Nápoj k vyvolání porodu podle Ingeborg Stadelmannové. Vyzkoušely jste?

petja
14. črc 2008

Holky, chtěla bych vědět, zda jste některá vyzkoušela nápoj podle PA Stadelmannové, o kterém píše v knize Zdravé těhotenství, přirozený porod. Jde o ricinový nápoj. Děkuji za příspěvky. Je to takový můj průzkum...

micanek
7. lis 2009

Ahojky Babuchy ..já pily maliník a stejně nic .............. takže jedinej nápoj co mi pomohl byl nápoj lásky ...takže sex ....a už jsem jela 😀 😀 😀

přenášela jsem 9 dní

cirrusa
7. lis 2009

Leni, no protáhlo mě to, tvrdne mi břicho, jinak nic, takže asi ee 🙄 😠 No nic, za chvíli dojede manžel ze závodů, dáme si kuřátko s brambůrky, vytáhnu ho do kavárny na palačinku a kafe a peču na to. Však ho nějak vystrnadím.

Btw. maliník piju tak litr denně už asi měsíc, tak uvidíme zda pomůže u porodu

lenises26
7. lis 2009

Cudlinko,mám maliník (Milota) ,ale netuším,kde ho koupit.Já jsem ho dostala od kamarádky 😒

lenises26
7. lis 2009

Cirrusko a jaký jsi měla poslední nález u doktora?Třeba to cervix-score,kritickou hodnotu?

cirrusa
7. lis 2009

maliník se koupí skoro v každé zdravé výživě 🙂

bocinka
7. lis 2009

cirrusa - litr??? 😲 fujky, ten mi moc nejede, zkoušela jsem ho jen 1x.... jen aby tě ještě malej nepřekvapil, někde na kafíčku.. 😀 😀 😀

lenises26
7. lis 2009

Bocinko,máš recht,po koktejlu jít na kafíčko,to asi není dobrý nápad,ale třeba to zvládnou oba😀 .Já budu trčet doma a nikam se nehnu...co kdyby náhodou 😀 .

bocinka
7. lis 2009

Leni - já nic nepila a raději budu taky doma... mám nějaké tlaky... 😒

jankanej
7. lis 2009

teda holky to jsem zvědavá do mě ještě předběhne... 😉

cirrusa
7. lis 2009

Mi ten maliník chutná, takže problém s tím nemám 🙂 Tak na kafčo se jde teprve teď, koukala jsem ještě na hokej - tvrdlo mi u toho slušně břicho, tak po 3minutách, už jsem si dělala naděje, ale nic, jsem zase v klídku 🙄
No mi to fakt až tak moc neprohnalo, čekala jsem to horší, takže z kafča a palačinky strach nemám, dá se to udržet

bocinka
7. lis 2009

janka - já to asi nebudu... 😀 z toho strach neměj...

cirrusa - o to, že tě to prožene bych strach neměla, spíš že porodíš.... 😀

micanek
7. lis 2009

maliník prodávají v každé lékárně.

cirrusa
7. lis 2009

Boci, jééé tak to by šlo, klidně hodím porod v kavárně, doufám, že ještě stihnu tu palačinku 😀 Jinak kavárna je cca 500m vzdušnou čarou od Fakultní nemocnice v Porubě, tak když tak si odběhnu k nim na příjem 😝 Co ty tlaky, lepší? Kam to máš, do břicha? Nic mizím, dočtu pak

bocinka
7. lis 2009

Ciri, takže porod až po dezertu??? 😀 V Porubě??? Tak to máš to kafe pomalu pod lékařským dozorem... 😀

bocinka
7. lis 2009

ciri, tlaky dobrý, nevím co to bylo, možná ty špagety malé nechutnaly... 😅

lenises26
7. lis 2009

Tak my jsme teď přišli od švagrové a taky mám nějaké tlaky...ale to bude taky spíš na kakání 😀 😀 😀 .

bocinka
7. lis 2009

leni, třeba ne... 😀

cudlinka22
7. lis 2009

Dnes ty tlaky máme asi všechny 🙂

lenises26
7. lis 2009

Tak to bylo opravdu od toho kajdění 😀 ,jsem si došla a jsem zase ready 😠 .Jsem říkala švagrové o tom koktejlu,tak mi říkala,že zítra rodit můžu,že mi děti pohlídá,že nikam nejedou 😀 😀 😀 .Tak ta Kaleilah to už má stopro za sebou,když celý den nenapsala 🙂 .Božíčku,jak já jí závidím 😅 ...

bocinka
7. lis 2009

holky je asi divná konstelace hvězd...

cudli, my až tak nezávidíme, co??? mame docela cas 😀

cudlinka22
7. lis 2009

No já nezávidím určitě, já si moc ráda ještě počkám 😅

jankanej
7. lis 2009

já už nechci čekat, volala mi tchýně...je totiž sobota...a všechny děti se roděj u nich v sobotu - nezklamala holka 😀 😀

bocinka
7. lis 2009

janka, jééé, tak to bych jí asi řekla něco nehezkého... 😎

lenises26
7. lis 2009

Janko,máš asi milou tchýni 😀 .Tak jsi jí měla říct,že porodíš až tu příští sobotu,aby ti ale zatím někde koupila riciňák 😀 ,že pak to bude v tu sobotu tutovka 🙂 .

davlu
7. lis 2009

Ahoj holky. Tak jsem se k vám ráno přidala, celé odpoledne sháněla riciňák, ale po 5ti marných pokusech v lékárnách i zdravé výživě jsem to vzdala. Chtěla jsem ho prubnout po víkendu, pokud do té doby nic, ale bude prd, protože když si ho objednám z netu, tak než dojde, snad už porodím...Jdu si po náročném dni lehnout. Přidám se k vám ráno....tak ať se vám s těma míčema před sebou dobře spí 🙂

lenises26
7. lis 2009

Holky,jdu chrnět tak vám všem přeju krásnou dobrou noc.Jo a začaly mi dost poslíčky po horké vaně,ale dopoledne jedeme na nákup,tak abyste si nemyslely,že už jsem třeba jela rodit 😀 😀 😀 .Myslím,že to fakt nehrozí.Tak papa a dobrou noc 😉 .

bocinka
8. lis 2009

Davlu, tak to je blbý... Kde bydlíš, že Ti ho nikde neprodali???? Já jsem šla do první lékárny, taky říkali, že nemají, ale když jsem jim řekla, že to mam na lokty a paty a ať holky nedělají fóry, tak ho vytáhly... 😀

Leni, je nám jasný, že bys nešla rodit, aniž bys nám dala vědět... 😀

davlu
8. lis 2009

Brý ráno. 🙂
Boci, sháněla jsem ho v Berouně, ale marně... ☹ Dr. mi řekl, že břicho se mi před porodem lehce zmenší, klesne a uberu na váze tak půl kila jak se vstřebá voda. Ale já bych si o břicho mohla opřít bradu, váha ukazuje za pouhý týden opět o nějaké to kilíčko navíc...takže k porodu to fakt nevypadá... ☹
A co jsem to tak včera prolítla očima, Cirru to do sebe kopla, že jo?...Jak to s ní asi vypadá... 🙂

jankanej
8. lis 2009

ahoj holky mě furt bolí břocho že sptva funguju, ted jsem vstala ještě že je můj doma jinak nevím jak by mě Terča nechala...chjo ještě tři dny musím vydržet je to jak když čekám na porážku, ale dneska rodit nemůžu - umřela nám babička minulý rok a to by bylo morbdní a zítra má další oslavenec narozky v rodině - to je opruz...
no cirruska se taky neozvla...píše hned ráno ne?no holky teda jako já tu snad zůstanu ještě do konce s bocinkou ne?

cudlinka22
8. lis 2009

neboj Janka, já tu zůstanu s vámi 😎

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru