• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nápoj k vyvolání porodu podle Ingeborg Stadelmannové. Vyzkoušely jste?

16. června 2017 
@renataleaa dala jsem panáka ric.oleje,panáka dom slivovice a dolila to meruňkovým džusem.A vypila.Byl to hnus,ale malému se kazila už plodovka a měl 4kila
17. kvě 2013 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renataleaa v kolikatým jsi týdnu? :slight_smile: já bych si přála aby to zabralo už fakt je to zahul :D
17. kvě 2013 v 18:17  •  čeká miminko, termín má v květnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ifuse20 jsem ve 39 tydnu.zatim me pobolivaji zada a bricho jinak nic a prujem zase.ale dam si znovu 50ml a to na jednou plus horkou vanu a sex a uvidim.
17. kvě 2013 v 18:58  •  2 děti - čeká miminko, termín má v květnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě teda nezabíralo nic :slight_smile: tak zkusim ten koktejl to by mohlo snad
17. kvě 2013 v 19:44  •  čeká miminko, termín má v květnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ifuse20 tak jsem porad cela v noci sileny bolesti ale nepravydelny,bricho mam uplne dole,dneska to zkusim znovu.protoze tlaceni dolu mam porad polivaji zada a bricho zabrat to musi.kdyz me bylo 21 let taky jsem decko vypudila a porodila.tam je dost duletitej ten tlak.budu to zkouset dal nevdam se.jo a na me to pusoby ve velkach davkach.ale je u toho silenej prujem,me osobne nevadi ale jinym to muze delat potize.a na kazdou to pusoby jinak!!
18. kvě 2013 v 09:00  •  2 děti - čeká miminko, termín má v květnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jdu na to...
18. kvě 2013 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renataleaa koukám že to nezabírá :( jenom bolesti máš a nic.....já jsem to zatím nezkusila asi radši počkm do pátku na vyvolani :slight_smile:)
18. kvě 2013 ve 23:10  •  čeká miminko, termín má v květnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak včera v 9 jsem to vypila. celé 4 hodiny nic. Pak najednou průjem a od té doby stahy po 3 minutách.asi 2 hodiny. Stupňovalo se to, tak jsem si dala horkou vanu, ale tím se to uklidnilo.V 7 hodin další průjem a stahy, ale ty netrvaly dlouho a teĎ po 12 hodinách mám jen bolesti břicha tak uvidím jestli se to znovu rozběhne...
19. kvě 2013 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spodhorska tak co jak to dopadlo?jsi jeste cela?nebo to zabralo?ja jsem stale cela.ale mam dalsi a budu to zkouset dal.
21. kvě 2013 v 10:42  •  2 děti - čeká miminko, termín má v květnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renataleaa jsem celá, otevřela jsem se na 1 cm, pak to celý den nějak přicházelo, odcházelo, pak jsem se otevřela na 3cm a tím to skončilo. a včera ani dnes kontrakce žádné... tak se jí asi ještě nechce...
21. kvě 2013 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spodhorska jak jsi poznala ze jsi otevrena?ja u sebe nevim.ale dneska jsem si dala koktejl ve 13.hod,a nic.ale vubec nic.nejspis sem si na to zvykla.
22. kvě 2013 v 17:13  •  2 děti - čeká miminko, termín má v květnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renataleaa no já jsem pak druhý den jela k porodní asistentce, protože jsem měla pořád bolesti a ona mi to řekla. Sama si tam nedošáhneš, teda alespoň já jsem to zkoušela a nešlo to, ale kdyby si někomu věřila a on ti tam šáhl, tak normálně tam dá prst nebo dva a ty to ucitíš jako bolest při kontrakci. Já už jsem to nezkoušela, ale včera jsem si kápla asi 5 kapek do pití, protože jsem dlouho nebyla na záchodě a představ si, že jsem měla stejný průjem jako když jsem si tam dala půl lahvičky a zase kontrakce, ale jen pár.
24. kvě 2013 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spodhorska ja jasem se v cera radila jeste i najinych strankach a tam me rekli ze pokud ja i ditko nejsme pripraveny na porod tak nejaky vyvolavani nezabere.ze na to nemam myslet byt v klidu cos se lehce rekne.jinak ze to mam zkusit znovu treba potrech dnech.a kdyz nic tak spital,bohuzel.
24. kvě 2013 ve 14:27  •  2 děti - čeká miminko, termín má v květnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spodhorska :sweat_smile: jeee, tak to se třeba ještě potkáme v úterý na józe :wink:
24. kvě 2013 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, chci vyzkoušet ten kořeněný nápoj, ale zjistila jsem, že nemám celou skořici, jen mletou, kolik jí mám asi dát? Lžičku?
25. kvě 2013 v 09:57  •  čeká miminko, termín má v květnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miranda77 já už na jogu nepůjdu. Měla jsem permici, ta mi skončila a už se mi nechce kupovat další lekce. Asi pořád doufám, že to bude každým dnem :slight_smile:
25. kvě 2013 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukyna třeba, já jsem dala lžičku, ale jak píšou všichni. Pokud miminko není připravené tak ho stejně nevypudíte...
25. kvě 2013 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zatím ho vypudit nechci, byla to jen taková informativní otázka. Jinak je mi dnes všelijak, tak uvidíme, třeba to nebude ani třeba :wink:
25. kvě 2013 v 19:31  •  čeká miminko, termín má v květnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já už zkoušela olej 2x a nic :( na mě nezabírá
31. kvě 2013 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, ráda bych se podělila o svou zkušenost, tak jsem si 25.5 udělala ten kořeněný nápoj, jako že to vyzkouším, celý den jsem ho popíjela, v noci mé bolelo dost břicho a odešla zátka a možná trochu vody. Ráno mi to nedalo a jela jsem do porodky, tam mi řekli, že vše ok, prý se to připravuje a poslali mě domu. 26.5 jsem si ten nápoj udělala znova, večer v 18.30 mi praskla voda a druhý den v 1.26h se narodil Štěpánek. Nevím jestli to bylo nápojem, ale rozhodně to neuškodilo.
14. čer 2013 v 09:55  •  čeká miminko, termín má v květnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@sukyna Ahoj, prosím tě co je to za nápoj, můžu poprosit o recept?děkuji :slight_smile:
27. čer 2013 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak jsem procetla celou diskuzi a jdu michat...Jsem 4 dny po druhem terminu a 14 dnu po prvnim...v utery mam jit na vyvolani...takk uvidime, zda lektvar zabere...ale mam pocit, ze jsem zabetovana:frowning2:
22. srp 2013 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem to vypila a docela mi to i chutnalo...dala jsem 50ml oleje, maly panak palenky a do tretinky merunkovy dzus...a citim v tom jen trochu toho alkoholu a dzus....olej vubec....tak uvidime :slight_smile:
22. srp 2013 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,chtěla jsem se zeptat jak se připravuje koktej?Už jsu po termínu,ale druhej mám 16.9. a už mě tlačí všude :frowning2: atda chtěla jsem se zeptat jestli musí byt sex nebo stačí tam dát jen spermie :slight_smile: přítel nechce.Děkuji
11. zář 2013 ve 14:59  •  čeká miminko, termín má v září 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, nevíte, kde by se dal koupit ricinový olej v OStrave? Byla jsem v lekarne Dr. Max a pak asi jeste ve dvou a nikde nemaji..:( nebo da se necim nahradit?
13. zář 2013 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nnnadja na strankach parfums.cz mužeš objednat ricinovy olej a vydejni misto maji i v ostrave.
13. zář 2013 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak co ? je tu někdo???
30. zář 2013 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ricinovy olej. vy jste vtipny. ricinem se driv travila zvirata a vy to do sebe chcete cpat kdyz jste tehotne? navic se jeste poserete. je to desne silny projimadlo :sweat_smile: asi je k necemu ze je to v lekarne na recept,ne
24. říj 2013 v 08:18  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petja líbí se mi tvůj postoj, lékaři jsou jedna věc, ale příroda druhá...já spíš spoléhám na přírodu. Naše mimčo je už 5 týdnů před termínem "připraveno" ven, asi se na nás těší a já si říkám, že pokud je zdravé, spokojené a vykrmené, tak ať. Už týden mám po nocích velké bolesti a už se opravdu těším, že to budeme mít všichni tři za sebou. Mimčo se rozhodne samo :slight_smile:) za nás :slight_smile:)
24. říj 2013 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@valentynka1711 a vy nehodnoťce to,o čem nevíte víc,než co píšete...navíc úplně vytrhnutý z kontekxtu.já se neposrala,jak píšete nikdy a nápoji vděčím za 3krásné porody a spokojen á miminka ... a vy si užijte svůj plně umělý porod co hrdlo ráčí :grinning:
24. říj 2013 ve 13:05  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek