• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nápoj k vyvolání porodu podle Ingeborg Stadelmannové. Vyzkoušely jste?

3. května 2017 
Kaleilah - strie??? o tom mi ani nemluv - před třemi lety jsem byla na laparo žlučníku a všechny!!! jizvy mi popraskaly, je to hrozné....
tak to zkuuuuus... i já to chci věděěěěět.... :grinning:
1. lis 2009 ve 22:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dula mi říkala že po riciňáku jsou ale brutus kontrakce, prý hodně silný, ale zase krátký...a vzhledem k tomu že do porodky jsou to dvě hodiny cesty.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. lis 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dvě hodiny???? :zipper_mouth: Jééé, to je moooc, já to mám asi dvacet - třicet minut.... v noci i 15... :wink:
Tak jak to teda uděláš???? Ale když to tu tak čteš, není to zas taková rychlovka...
1. lis 2009 ve 22:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Právě že nevim jak to bude u druhýho porodu. A hlavně taky bude trvat než vyjedeme, kdy poznám že je ten správnej čas..musí se zajet pro tchýni, dulu apod, navíc mám strach abych poznala že je to už ono-myslím janka měla kontra po 2 minutách apak nic, tak nechci jet zbytečně. My máme jednu porodku asi 8 min druhou tak 30, třetí tak hodinu cesty a já chci do tý nejdál :grinning: :grinning: :grinning:
1. lis 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já si moc nevybírala, v Bruntále se už nerodí, Opavu nemám ráda jako město, takže rodit tam nechci, do Ostravy je to cele rozkopané... Takže Krnov - mimo to, že je nejblíže, taky je tam vana (chtěla bych rodit do vody) a trochu to tam znám.... :grinning:

Hele, tak lupni ten olejík a už abys vyjela, ne??? :grinning: Máš toho hodně...
1. lis 2009 ve 22:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska nee :slight_smile: jsem unavená, odpoledne jsem nestihla s dětma spát a večer jsem dvě hodiny chovala našehoprdlouška, rostou zoubky tak hodně plakal, navíc nemáme zajištěný auto a tchýni už teď nic nejede tak nechci zbytečně platit za taxi :slight_smile: A nemám alkohol a meruňkovej džus :slight_smile:
1. lis 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak si přijd, slivovičky mam asi litr... :wink: a měrunky mam kompotovaný... :D
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jdu si lehnout, pravě jsem se napráskla bramborovým salátem - fuj, to je nechutný...
¨Taky se Vám stává, že máte na něco hroznou chuťku a pak sníte tři lžičky a chce se Vám zvracet??? :fearful:
Fujky - jdu hají... Páááá holky a kdyby jste se zitra neozvaly, tak po porodu tady paaaaaaaaa :sweat_smile:
1. lis 2009 ve 22:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě se stává že mám na něco chuť a když to konečně udělám tak už to nechci :grinning:
Paaa a dneska večer nerodim :stuck_out_tongue_closed_eyes: se mi nechce :grinning:
1. lis 2009 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky, napadlo mě s tím alkoholem, my doma máme víno :grinning: , ferneta...ale vodka ani slivka nee :grinning: a kvůli pár kapkám se mi nechce kupovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak co použít? Máme broskvovou vodku, ta má nějakých 17%, klasická kolem 37%...nebo si dát trochu manžovo Metaxy? To je přece jen čistej alkohol a silný asi jak ta vodka.. :wink:
1. lis 2009 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak už některá budete zkoušet riciňák?Jsem hrozně zvědavá,jestli to některé z vás zabere :sweat_smile: .Já mám ještě 15 dní do termínu,ale ten první termín mám 7.11 a to podle poslední menstruace,ale dr.říkala,že se mám řídit termínem dle utz,to je 16.11.Tak s napětím odpočítávám dny :slight_smile: .Předevčírem jsem měla jednu dost silnou kontrakci,tak jsem si říkala,že by už?Vletěla jsem si dát horkou koupel a...NIC :frowning2: .Zítra jedu do poradny,tak uvidím.Můžu se zeptat,jakou máte kdo celkovou kritickou hodnotu?Já už mám od 35.týdne jen 5.Ach jo,už to chci mít za sebou a mít u sebe toho prďolku.Jak to tak vypadá,tak Janka už to má asi taky za sebou :slight_smile: .Musíme čekat,než od ní dostaneme nějakou zprávičku.
2. lis 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tak mám docela silný poslíčky, hodně mě bolí břicho, tak se jdu sledovat :grinning:
2. lis 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kaleilah,tak třeba už to bude k porodu,tak ti držím pěsti,třeba už se dočkáš :wink:
2. lis 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaleilah,to ti přišlo samo,nebo jsi zkusila riciňák?
2. lis 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, samo :wink: ale riciňák je v záloze :slight_smile:
2. lis 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda,tak to je super.Moc ti to přeju :wink:
2. lis 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stejně si myslím že z toho nic nebude :slight_smile: Ale kdykoliv mě píchne nebo zabolí v podbřišku, hned koukám na hodiny a čekám jestli bude další, jsem už z toho mimo :grinning: :grinning:

Koukám že to bude 4 dítko? zase chlapeček? :wink:
2. lis 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky bych si moc přála,aby to přišlo samo.Jen pořád trpím strachem,že přítel porod nestihne :cry: .Porodnici máme 45km vzdálenou.Do Krumlova nechci,chci jet rodit do Budějovic a přítel pracuje po celých jižních čechách :frowning2: .
2. lis 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo,zase další klučina.Holčičky se asi nedočkám :cry: .
2. lis 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co čekáš ty,chlapečka nebo holčičku?
2. lis 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, 45 km? Tak to je pohodaaaaa, my si vybrali opět kadaň-to zanmená přes dvě hodiyn cesty :grinning:
2. lis 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty brďo,tak to možná taky budeš mít jen tak tak.A ty už jsi po termínu?
2. lis 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Minulý čtvrtek jsem měla první termín, druhý termín mám 8.11 a mám ještě třetí termín na 17 listopadu. Musim jít dát sprchu,nějak mám pocit že se něco děje,poslíci začínají být nepříjemný...tak jsem zvědavá :wink:
2. lis 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
DRŽÍM TI PALCE !!!
2. lis 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaleilah - už už??? a já myslela, že uděláš pokusnýho zajdu s tím olejem... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
já jdu uklízet - dneska je malá nějaká živá... Jak se projevují poslíci??? mě dneska nějak tvrdne břicho, ale ty moje obvyklé křeče to nejsou... :unamused:
2. lis 2009 v 10:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já pořád nevim... :sweat_smile: byla jsem 20 minutvesprše, tam se nic nedělo, a teď mě bolí zase říško jako při ms. Spíš mám takovj zvláštní pocit. No usnulo mi dítko tak jdu taky zalehnoutm co kdyby...abych měla sílu :slight_smile:
2. lis 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Bocinko,poslíci jsou takové slabé bolesti jako při menstruaci,takový malý tlak v bříšku a u toho i to tuhnutí.Já už je mám snad měsíc a pořád nic :unamused: .Ani ze mě nevyšla ta hlenová zátka :frowning2: Doktorka říkala,že budu určo přenášet.Zítra jdu do poradny,tak uvidím co mi řekne :astonished: .Termíny mám 7. a 16.11.,ale prý se mám řídit tím 16.11.Doufám,že to přijde samo a nebudu muset zase na provokačku.Každopádně bych zkusila riciňák,až tedy budu mít po 2.termínu :wink: .Už to chci mít za sebou.A jak se cítíš ty?
2. lis 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaleilah,běž si odpočinout a pak třeba písni,jak ti je.Pokud tedy ještě napsat stihneš :grinning:
2. lis 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni určitě stihnu, pc se u nás nevypíná, a stejně odpoledne uvidim jak mi bude a pak bude muset přijet tchýně, to je taky minimálně hodina...
2. lis 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kal.tak budu netrpělivě očekávat zprávy od tebe. :slight_smile: :wink:
2. lis 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak pořád jsem na vážkách jestli opravd už něco...já myslím že jestli ne dnes tam večer nebo zítra, asi se poradim s dulou a šla ych třeba večer do oleje, aby to podpořilo...uvidíme :wink:
2. lis 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek