já ho vypila dnes a za jak dlouho jsi se pročistila???
25. pro 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mlsdlisaci mám pocit, že jsem byla asi 2x vždycky zhruba po 2,5 hodinách :slight_smile:
25. pro 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckar no mě to zatím protáhlo po 25minutách a teď čekám co bude dál :astonished:
25. pro 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky hlásím,že už to mám úspěšně za sebou .... rodila jsem v neděli a malou jsme si přivezli včera domů ..... dala jsem si v sobotu riciňák,potom jsem se naložila do vany a stimulovala bradavky a v 5 áno na mě přišli stahy prvni po 5min a pak už to šlo :slight_smile: tak asi něco na tom bude :slight_smile: držím vám všem pěstičky,aby vám to taky tak vyšlo jako mě :slight_smile:
25. pro 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek