• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nápoj k vyvolání porodu podle Ingeborg Stadelmannové. Vyzkoušely jste?

24. ledna 2017 
san jj, poprvé jsem měla hrozně malinko, těch 50ml zabralo a v původním receptu je dokonce decka :stuck_out_tongue_closed_eyes: . takhle v tý lahvičce to vypadá moc ale ve sklenici se to ztratí :grinning:
5. pro 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
kalei moc děkuju :grinning:
6. pro 2009 v 00:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jen aby mě to nerozthlo..mamky se ptali na co to chce a ona řekla že pro maminku že je stará a má problém s velkou a oni jí na to řekli že at si to nedává hlavně celý že by jí to mohlo pěkně provejřit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak abych se jak se říká nevys.... z podoby :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. pro 2009 ve 02:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
san, snad ne... :grinning: :grinning: :grinning: taky z toho mám docela strach, když mě teďka prožene i jablko... :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak ten olejík mi dá zabrat.... :sweat_smile:
6. pro 2009 v 09:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kalei:50 ml?no,to se nedivím,že ta moje troška nezabrala... :angry: tak příště to zkusím ve větším množství a uvidíme..snad pojedem. :wink:

Sandule:ta přinejhorším strávíme nějaký čas na záchodě.. :grinning:

Holky a kdy se chytáte vypít koktejlek?? :slight_smile:
6. pro 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
sab, my do toho jdeme během příštího týdne... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. pro 2009 ve 12:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sab s Bocinkou do toho jdeme asi ve středu vid?záleží zda ho boci sežene :wink: tak se k nám přidej :grinning:
6. pro 2009 ve 13:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
já nejdřív zkusím to co psala dáša u nás v tématu, ten kořeněný nápoj..udělám si to hned zítra a když to nepomůže,tak jdu do riciňáku :grinning: ale musim si ho objednat přes net, u nás ho nikde nemaj,tak snad stihne přijít :unamused:
6. pro 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandul a kde to mamka kupovala ten riciňák???
6. pro 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitie:já ho kupovala v lékarně.Bylo to bez problémů,jen se mě lékarnice zeptala kolik ho chci a tím to skončilo.. :slight_smile:

Já do toho taky asi pujdu v týdnu,ve středu jdu k doktorovi,tak uvidím,co mi řekne..
6. pro 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás v lékárně ho nikde nemají :unamused: já se ptám sandul hlavně proto, že bydlí kousek od nás, tak že bych si zajela tam, kde ho kupovala
6. pro 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitíí:slight_smile:kupovala mi ho mamka jelikož jsem ho na Kladně v tescu ani v Unhošti nesehnala mamka v Praze objela 4 lékárny a nic a pak ho sehnala na Praze 4 ale musela si pro něj dojet pak až ve čtyři hodiny oni jí ho museli vyrobit...včera jsem si ho lízla teda to je hnus vám povím :grinning:
Sabinko tak to je akorát ve středu uvidíš co ti řeknou a kdyžtak pojd dotoho s námi :wink: když jsem ve středu na ko tak bych počkala do té středy být tebou a pak se rozhodneš :wink:
6. pro 2009 v 16:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale myslím si že by ho měli vyrobit všude přeci...nechápu že je to takový nedostatkový zboží :confounded:
6. pro 2009 v 16:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oni ho hlavně někde nechtějí nebo nesmějí prodávat, já taky uspěla až ve 4.lékárně...
6. pro 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt jo?
a proč ho nesmí prodávat??
škoda Jitul že si ho mám vzít 50ml:frowning2:bych ti klidně odlila....no však třeba do středy porodím tak ti ho nechám :wink:
6. pro 2009 v 16:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
san, jasný, zítra pro něj jdu... když ho nebudou mít, tak mi ho v úterý doveze maceška... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Sab, se přidej... :sweat_smile: jsem zvědavá, jak se budeme lišit v příznacích... :sweat_smile:
6. pro 2009 ve 20:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já užívala maliník, lněný semínko, dvakrát jsem si dala ten kořeněný nápoj, vyšůrovala byt i s oknama, s manželem pravidelně sexovali, chodili na dlouhý prochajdy a porodní cesty se tím pěkně nachystaly. V sobotu dopoledne, to jsem byla 38+6, jsem si nechala udělat Hamiltona, protože jsem potřebovala přes víkend porodit a druhý den v 19,45 byla malá na světě :slight_smile: Riciňák jsem nepotřebovala, ale asi bych ho zkusila, kdyby to nešlo samo.
6. pro 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
cudli, jak jako nechala udělat Hamiltona??? :astonished: sis řekla??? jak potřebovala porodit??? a bolelo to??? :sweat_smile: u nás si asi nemůžu jen tak říct... :frowning2:
6. pro 2009 ve 21:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem na porodním sále tak trochu jako doma :slight_smile: No a můj doktor, se kterým jsem byla domluvená na porod měl nastoupit od prosince jinde, tak by to bylo komplikovaný, proto jsem chtěla ten poslední víkend v listopadu porodit. Ale kdyby nebyly por.cesty nachystaný, tak bych do Hamiltona nešla. A jestli to bolí? Tak trochu... :wink:
6. pro 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
cudli, taky bych si chtěla říct... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. pro 2009 ve 21:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ono dost záleží na tom, jestli jsou por.cesty nachystaný, pokud nejsou, tak umí Hamilton dost potrápit, ale nic z toho. A taky dost záleží na tom, jestli to ten, kdo Ti ho udělá, umí pořádně.
6. pro 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
cudli, mno pobavím se s gyndok... :sweat_smile: mám totiž pocit, že malá vyleze v březnu... :grinning:
6. pro 2009 ve 21:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neboj, do března Ti ji tam nikdo nenechá :slight_smile:
6. pro 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
snad ne... :grinning: :grinning: :grinning:

ale do Vánoc se mi taky nechce čekat... :sweat_smile:
6. pro 2009 ve 22:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
boci mě se taky nechce přenášet:frowning2:
6. pro 2009 ve 22:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bré ránko,

San, nebudem... :wink: piješ kořeněný nápoj, nebo tak??? já si ho dala včera a posluju už od půlnoci, ale jinak nic... :rolling_eyes:
7. pro 2009 v 09:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte po dlhom case! bocinka, uz tam mas pekne ciselko! :wink: ja sa odhodlavam namiesat si drink, snad dnes popoludni sa na to dam. este upeciem s dcerkou medovnicky a lupnem ho, co to spravi :wink:
7. pro 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jitie: citam, ze mas problemy zohnat ricinak, skus nejaku predajnu so zdravou vyzivou, prip. ezoterickou literaturou. ja som lekarne rovno vynechala, dula mi poradila toto. a bolo to v pohode, bez zbytocnych otazok. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. pro 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
vanitka, ještě dneska??? :wink: jůůů a on line??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: budeš nás informovat???
7. pro 2009 v 09:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, v nedelu nastupujem na SC, tak by som drobca minimalne rada pripravila, ze ho uz idu vytiahnut :frowning2: ale dost sa obavam, aj ked doteraz som bola hrdinka :grinning: no co, nanajvys sa po... manzel lietal tuto noc, ja budem dalsiu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a neviem, ci uplne on-line, ale mozem sem-tam pisnut svoje pocity :grinning:
7. pro 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek