• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nápoj k vyvolání porodu podle Ingeborg Stadelmannové. Vyzkoušely jste?

3. května 2017 
:slight_smile: ahoj... no, to bychv taky nepřežila být bez pratnera u porodu... snad ti ho povolí..budu ti držet palečky... jinak mě se to taky krátí...koktejl vyzkouším zítra.. dnes se už od rána pouštíme do trochu jiných metod.. :grinning: ale asi je to spíše na pobavení, než na vyvolání... tak hezký den všem..
28. lis 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky:. já jsem jak na trní, renusatko::: :astonished: :astonished: už jste jeli nebo nebylo zase nic.. furt na tebe myslím...
28. lis 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, od včera pročítám diskuzi. Jsem 40+5 a porod se nechystá, takže jsem si hned objednala riciňák a příští týden vyzkouším. Mám nastupovat v pátek na indukci, což za boha nechci, stačilo mi to jednou.
Sandule, to myslíš vážně, že je na Kladně zákaz doporvodu u porodu?????
Já tam mám taky rodit, ale teď na poslední chvíli přemýšlím, že snad půjdu jinam, doslechla jsem se pár negativních věcí, tak jsem z toho na prášky a nevím co dělat.
Myslíte holky, že se můžu domluvit v jiné porodce????? Já na Kladno chtěla jen kvůli manžovi, pracuje tam, takže za mnou bude chodit, což stejně nebude, když jsou zakázaný návštěvy :frowning2:
29. lis 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky!! no já nic :frowning2: v pátek jsme si koktejl nakonec nedělala - syn měl teploty tak se mi ani jet rodit nechtělo... ted momentálně mám v sobě dcl oleje s juicem a hltem slivovičky, tak jsem zvědavá... zítra mám stejně příjem, tak aspoň budu dostatečně vyprázdněná, když už nic.. já teda doufám že mi manžela u porodu nechají - to by byl pěknej mazec, kdyby nee... taky mi kamoška co dělá v porodnici řekla, že u nadstandardních pokojů návštěvy být můžou..?! ted ještě aby byl nějaký volný :unamused: přeju hodně štěstí všem a doufám, že Vám napíšu až budeme mít Šimonka doma :slight_smile: ahojky
29. lis 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky jsem tu po delší době, chci vám jen napsat svou dnešní zkušenost s nápojem... Vypila jsem ho v 10.00, nejdřív se mi z něj chtělo strašně zvracet, ale nějak jsem to ustála, začlo mi tvrdnout břicho takže jsem si myslela že to funguje ale asi po hodině vše přestalo a od té doby jen lítám na WC s šíleným průjmem :frowning2: tak jako tak jdu zítra do nemocnice na vyvolávání ale chtěla jsem porodit normálně, bohužel to nezabralo a ani to nevypadá že by chtělo zabrat takže všem ostatním přeju hodně štěstí ať nápoj zabere a nebudete mít problémy jako já...
29. lis 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tam jsem to sebe před 10 minutama kopla, riciňákem jsem už nešetřila, tak jen doufám, že nestrávím noc na záchodě, ale v porodnici, i když o tom trochu pochybuju..

Renniku, to jdeš docela brzy na vyvolání, tak třeba se to ještě rozjede.. :wink:
29. lis 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: ahoj všem... taky si to jdu právě dát... chutná to teda hrozně.. :grinning: kéž by to aspon fungovalo... no, když nic, aspon se vyprázdním... tak držím všem palce.
Renusatko: hlavně, at tam pustí manžela... my máme td stejnej problém..od včerejška je na tom tak i Přerov, takže se taky budu modlit, abych ho tam měla...
29. lis 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Darrcy, já to dnes zapíjela samotným meruňkovým džusem a dalo se, a to sem fakt citlivka na hnusný chutě, třeba glukózu na cukrovkovej test bych si už nikdy nedala! :grinning: A kdy jsi měla termín?
29. lis 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už sem to našla, že máš termín zítra.. :wink:
29. lis 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: lucie777: já mám termín dneska...:slight_smile: ale malému se nějak nechce, tak mu chci trochu pomoct... jinak, mě nevadí ani ta slivka, ale ten olej je hroznej... ted to tady srkám... a uvidím, co bude za hodku za dvě... jsem teda hooodně zvědavá... ten cukr mi zrovna nevadil..:slight_smile: bylo to sice hnusné, ale tohle mi přijde horší... asi to máme každá jinak... a ty jsi měla termín kdy..?
29. lis 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo..zítra..já jsem pako... už mám zítra...:grinning: zkrátka 30.11.
29. lis 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Darr, podle MS sem měla termín 26.11., takže nejpozději 7.12. to budu mít za sebou, ale já bych chtěla, aby mi to začlo doma a manžel se pěkně nervoval, jako že už jedem a tak, nějak se mi nechce přijet naplánovaně do porodnice a čekat.. :sweat_smile:
Míváš poslíčky nebo nějaký jiný příznaky blížícího se porodu?
29. lis 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, ne, poslíčky jsem měla asi jenom 2x... tvrdé břicho mívám, ale nic extra to není... ted jsem se koukala na tvoje album a měli jsme ten samej problém... tak jsem si myslela, že ten náš prcek trápí jenom nás...:slight_smile: odběr plodovky byl fakt šílenej..ale taky jsem se díky němu dozvěděla, že to bude chlapeček..:slight_smile: já bych hlavně chtěla mít vztahy a prožít si je tak nějak doma..:slight_smile: můj partner mívá cvičení, takže jeho takto rozhodně nepotrápím..:slight_smile:
29. lis 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Darr, jj, nás ze začátku pěkně nervovali, a to sem do alba už pak přestala psát, ale plodovkou to neskončilo, pak se jim pořád nezdály cysty u mozku, takže sme byli ještě na magnetický rezonanci.. Ale díky Bohu, je to za náma, všechno v pořádku, teď už jen mít prďolku u sebe! :dizzy_face:
Já právě nemám snad žádný posly, jen mě občas třeba 3 minuty bolí v podbřišku a břicho mi asi trochu tvrdne, ale taky to není nic šílenýho.. :confused: Ale teď to opět vypadá spíš na průjem.. :sweat_smile:
29. lis 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, tak to u nás teda skončilo tou plodovkou a to jsem si myslela, jak je to šílené..vidím, že ani náhodou... mě to zatím nedělá nic... taky už si nepřeju nic jinýho, než ho mít v ruce...mít za sebou ty nervy a v klidu si užívat těhotenství... no..jdu se koukat na tv a jsem zvědavá....:slight_smile: držím ti palce, at ti to dobře dopadne.. kdyby něco, tak já napíšu, jestli se něco stane...:slight_smile: ale byl by to asi zázrak.... :frowning2:
29. lis 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Darr, taky držím palce, určitě budu taky informovat, kdyby se něco dělo, ale zatím to teda nevypadá, ani sex s Karolínkou nehnul.. :sweat_smile: Tak snad se aspoň pořádně vykakáme, ne? :grinning: :grinning: :grinning:
29. lis 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, tak teda nevím..jediné, co potom mám je brutální žravka... :grinning: ani na wc mě to nedohnalo... takže nevím..:slight_smile: na to, že to lékarnice nazvala jako velmi drsné projímadlo.... :cry: chjo.. ani nám sex nepomáhá... už nevím co by... asi zítra zkusím ještě ten balon...
29. lis 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Darr, ještě máš čas, já si to dala v půl pátý a taky ještě nic, teď mě teda začíná bolet břicho a záda, tak jestli nepoletím za chvíli na záchod, vlezu si do vany.. :sweat_smile: Prý to chodí po 3-6 hodinách..
29. lis 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: fakt po tolika hodinách...?? jejda... tak to bych asi měla přestat jíst... :grinning: nebot se už 2hodiny cpu vším možným.. jééé... kéž by to zabíralo... to by byla paráda... chtěla jsem mít Maxíčka na Ondřeje..:slight_smile: dej určo vedět, i když z toho nic nebude...:slight_smile:
29. lis 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
darrcy, na Ondřeje se rodí ty nejúžasnější děti... :grinning: fakt, mě můžeš věřit, mám zítra narozky... :grinning: :grinning: :grinning: ne, samo si dělám srandu, ale držím Vám palce, oběma, holky... :sweat_smile:

Já už to chci mít za sebou taky, malá je hoodně velká a tento týden ve středu se svezla níž a vytlačila hemoroidy... :frowning2: :frowning2: :frowning2: v pátek už jsem byla řezat a zítra jdu zase, takže veselé narozky... :zipper_mouth:
29. lis 2009 ve 21:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confused: cooo? hemeroidy se řežou..? :confounded: proboha, snad mě to nečeká... můj malej prej vážil před měsícem 3,5kg...ani mi ho ted neváží, jelikož bych odmítala normální porod... :wink: já si myslím, že super lidi jsou na Ondřeje...tak kéž by ten náš max už ven šel...:slight_smile: já pořád nic... jsem naprosto ok... jako nbych si ani nic nedala..až jsem z toho v šoku... :astonished:
29. lis 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
darrcy, taky jsem nevěděla, že se to dělá... :unamused: myslela jsem, že mi dá gumičku nebo něco, ale nedal... zbytečně mě řízl, protože jsem ho měla do večera zpátky a ještě horší... :frowning2: :frowning2: :frowning2: takže si umíš představit jak se těším na zítra, nemyslím si, že jsem hysterka, ale už ted je mi do breku... raději bych porodila.... :confused:
29. lis 2009 ve 22:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
darr, ale nechci tě strašit, někomu se to ztratí samo... to uzná až doktor.... :sweat_smile:
29. lis 2009 ve 22:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
bocinka: :astonished: no...tak to je drsné.. jako já nevím.. asi je to individuální...asi tak, jako se zácpou v těhotenství... já jsem rozhodně žádnou neměla... :fearful: no drahá... tfuj, tfuj, at ti to zítra dobře dopadne.. protože to si teda neumím představit... a hysterka teda nejsi... já bych tam snad ani nešla... :zipper_mouth:
29. lis 2009 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bocinko tak s tím hemeroidem mám zkušenost i já jednou se mi ztratil sám a ted asi před 14 dny mi opět vylez ale kašlala jsem na to už je 3tí den opět fuč....ale je to hodně nepřijemný:frowning2:držím palečky jsi statečná mě by tam nikdo nedostal:frowning2:jak píše Darrcy já trpěla šílenou zácpou a tím asi jak jsem dost tlačila tak mi vylezl:frowning2:ale zatím je vše o.k.
Nursik:Byla jsem ted v sobotu na monitoru v nemocnici...zákaz je do všech oddělení...ale ... když mě měřili měli zrovna jeden porod a byl tam přítomen tatínek takže blízkou osobu u porodu asi tolerují...moc v to doufám...ale návštěvy ne...:frowning2:je to na pytel:frowning2:a můžu se zeptat co jsi zaslechla na tu porodnici? :confounded: jinak porodit jinde asi můžeš ale háček je v tom že ve většině porodnicích se musíš registrovat tak aby tě vzali....
30. lis 2009 v 00:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
darr, san dobré ránko, u mě byl problém, že žádnou zácpu nemám.... :cry: Sofi mi to vytlačila hlavičkou, proto to prý muselo pryč... :unamused:

Jinak za chvilku jdu zase, takže mi držte palečky a řeknu Vám jak to dopadlo... :confounded:
30. lis 2009 v 09:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: dobré ráno všem... bocinka: já jsem to brala obrazně.. četla jsem, že ti ho vytlačila malá...ale myslela jsem, že je to u každé jinak. palce ti rozhodně držím, jelikož opravdu bych tam nešla ani za nic... :fearful: já osobně jsem hrozná hysterka, hlavně, co se týká bolesti...
30. lis 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně tak já jsem tak yšílená hysterka...jsi statečná držíme palečky:slight_smile:
Holky já na dnešek opět poslíčkovala...já už nevím jak si mám lehnout je to hrozný:frowning2:
I ted mě bolí bříško:frowning2:
30. lis 2009 v 11:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
:angry: sandule... nevím, jak moc je to poslíčkování hrozný, protože já jsem je měla tak jednou a žádnej děs...ale na druhou stranu ti tiše závidím, jelikož máš aspon něco naznačující porod... já nemám nic a dneska máááme rodit.... teda rádoby rodit, jelikož prckovi se ven jistijistě nechce... :frowning2: fnuk.
30. lis 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Darrcy no bolesti to jsou snesitelné ...ale vždycky si říkám tak už..a ono kulový:frowning2:
Já mám dnes taky první termín porodu ale asi to nevypadá:frowning2:Darrcy ale bud v klidu :grinning: zítra je hezčí datum:slight_smile:tak si to namplánujem na zítra jo? :grinning:
30. lis 2009 v 11:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek