• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nožky miminka jsou o 3 týdny dopředu, mám se bát?

16. července 2014 
Ahojte, byla jsem ve 30+4 tt na kotrole a délka stehenní kosti byla 33+1... může to znamenat něco špatného??
4. črc 2014 ve 14:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak bude mít dlouhý nohy :o) Neboj, nic se neděje, je to úplně běžný - a je to naprostej odhad...
4. črc 2014 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@anetka1701 Já se bála jestli to nenasvědčuje třeba nějaké vývojové vadě.. :frowning2:
4. črc 2014 ve 14:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás zase na 30+5 obvod bříška na 32+2 :slight_smile: ale myslim si že nejdůležitější je ta celková biometrie :slight_smile:
4. črc 2014 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Buď v klidu,my měli dle toho měření o týden a dva dny větší hlavičku než bříško...taky jsem z toho byla vydivočená,hledala různé diskuze a pak se Davídek narodil a byl úplně souměrný...týden až dva je fakt normální a pak se to srovná.
4. črc 2014 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
já to mám podobně. Byla jsem na UTZ ve 32tt. Podle hlavičky bylo mimčo o dva týdny dopředu a podle břiška taky. Jediné co odpovídalo danému týdnu byla stehení kost. Váhový odhad byl 234Og. teď jsem 36 tt a tak jsem zvědavá kolik bude mimčo mít až se narodí. Straší mě že bude mít tak 4 kg. :slight_smile:
11. črc 2014 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verushe20 já to měla s prvním synem naopak, měl stehenní kost kratší, a dr mi řekl, že bude prostě menší.. a měl pravdu, teď v osmi letech má 122cm, a někteří jeho vrstevníci jsou o hlavu větší.. jinak je to výbornej fotbalista ,a tu rychlost pohybu a menší vzrůst mu kluci závidí, jelikož je více obratný než ti čahouni :grinning:
16. črc 2014 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek