• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nápoj k vyvolání porodu podle Ingeborg Stadelmannové. Vyzkoušely jste?

29. října 2016 
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
17. pro 2008 v 11:56 • sylvinka
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
17. pro 2008 ve 12:01 • heruska.m
no, vidíš!!!! udělej pár dřepů :grinning: a bude to
17. pro 2008 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu na to..... :slight_smile:
17. pro 2008 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak jak to jde???
17. pro 2008 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, nic už to zase přešlo....asi planý poplach....to jsem si v sugerovala bo si to moooc přeju :sunglasses:
17. pro 2008 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
uvidíš zítra ....
17. pro 2008 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jdu na to....asi za 5min vypiju koktejlík.... :astonished: a uvidíme...budu podávat info.... :slight_smile:
17. pro 2008 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsem teda zvědavá :slight_smile:
17. pro 2008 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fuj...je to hnus....ale co už.... :wink:
17. pro 2008 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
čekám....rychle jdu uvařit večeři at se ještě najím.... :slight_smile: a mám dostatek sil :wink: ...
17. pro 2008 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky...nic, tak nevím....
17. pro 2008 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
nezoufej asi se mimču prostě nechce :wink: .Taky jsem z toho byla zezačátku trochu skleslá,ale co,jednou ven to mimčo stejně musí :slight_smile: .
Já jdu zítra vypít druhou půlku oleje,co mi zbyl po prvnim pokusu.Každopádně vim,že mi to neublíží a když tentokrát pomůže,tak jedině dobře.
17. pro 2008 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tytyta: taky jdu do toho po druhé, dnes jsem byla u doktora a říkal, že jsme plně připraveni, jen to chce správný podnět... :slight_smile:
18. pro 2008 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak super :slight_smile:
Já jsem zrovna vypila taky druhou dávku,tak uvidíme,pak napiš jak jste dopadli :slight_smile:
18. pro 2008 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, jen mi prosím napiš v jakém poměru jsi to ted delala? :slight_smile: dík
18. pro 2008 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
pořád stejný,zbylo mi tam půl lahvičky toho oleje,cca 20 ml,stejně džusu a trochu se mi trhla ruka s calvadosem(máme domácí od dědy),tak jsem tam mohla mít tkovýho malýho panáka.Snad to bude stačit,pít toho deci a víc si neumim představit
18. pro 2008 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: tak jdu delat čárymáry s koktejlíkem.... :wink:
18. pro 2008 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tytyta...jak ti je?
:slight_smile:
18. pro 2008 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý,zatim nic,tvrdne mi břicho,ale timhle zopůsobem už přes týden,takže to tomu nepřisuzuju.Jediný v čem jsem tentokrát lepší než minule,že jsem si aspon dobře došla na záchod :slight_smile:
a co ty ?
18. pro 2008 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ještě nic....ani záchod....
:angry:
18. pro 2008 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale no, uz vas tu nechcem vidiet.. Az za par dni :grinning:
18. pro 2008 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u mě to nezabralo,tak já už na to fakt kašlu,už musim jenom čekat až bude chtít tak vyleze :angry: a doufám že vyleze brzo,nerada bych rodila na Silvestra :grinning:
19. pro 2008 v 01:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milé dámy, mě ten slavný nápoj vůbec nezabral ani neprohnal a to jsem měla tři koňské dávky... :grinning: už na to ser.... :wink:
19. pro 2008 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
:frowning2: skodaa.. A ten koreneny napoj ste neskusali? Alebo si dajte mooooooc skorice, mne to teda vyvolalo take tvrdnutie, ze az.. (nechtiac som jej zjedla vela)
Ale drzim palce, aby ste neboli na Vianoce v nemocnici..
19. pro 2008 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milá děvčátka, paradox je, že jsem včera namíchla ten samý koktejlík mojí sestřence, která má termín až po mě....a ta dnes porodila chlapečka..... :wink:
19. pro 2008 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Ahoj pročítám si vaše příspěvky a čekám kdo další porodí :grinning: No tak to je paradox to dokáže i pěkně naštvat :slight_smile: asi se prckovi ještě nechce. Já taky dělala všechno možný a nakonec mě museli malou po deseti dnech přenášení vyvolat.
19. pro 2008 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky..jsem tu nova..tedy nove zaregistrovana..termin jsem mela jiz v pondeli..chtela bych zkusit ten napoj..Tak jsem si koupila ten ricinovy olej v lekarne a mam na ty etikete neuzivat vnitrne! Taky ste to tam meli??Mam strach..ale zaroven bych to chtela uz mit za sebou...dekuju za odpoved..
19. pro 2008 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já také měla termín v pondělí a také pořád nic tak už také zoufale přmýšlím že bych si umýchala ten zázračný koktejl....
19. pro 2008 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek