• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nápoj k vyvolání porodu podle Ingeborg Stadelmannové. Vyzkoušely jste?

29. října 2016 
ahoj holky teď tady čtu o tom nápoji sice mám termín až 23.července,ale chtěla bych zkusit rodit alespoň někdy na začátku co myslíte až budu tak 38.týden můžu už do toho jít.
28. kvě 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smetakovalucie to je pro ty, co už přenášej:wink:
28. kvě 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smetakovalucie Určitě nápoj vyzkoušej až od 39 tt, to už se miminko považuje za donošené a nebude mít žádné problémy :wink: Kdybys rodila ve 38 tt, tak je to ještě bráno jako předčasný porod a myslím, že ji dost malá šance,že by v tuto dobu už nápoj zabral..Ale ve 39 tt už tu zabral hodně holkám, včetně mě :wink:
28. kvě 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smetakovalucie A hlavně, proč bys to dělala? Jen ať si Filípek ještě pobyde v bříšku.. :slight_smile:
28. kvě 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, to je fakt, pokud nejsou žádné problémy, tak není kam spěchat :wink:
28. kvě 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chci se zeptat, jestli ten nápoj pomohl i některé, která neměla vůbec připravené porodní cesty? Mám CS 2 už tři týdny a čípek tuhý a nezkrácený. MUDra mi říkala, že jestli se to nezmění, tak mě druhý císař nemine :confounded: (nemůžou mi vyvolávat kvůli první jizvě).
29. kvě 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem tady nová a zítra mám termín v porodnici na vyvolání porodu, tak jsem si přečetla o tom vašem nápoji a právě jsem ho vypila, říkám si, že není co ztratit, akorát nevim jestli jsem toho nevypila málo, dala jsem si tam asi decku toho džusu a pak malýho panáka slivky a lžičku kávovou nebo tak cenťák jenom toho oleje, myslíte si, že si mám přidat?
31. kvě 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak jsem si to dala ještě jednou, protože jsem si pak přečetla, že jste toho dávali mnohem víc, než já. Snad mě to neroztrhne vejpůl na záchodě!!! :grinning:
31. kvě 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky v 1:20 je na svete kluk jako buk!!! Dekuji!
1. čer 2010 ve 02:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Je to už téměř půl roku, co jsem si tento "lektvar" namíchala taky :slight_smile: Měla jsem rodit až za 10 dní, ale i doktor řekl, že to uspíšíme a udělal mi Hamiltona, který se minul účinkem!! Takže jsem si vypila toto a šla spinkat s tím, že se nic neděje..... a druhý den dopoledne mi rupla plodovka a jelo se :slight_smile: Tak hodně štěstí všem!!!!!!!
1. čer 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem tu nová. Vaší diskusi jsem přečetla jedním dechem, protože přemýšlím o vyzkoušení koktejlu :confused:
Dneska mám termín podle 1. UZ a včera jsem byla na kontrole a čípek je formován a na porod to vůbec nevypadá. Vě čtvrtek mám jít zase a pokud se to nehne, tak v pátek nebo v pondělí na vyvolávačku :rolling_eyes:
Protože mi první dítě vyvolávali 7 dní po termínu a narodil se až 9 dní po termínu, ráda bych to uspíšila a vyhnula se chemii. Pořád to zvažuju. Vůbec nevím, je hodně pro, ale PROTI je ta kořalka, kterou nápoj obsahuje a taky nevím, jestli, když nemám porodní cesty připravený, jestli to zkoušet. Bojím se, aby to fakt mimi neublížilo. Můžete mi někdo poradit? :grinning:
1. čer 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já bych ho chtěla také zkusit, bojím se samozřejmě taky... :confounded: A nevím, jaký olej koupit.
Holky, co jste po tom porodili.. od jaké značky byl ten váš olej?????? :slight_smile: :dizzy_face:
1. čer 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukuva Pokud miminko není připravené, ven nepůjde, ublížit mu to ani tobě nemůže, maximálně se pořádně vykakáš! :grinning: Kořalky se tam dává troška, takže to taky ani jednomu neublíží, ale myslím, že hlavní je tam ten ricinový olej, tak to můžeš zkusit bez kořalky.. Takže já v podstatě žádné proti nevidím, prcek tak jako tak ven bude muset, takže tohle je možnost, jak se vyhnout chemii.. :slight_smile:

@capricorn Kup v lékárně ricinový olej, oni budou mít svůj míchaný, žádná značka.. :slight_smile:
1. čer 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucie777 - byla jsem ve 3 lékárnách a prý že nic takového neprodávají. :rolling_eyes: že mám jít do nějakého specializovaného obchodu. :angry:

Může se nápoj vypít ještě před termínem (4dny)??? Zkoušel jste to někdo??? Nebo už to tu někomu vyšlo??
1. čer 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@capricorn vyrabi ho firma saloos
1. čer 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@capricorn mně ho prodali až snad ve 4.lékárně, nebo jak píše Adelka od saloos objednat přes net.. Před termínem to zkoušely a když už mímo mělo jít ven, tak to pomohlo, když ne, nic se nestalo a ještě si chvíli pobylo v bříšku.. :slight_smile:
1. čer 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
taaaaaaaaaaaaaaak hlásím požití nápoje. Doufám, že se z toho jenom nepos......
1. čer 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj....taky jsem pozřela ve 14:45 ,je to můj druhý pokus .-) tak budu hlásit...
1. čer 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to sem na vás zvědavá.. :slight_smile: držím palce, ať to vyjde..
1. čer 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
helabaja - gratuluju! :slight_smile:
misakiki - nejsi nahodou uz v porodce? vyvolavacce si se zatim vyhla?
1. čer 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
eveluska.... zítra nastupuji :frowning2: tak ještě zkouším..paní doktorka se dala ještě ukecat :slight_smile:
1. čer 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
misakiki - drzim palce :slight_smile: napis, jak jsi dopadla :wink:
1. čer 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
eveluska: jj budu průběžně hlásit nebojte :slight_smile: držte palečky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
vveerraa: a co ty?? jak to probíhá u tebe?? já zatím nic....uvidíme ale ještě je brzo :slight_smile:
1. čer 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
zatím mě nějak zvláštně pobolívá břicho jakobych měla dostat menses....nevím jestli to něco znamená :fearful:
1. čer 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak průplav střev už taky proběhl :grinning: :grinning: kdyby náhodou něco,tak klystýr asi ani nepotřebuju :grinning: kéž by to tak chtělo zabrat.... :slight_smile:
1. čer 2010 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:wink:
1. čer 2010 v 17:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misakiki zatím vůbec nic. :cry: , ale ještě je asi brzy. Jsem napnutá jako kšandy.
1. čer 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vveerraa tak mě to jednou prohnalo,a krom divného píchání v podbříšku taky asi nic...ale třeba se nám to ještě rozjede ne?? u mě to jsou teď tři hodiny....myslím že je ještě čas :slight_smile: doufám i za tebe :slight_smile:)
1. čer 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misakiki jo jo zatím máme čas. Určitě se nám to povede. Musíme tomu věřit, když už jsme si to daly, ne :wink:
1. čer 2010 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vveerraa taky věřím a doufám....držím všechny palečky a nervičky mám i za tebe :slight_smile:
1. čer 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek