Nápoj k vyvolání porodu podle Ingeborg Stadelmannové. Vyzkoušely jste?

petja
14. črc 2008

Holky, chtěla bych vědět, zda jste některá vyzkoušela nápoj podle PA Stadelmannové, o kterém píše v knize Zdravé těhotenství, přirozený porod. Jde o ricinový nápoj. Děkuji za příspěvky. Je to takový můj průzkum...

imzadi
13. led 2011

tak jsem se zminila manzelovi a ten me silene sprdl a zakazal napoj pit 😀

renina66
13. led 2011

@olga777aby toho nebylo malo ,ze ? 😀 me skoro nic nepomaha,spim skoro v sede ☹ nejvic co me pomaha je helicid a mleko.Rikala jsem to doktorovi a on rikal,ze jsou to poslicci ☹

renina66
13. led 2011

@imzadi to ja kdybych se tak rozhodla ,tak bych to asi pritelovi nerekla 😉 ten by me hnal 🙂

bocinka
13. led 2011

@imzadi já to teda Mírovi neřekla... 😅 teda myslím.... už ani nevím... ale vím, že jsem měla strach... on byl a je taky hroznej cíťa.... 😕 😀

imzadi
13. led 2011

no jo, jsem blba 😀 tak to udelam tajne no... 😝

renina66
13. led 2011

no prave 😀 ja to budu delat vsechno pekne v tajnosti a pak budu delat prekvapenou 😝 teda aspon doufam 😉

el267
13. led 2011

@imzadi
@renina66 já to tajně nedělám
Celou diskuzi jsem poctivě přečetla a rozhodla jsem se, že do toho jdu. Nebojím se, že by to mělo nějaké negativa pro mimčo, když je to tolikrát vyzkoušený. Ale asi budu muset dát holkám za pravdu, že dřív, jak v , nebo po termínu to nemá cenu.
Už to mám 2x vyzkoušený.
1. den po 4,5hod 2x záchod, pak tuhnutí břicha a bolesti břicha a zad. Během hodiny to zkončilo.
2. den vypitý stejný množství a vůbec nic

imzadi
13. led 2011

@el267 no ja to taky tajne nechtela a neplanuju to udelat dneska, ale on je uplne hysterickej a nedal si nic vysvetlit.. 😠 .

renina66
13. led 2011

@el267 ja si myslim,ze to pusobi jak na koho 😒 asi jak telo pripravene

el267
13. led 2011

@renina66 já budu určitě ten případ, že nic. Ale s tím počítám. Já jen zkouším vše, aby se mi připravily cesty.
První porod nic moc, totálně zabetonovaná i po 3 tabletách a 2 infůzkách oxitocinu, epiduralu, píchnutí zkalený vody a končilo to císařem.
Takže bud anebo.

el267
13. led 2011

@imzadi já ještě jím i pupalku, piju maliník. Pohybu mám až až. Těch schodů, co doma naběhám. Malou zvedám. Uklízím jak šílená. A jsem stále zavřená 😝
Tak jsem zvědavá jestli mi řekne v pondělí, že se něco hnulo. Jinak mám v pátek nástup na sekci, nebo mě taky možná pošlou domů a budu opět přenašečka 😔 A děsím se toho, že to zkončí jako minule 😔

imzadi
13. led 2011

@el267 take uzivam malinik, uklizim...ale dle dnesni kontroly nic... 😝

el267
13. led 2011

Jo a můj poměr nápoje byl: 0,02 panák oleje a panáku alkoholu, 2dcl meruňkov. džusu, jelikož jsem nesehnala meruňky, tak jsem měla broskve. Tak jestli toho nebylo málo
😝 První den jsem vše smíchala dohromady, druhý jsem snědla broskve, pak jsem vše postupně do sebe kopla.

renina66
13. led 2011

@el267 a jeje 😖 ja taky piji malinik i sex mam pravidelny ,furt doma neco stehuji a nic ,nejsem ani trosinku otevrena,jen mi teda uz treti tyden rikaji ,ze mam zkracene delozni hrdlo 😒

el267
13. led 2011

@imzadi já mám i monitory rovná čára.CS stále 3 a zavřená.

imzadi
13. led 2011

@el267 me dneska ani nekontroloval spodek 😠 jen utz a monitor

el267
13. led 2011

@renina66 víš ono je to hrozně individuální. Tolikrát jsem slyšela od holek, že jim řekl mudr. : dnes neporodíte, nevypadá to a ten den, nebo další a jely.
Můj doktor hned od začátku mého těhu předpokládá, že budu mít stejný průběh porodu.

el267
13. led 2011

@imzadi mě dělá komplet 😉 V pondělí jdu naposledy, pak nástup nemocnice.
A ty do toho jdeš, kdy?

imzadi
13. led 2011

@el267 ja uz prave chodim jen do porodky...no a chci do toho jit, asi to necham po kontrole pristi ctvrtek...to mi slibil vysetrit i spodek

el267
13. led 2011

@imzadi já mám dnes v sobě 3. várku 😝 .....zatím jsem se po 3 hod vyprázdnila.Jako projímadlo, vřele doporučuju
😀
A dál do toho nějakou dobu nepůjdu. Pokud mi v pondělí neřekne, že se to pohnulo 😅

imzadi
13. led 2011

@el267 tak dej pak vedet!🙂

el267
13. led 2011

@imzadi určitě a vy taky 😉

natama
13. led 2011

porad mi neni jasny, proc z toho vsichni tak vysilujou a zaroven vyvolani chemiii nebo pripadnej cisar, kdyz to samo vcas nezacne jim prijde ok 😠

renina66
13. led 2011

Asi pockam nez pujdu do porodky a uvidim co mi reknou...podle toho se pak rozhodnu jestli mam ci ne... 😎 Jen doufam,ze uz jsem se alespon otevrela 😠 drzte mi palce holky 😉

el267
13. led 2011

@natama no právě, mě naposledy nechali až do posledního dne , kdy jsem mohla porodit ležet v nemocnici. A pak začali s neúspěšnou indukcí 😖 A ten den tlačili na pilu.

brego
13. led 2011

@el267 Tys to zkusila 3x? Já jestli se zítra odhodlám, tak max. jednu várku 🙂

el267
13. led 2011

@brego jj, 3 dny po sobě jdoucí 😀 Vždy v přibližný čas 😉
Zítra máš TP co? Já první TP 15.

olga777
13. led 2011

ahoj mě dneska doktorka, v záplavě né zrovna pozitivních zpráv, oznámila, že by mě nechala přenášet do 2.2., cca 10 dní po termínu (1.porod jsem měla cř). Né že bych si to velrybářství užívala, ale nikdo mě nebude kuli termínu nutit do císaře 🙂 A kdyby do té doby nic, protože jsem také pořád zavřená, a lektvar by nezabral, tak myslím, že v únoru už budu tak vyřízená, že budu ráda, že to mimi ze mě vyndaj 😀 No uvidíme jak dopadnem....

el267
13. led 2011

@olga777 a ty budeš zkoušet?
mě ani doktor neřekl, že mě nechá přenášet. Ten mě předá nemocnici a tam at se prý rozhodnou 😝

olga777
13. led 2011

@el267 chtěla bych, pokud to nepřijde samo, což zatím nevypadá. Olejíček už mám koupený. Mě nejdříve doktorka řekla, že max.1-2 dny a dnes že 10dní. Což je spousty času na koktejly 😀 Ona dělá i v té porodnici, kde se chystám rodit.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru