• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nápoj k vyvolání porodu podle Ingeborg Stadelmannové. Vyzkoušely jste?

24. ledna 2017 
Ahoj holky, už vás tu delší dobu pročítám a taky se snažím toho našeho broučka popohnat. Koktejl jsem zatím nezkusila, ale z tipů na první straně zkouším homeopatika, kořeněný čajík (trochu jinak), horkou vodu, schody a sexík. Většinou mi to vyvolá silné poslíčky, ale jinak nic.
Potřebovala bych ty poslíčky něčím popohnat, aby se to rozjelo v opravdové kontrakce, ale nějak si s tím nevím rady. :unamused: Za normálních okolností bych to asi nechala být a počkala, až se mimi rozhodne samo, ale moje tělo začíná stávkovat, tak čím dřív to bude, tím líp pro mě :pensive:
17. čer 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@weryss ahoj četla jsem tvé příspěvky ohledně nápoje a já se na nej chystám v neděli večer nebo odpolko... :slight_smile: můžu se zeptat na poměr v jakém jsi ho žedila..mám asi málo oleje..tak přemýšlím jestli dokoupit..ono ho sehnat je celkem umění... :unamused: dík moc.. doufám že se totálně poser....
17. čer 2011 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nemue Alespon máš ty poslíčky..já se nedopracovala ani k nim...jen mám tvrdé bříško a to mám už tak 14dní bez ustání..jdu do nápoje v neděli ale musim vystudovat přesné ředění mám asi málo ricináku tak budu muset ještě dneska někde dokoupit...
18. čer 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, ja som ho vypila včera o 17.00, akurát ma pekne prehnalo a viac nič :frowning2: v pohode varím nedeľný obed.... zbláznim sa, prenášam 6ty deň... :frowning2:
19. čer 2011 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@e.lle to mi lito...já se chystám dnes odpolko nebo asi spíš až zítra ráno..v jakém poměru jsi ho míchala?? :unamused:
19. čer 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynusa dala som si tak 2 dcl aj kúsok marhuľového džúsu, 3 polievkové lyžice oleja a borovičku do toho. v pohode som to vypila, musíš na ex nech sa ti to nedostane na jazyk. neni to nechutné, ale také mazľavé, dá sa to zvládnuť. no len hovorím, extra krče som z toho ani nemala, prehnať ma prehnalo dobre ale inak nič :unamused:
19. čer 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@e.lle právě jsem namíchala a jdu do toho...tak sem zvědavá... :wink: trochu se bojím..
19. čer 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, držím palce, ať to vyjde :wink: Já jdu v úterý do poradny a doufám, že je to moje poslední :slight_smile:
19. čer 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynusa no daj potom vedieť :slight_smile: vypiť sa to v pohode dá, ale ja som asi imúnna na všetkov :wink: zajtra idem na príjem, vyvolávačke sa nevyhnem :frowning2:
19. čer 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynusa no daj potom vedieť :slight_smile: vypiť sa to v pohode dá, ale ja som asi imúnna na všetko :wink: zajtra idem na príjem, vyvolávačke sa nevyhnem :frowning2:
19. čer 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@e.lle bylo to v poho..dala jsem tam tedy méně kompotu..spíš jsem to namíchala tak 1:1... :wink:
19. čer 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nemue tak to bych ti přála... :sunglasses:
19. čer 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynusa no tak som zvedavá či to na teba/vás bude platiť :wink: držkám palce
19. čer 2011 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@e.lle děkujeme... :grinning:
19. čer 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak co holky, zabralo to? :slight_smile:
20. čer 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čaute baby ja mám ísť zajtra ráno do nemocnice,na vyvolávačku,už totiž prenášam tak dnes večer vyskúšam tento ricinový zázrak a uvidíme :wink:
20. čer 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ozaj a ešte niečo..na začiatku témy je písané že 3/4 panáka oleja,a hlt slivky lenže tu baby píšete že 3 polievkové lyžice...nieje to moc? a koľko alkoholu potom k tomu? 1:1???a doplniť to do 2dcl džúsom?
20. čer 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luwinka - malý panák oleje, malý panák čirého alkoholu a dolít do 0,3 meruňkovým džusem (nebo rozmixovaným meruňkovým kompotem) - takhle by to mělo zabrat, pokud je vše připravené :grinning:
20. čer 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helcenka dakujem veľmi pekne o 17:00 idem na to snáď to malého popoženie :slight_smile:
20. čer 2011 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
už to mám zarobené a sedím nad tým asi 10minút ...nevyzerá to bohvieako a tiahne z toho riadne tá slivka...váá ale idem na to... musím :unamused:
20. čer 2011 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luwinka můžu se zeptat, proč ti naplánovali vyvolávání tak brzy?
20. čer 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luwinka - držím palce, doufám, že to zabralo. :wink:
20. čer 2011 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, už jsme se konečně dočkali. V pátek ráno mě začaly z ničeho nic silné kontrakce po3-5min. a za dvě hoďky se malá narodila! Porod byl krásný a rychlý, musela jsem být dobře nachystaná, myslím, že nám koktejl v tomto dost pomohl. :slight_smile:
21. čer 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@weryss Jé, tak to je super, byla jsi v Bohunicích?
21. čer 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@weryss Jé, tak to je super, moc gratuluji a přeji vám oběma štěstí a zdraví :slight_smile: ,byla jsi v Bohunicích?
21. čer 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@weryss gratuluju k miminku :slight_smile: taky by se mi takový porod líbil...
21. čer 2011 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berule Jo, byla a moc jsem byla spokojená :slight_smile:
22. čer 2011 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky z Prahy-prosím vás,kde jste sehnaly ten olej?????Já ho nemůžu sehnat............
22. čer 2011 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brendda Zkus lékárnu přímo na Ipáku. Tam ho minulý rok měli.
22. čer 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už ho mám,díky.Koupila jsem ho nakonec v Arkádách-pokud je to tedy ten správný....tenhle je od Saloosu a píšou na něm mazat na rány,pooperační jizvy atd :grinning: Pozor,při vnitřním užití má výrazné projímavé účinky :confused: :confused:
Mám z toho strach....
23. čer 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek