Nápoj k vyvolání porodu podle Ingeborg Stadelmannové. Vyzkoušely jste?

petja
14. črc 2008

Holky, chtěla bych vědět, zda jste některá vyzkoušela nápoj podle PA Stadelmannové, o kterém píše v knize Zdravé těhotenství, přirozený porod. Jde o ricinový nápoj. Děkuji za příspěvky. Je to takový můj průzkum...

lenises26
15. lis 2009

Dobré ráno,děvčata.Tak obě už porodily,to je paráda.

davlu
15. lis 2009

Ahoj holky...teda...včera byl nějaký dobrý den pro vypití...velká gratulace, že to oběma vyšlo...

Jiti, no jo, už jen jedna noc, ale doma. Bylo mi totiž oznámeno, že v pondělí bude bude teprv preindukce (příprava na vyvolání) a až jak na ní budu reagovat tak třeba v úterý - středu indukce (vyvolávání)... ☹

cazadora
15. lis 2009

davlu a nechceš ten nápoj prubnout znova?třeba už se tělo trošku připravilo a tentokrát by to pomohlo

jitie
15. lis 2009

davlu aha, já myslela, že rovnou vyvolají..teda takhle tě trápit ještě další dny 😒

lenises26
15. lis 2009

Já tu mám ještě nějaký zbytek oleje,tak pořád přemýšlím,jestli to mám zkusit ještě jednou,nebo počkat do zítra,co mi řeknou v nemocnici 😒

davlu
15. lis 2009

Caza, nezkusím, protože olejík už jsem všechen vymlaskla a asi už bych do toho nešla...poslední den chci spíš strávit s manželem a psíkem na vychajdě v lese, než s průjmem na záchodě... 🙂 🙂 🙂

Jiti, prý podle toho jak budou mé cesty připravené, ale na kontrole to nebylo zase tak valný... ☹

Lenis, že bys zítřejší kontrolu už nestihla...??? Šup to tam, je vidět že naskočilo výhodné období (viz. holky v noci) 🙂 🙂 🙂

cazadora
15. lis 2009

davlu to chápu 😉 byl to jen nápad

davlu
15. lis 2009

Caza, já vím, že hodněkrát to zabere až na poslední šanci, ale já už toho vyzkoušela tolik, že poslední den nebude vyháněcí. Užiju si ho s bříškem a nebudu řešit to, že jsem ho nepopohnala...vím, že jsi to myslela dobře... 🙂 🙂 🙂

lenises26
15. lis 2009

Davlu,když já mám strach,abych se zítra po cestě do nemocnice nepo... 😀 .Já pojedu brzy ráno 45km a minule,když jsem vypila ten koktejl,tak jsem byla ještě druhý den ráno,že jsem si myslela,že ani malýho do školky neodvedu,že se někde po... 😝 .Už z toho mám docela strach a hlavně ze zklamání,kdyby to zase nevyšlo ☹ .Ale včera to tu byl fakt fičák 😅 ,no jo no,včera bylo krásné počasí,tak se mimísci asi dobře naladili a už to šlo.To je úplně úžasný,že už to mají holky za sebou 🙂 ,moc jsem jim to přála.Ale zároveň mi bylo trošku do breku,že já pořád nic 😢 ,ale nejsem jediná,viď?Ty taky čekáš a nic ☹ .Jen mi to přišlo trošku líto,už to chceme mít všechny za sebou a radovat se z miminka a že nám není přáno 😅 .Ale taky se dočkáme,ne 😉 ?

cudlinka22
15. lis 2009

Boci, za chvíli tu zbydeme už jen my dvě 😲

davlu
15. lis 2009

Leni, jo jo taky mi to bylo trošku líto - to chápu...Tak ten nápoj kopni do sebe hned a kdyby náhodou do večera nezabral, tak si dej něco co staví, třeba banán, aby kdyby se ti chtělo, tak to není to proháněcí, ale klasický káko...Je to možná tím počasím, že se udělalo hezky, prý to taky funguje... 😉 Ještě porodíš dřív než já, uvidíš...

Cudli, Boci...a když zbydete, tak jen na chviličku... 😉

jitie
15. lis 2009

cudli neboj i já 😉 u mě to taky nepůjde rychle 😀

lenises26
15. lis 2009

Davlu,dala jsem na tebe a už to mám v sobě 😝 .Už jsem toho ale moc neměla 😒 .Tak jsem si dala 3 pol.lžíce oleje,3 pol.lžíce džusu a kávovou lžičku slivovice (oleje jsem víc už neměla ☹ ).V první chvíli se mi zvedl žaludek úplně a teď je mi taky šoufl,tak snad to nevyhodím.Tak jsem zvědavá,co se bude dít.Ale už tomu nevěřím 😒 .Budu podávat info.

davlu
15. lis 2009

Právě, že předtím si věřila a nic, teď nevěříš a uvidíš, že tě to samo překvapí.... 🙂 ...podej občas info...já jdu k našim na poslední oběd jako 2v1, tak tady reď nebudu, ale hned jak přijdu, tak číhnu...držím palec... 🙂 🙂 🙂

kaleilah
15. lis 2009

jéééé, márince hrozně gratujuju, až mi vytryskly slzy, Adrianka se narodila jen o minutku později 😵 😵 😵 😵 takže asi když se koktejl pije kolem čtvrtý odpoledne, rodí se v půl třetí ráno 😀 😀 😀

kaleilah
15. lis 2009

leni tak snad to naposled vyjde...moc držíme palečky, manža to tu sleduje se mnou 😀

bredmax
15. lis 2009

ahojyk,no to je teda masakr 😀 😀 😀

no já jim tak závidím a to Marinka chodí se mnou do mega koček z října 2007 a měla rodit po mně,pořád jsem jí říkal,že porodí dřív a vidíte,porodila 🙂 🙂

no tak nic,já zítra nastupuju,ale asi taky nebudou vyvolávat hned 😕

lenises26
15. lis 2009

Děkuju všem za podporu 🙂 ,ale myslím,že toho oleje bylo málo 😒 .Zatím se nic neděje 😠 .Ale to je ještě brzy,minule mi to začalo až po 4,5 hodinách,no začalo...začalo běhání na velkou...obrovskou 😀 😀 😀 .

sparka
15. lis 2009

lenises:je škoda žes neudělala ten koktejl podle mého receptu vidíš holkám to vyšlo,namíchali jak já radila 😀

lenises26
15. lis 2009

Sparka,když já to předtím nevěděla,tak jsem si teď dala zbytek toho,co jsem měla doma.Už se mi zase zvedá žaludek 😝 ,minule jsem zvracela dvě hodiny po vypití a teď se mi chce zase.Zkusím si jít na chvilku lehnout,snad to přejde.Kdybych měla toho ricinu víc,tak bych si dala víc,bohužel nemám ☹ .

sparka
15. lis 2009

leni:já bych dala víc těch meruněk než sis dala a ty kořaly!!! 😀

lenises26
15. lis 2009

Sparka:Když mě právě minule ta kořala nesedla,ale dneska jsem si dala hrdinsky o maličko víc.A je mi zase šoufl 😝 .Přiznám se,že jsem minule pila poprvé v životě slivovici.Bylo mi z ní zle ještě druhý den ☹ .Teď už mě taky začíná bolet hlava.

sparka
15. lis 2009

leni:tak to težko radit,ale myslím si že když ti minule nebylo dobře po tom tak si to neměla pít ani ted,noo já když to pila tak mi blbě nebylo,ale je fakt že kdybys tam dala možná víc těch meruněk tak ta chut se trošku povznese jinam..no ale jak říkám můj recept je tento,fakt zabral!!! panák ricinového oleje,půlka panaku kořaly a ten malý kompot rozmixovaný a smíchat vše dohromady byl to tak půllitr a kopla sem to do sebe najednou a na wc sem ani jednou nebyla až tak za dvě hodky mě začalo bolet břicho a po dvou a půl rupla voda..

lenises26
15. lis 2009

Tak zatím mám jen poslíčky,myslím si,že z toho nic nebude.
Sparka,kdyby jsem si přečetla tvůj recept dřív,tak bych to udělala podle tebe,bohužel jsem ho nějak nezaregistrovala 😅 .Ale děkuju za radu,jsi hodná.

davlu
15. lis 2009

jsem zpět a napnutá jak to u Lenis vypadá...a poslíčkové jsou tady, tak z toho by mohlo něco být.... 🙂

Bred, tak budeme dvě...neboj, to zvládneme... 🙂

sparka
15. lis 2009

tak co holky jak je?děje se něco?

lucie777
15. lis 2009

Teda holky, tady to včera bylo napínavý! 😀 Ale koukám, že na tom lektvaru asi fakt něco bude.. manžel už mě taky žene pro olej a kořalku.. 😅

lenises26
15. lis 2009

Ahoj Davlu,tak poslíčci už jsou docela silný,bolí mě to až do zad,břicho mám jak kámen,ale je pořád hrozně nahoře ☹ .Cítím,že každou chvilku půjdu bořit záchod 😀 .Ale takhle jsem to měla i při minulém pokusu 😒 a nakonec z toho nic nebylo.Dokud mi neprdne voda 😀 ,tak tomu šanci dávat nebudu 😖 .No nic,letím a zase budu informovat.

lucie777
15. lis 2009

Tak jsme byli ve 3 lékárnách a ricinový olej jaksi nee.. 😠 Tak to zkusím ještě zítra..

bocinka
15. lis 2009

Ahojky holky,
dneska jsem tu pozdě, ale už mám všechno nachystané.... 😵 😵 😵

cudli, asi jo!!!! 😝

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru