• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nápoj k vyvolání porodu podle Ingeborg Stadelmannové. Vyzkoušely jste?

17. listopadu 2017 
astyna: na mě nezabral, ale doktorka v porodnici řekla, že to příště vyzkouší taky :D ... a já si třeba malé pivo, nebo sklenku vína dala ... lepší, než si dát prášek na bolest hlavy ... ;)
16. čer ve 12:22  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martynez: to ja si vino dam rada take :blush: ale ricin fakt ne...mozna to i bude tim,ze mam doma manzela chemika,ktery se zdesil,ze nektera dobrovolne vypije lestidlo na boty :joy::confused: pry,kdybych nela podobne blbe napady, vyzene mi je z hlavy :wink::grinning:
16. čer v 15:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všeho s mírou :grin:, nevypijes toho 2l a mám to od kamarádky a ji to poradila porodni asistentka přímo :joy:, ji to zabralo no ... Jo sice se z toho vyrábí to a to, ale říkala jsem si, že přece furt je to "rostlina" :joy: ... Spoustu lidí pije light denně nápoje, a zvyká žvýkačky de je aspartam, tak....
29. čer v 10:54  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
na mě to nezabralo asi .. nic se nedělo a malá se narodila za 2 dny :slight_smile: si si řekla že takovej hnus nebude trpět :D
10. črc v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,chtela bych ozivit tuto diskuzi...chystam se na napoj dnes nebo zitra,jen sbiram odvahu. Neni tu taky nekdo,kdo je po terminu a chtel by vyzkouset?
17. lis v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a zkoušely jste skořicový čaj? :slight_smile: mě to tenkrát pomohlo, porodila jsem za 12h po vypití.
17. lis ve 20:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek