• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nápoj k vyvolání porodu podle Ingeborg Stadelmannové. Vyzkoušely jste?

10. července 2017 
22. led 2011 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja uz jsem dneska chodila jak casovana bomba.. ctvrtej den zacpa a nadmuta jak koza, tak jsem se uchylila k ricinovymu projimadlu..
V pet odpoledne jsem vypila lektvar, dve hodiny jsem ten ricinak jeste cejtila v zaludku a pak uz nic.. tak jsem si sem chtela prijit stezovat, ze me to ani jako projimadlo nepomaha.. po veceri mne zacal bolet zaludek a v jedenact vecer (tedy sest hodin po poziti) mne to prohnalo tak, ze jsem malem nedobehla.. a toho zachodu jsem se pak musela pekne pevne drzet... :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Takze nakonec jsem spokojena, pac se mym strevum ulevilo.. a muzu se zase tehotensky cpat.. az do patku, kdy nastupuju do porodnice :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. led 2011 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marmla Velká gratulace a ať jste oba zdraví.My máme od včera rýmu a kašel,nespíž to chytl od dcery :frowning2: .Tak chudáček trpí,je mě ho líto,ale přítel byl v lékárně tak mu dali Mucosolvan junior a Nasivin,tak snad to trochu zabere :unamused: .Chtěli jsme jet na pohotovost,ale myslím,že tam by mu dali to stejný :unamused: :frowning2: .Tak se měj moc pěkně.
23. led 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marmla Jo tak to já měla rychlou vyvolávačku.V 7 jsme nastoupili a v 9.33 se malej narodil :wink: .
23. led 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medunka1 Medunko, já jsem asi prostě ten typ ženy, které nedělaly ty zásahy dobře. Věřím ale tomu, že jiné ženě to může vše vyhovovat. Já to o sobě vím, proto jsem tak dlouho odolávala.. říkala jsem ty důvody i sestře, ale ta se jen hloupě šklebila. Holt rutina je rutina..
23. led 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele kdepak je renina66? Že by už? :slight_smile:
23. led 2011 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@shermen Tak ať je malej co nejdřív v pořádku.
U mně se táhli všechny porody, takže mně to ani nepřekvapilo, čekala jsem to, ale hlavní je, že jsme v pořádku a zvládli jsme to. Děkuju
23. led 2011 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zajimalo by mne jak je na tom @el267 .. jestli uz ma po porodu nebo jak?? :wink:
23. led 2011 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olga777 Tak to teda ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja jsem furt tu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a co ty ?jak se citis ?mas dnes termin....ja taky,ale v nedeli mam druhy :unamused: takze tomu davam stredu,pekne prostredek :grinning: :slight_smile:
24. led 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renina66 No, byli jsme dnes v porodnici na monitoru a už jsem zase doma. Nechtěli mě tam :unamused: Prý je vše v pořádku...tak to jsem ráda, ale kdy začnu rodit ví bůh....
24. led 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marmla Tak jsme byli dnes u doktorky a dostali jsme Spiropent a Prospan,tak snad to brzy zabere :unamused: .Jo to já už jsem taky ráda že to mám za sebou.To břicho už mě dost vadilo,byla jsem jak sud :grinning: .
24. led 2011 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olga777 Jeste ,ze je vsechno v poradku :wink: a o vyvolavacce nemluvili? :astonished:
25. led 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renina66 nee. Na to bych přistoupila až v nejzazším případě. To raději ricinak. Teď jen řeším kdy. Abych měla zajištěné hlídání dcerky, až by mě muž vezl do porodnice.
25. led 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevíte někdo, prosím, do kolika hodin po vypití drinku by to mohlo přijít? Už si to nepamatuju (3-6h.??). A stalo se vám některé, že to přišlo později? Třeba po 10...12hodinách? Dík
25. led 2011 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olga777 Takze sis ho uz dala?Ja furt nevim jestli to nemam jeste zkusit....jinak bolesti na me prisly po 5-6 hodinach,bohuzel presly:slight_smile:))
25. led 2011 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renina66 Jestli si to nerozmyslím, tak zítra ráno si ho dám.
25. led 2011 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 tady už asi někdo porodil, že?? :wink: :slight_smile:
25. led 2011 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olga777 Jdu do toho stebou... :wink: Jeste mi zbylo 50ml oleje :slight_smile: Jen mam zitra nejake pochuzky ,tak mam strach ,aby me to nekde neprohnalo:slight_smile:))
25. led 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renina66 Jseš charakter :wink: Ale dej pozor, aby .... :grinning:
25. led 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, drzim vam palce..!!! :wink:
Ja si dneska davala druhou davku na prohnani strev ale ani to uz mi nezabralo.. :rolling_eyes:
Zitra rano jdu na KO, tak jsem zvedava na nalez.. :unamused:
25. led 2011 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak jsem si ho namíchala a vypila. Jsem fakt zvědavá, jestli to zabere :slight_smile:
Namíchala jsem to podle návodu:
- 3/4 panáka ricinového oleje (je psáno půl)
- 1/2 malého panáka čiré kořalky (já měla Havanu :wink: píše se hlt)
- a celé zalít do 330ml meruňkového džusu (já rozmix. meruň. kompot)
Včera mi celé odpoledne tvrdlo břicho a nebylo mi nejlépe, tak třeba se něco chystá.....
26. led 2011 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olga777 tak to jsem zvedava.. na mne to poprve zaucinkovalo az za sest hodin.. projelo mne to kompletne..
podruhe jsem ho vypila vcera a nestalo se absolutne vubec nic.. v noci mi tvrdlo bricho, tak jsem uvolnovala horkou sprchou, abych se vyspala..
ale dneska dobra zprava.. dneska na kontrole nalez.. otevrena na dva prsty a pripravena na porod!!! :grinning:
26. led 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda tak jsem zběžně projela diskusi a ač teď řeším trochu opačnej problém a mám spíš obavu že porodím, tak mě to zaujalo z toho důvodu že manžel je přes týden pryč, tak by se hodilo něco, aby jsme rodili o víkendu, nemáme pro malého hlídání a nejsem si jistá že přítomnost u porodu by byla pro něj nějak závavná :grinning: Je teda fakt že u prvního porodu jsme si to taky naplánovali, manžel byl na slovensku, já v čechách a když přijel na velikonoce řekli jsme že v sobotu rodíme a bylo, stačil k tomu sex po ránu a procházka na do hospůdky :grinning:
26. led 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medunka1 už jsou to cca 3 hoďky a více méně nic. Trochu mi tvrdne břicho, ale to přisuzuji i střevum. Je mi i trochu šoufl od žaludku.....Tak uvidíme
26. led 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medunka1 jo a gratuluji k nálezu, také by se mi už nějaký hodil... :frowning2: zítra bych snad ještě měla jít na kontrolu.
26. led 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olga777 no, me bylo taky divne od zaludku.. a krkala jsem to jeste dve hodiny :zipper_mouth: pak jsem si robehla streva, kdyz jsem snedla veceri.. :dizzy_face:
no tak jsem zvedava, co ti na kontrole zitra reknou.. snad se to nekam pohne.. :wink:
26. led 2011 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medunka1 opoledne mi bylo hodně špatne (střeva, žaludek, břicho ztvrdlé a křeče) Až jsem z toho usnula :slight_smile: No myslím, že to funguje. Akorád, že asi né na mě :frowning2: Nevím, zatím ještě bolesti mám, ale jen takové lehké, tak uvidíme. Třeba ještě něco přijde.
26. led 2011 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olga777 šup do horké sprchy..... :wink: :wink: :wink:
26. led 2011 v 19:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takze jsem dneska napoj vynechala,mela jsem strach ,abych se nekde nepo.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: .a ted uz je pozde :frowning2: Dneska na ozvach a KO:nalez zadny :frowning2: jen cipek pry mam hodne vzadu....jestli pry do pondeli neporodim ,tak me nechaj 10 prenaset(pry se ridi podle UT a ne podle menstruace a ja mam termin podle UT ,az v nedeli...) a pak vyvolavacku....spokojenost zadna! :frowning2:Jdu si udelat vyvar ze zazvoru,skorice a hrebicku ...a pak sup do horke vany:slight_smile:
26. led 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olga777 Mela jsem to uplne stejne...rano te ceka jeste vyplach :grinning:
26. led 2011 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek