Odešla hlenová zátka, spodek pobolívá, jsem tam oteklá

anisek0
16. únor 2015

Ahoj holky od oběda mi odchází soplovity hlen čiré až bílé barvy(asi zátka). Ted k večeru me začal pobolivat spodek jako bych sedala na ostří a při sprchování jsem zjistila ze jsem dole otekla. Jsem dnes 30+1tt a KO mám ve středu, mela jste to některá? Nevíte čím to může byt? Předem děkuji za jakoukoliv odpověď.

emisekkk
16. únor 2015

@anisek0 bych moc neuvažovala, co to je, a jela se ukázat nějakýmu doktorovi
Může a nemusí to být hlenová zátka, může to být jen výtok z nějaké infekce, když popisuješ, že jsi oteklá. Ale to tu nevyřešíme.
Nechci děsit, ale mě takto začalo "něco" odtékat v 26 tt a byla to plodová voda u prvního těhu. U druhého dítěte mi zádka odešla už v 34. týdnu a nebyl žádný problém, donosili jsme.
Prostě bych se jela poradit!

jalenja
16. únor 2015

@anisek0 Ahoj 🙂 ja to nemám, ani som to nezažila, ale určite by som zavolala na porodnicu a povedala im moj problém, či treba ísť sa tam ukázať. Držííím pršteky aby to dopadlo dobre, dubnovky musíme vydržať do dubna 🙂

lrg
17. únor 2015

Já teda mám hlenovitý výtok neustále, oteklá jsem asi už měsíc a často mě spodek bolí, jako po jízdě na kole. Na kontroly chodím po 14-ti dnech a nic se neděje, čípek mám ukázkový, neotvírám se. Já si myslím, že to souvisí s tím, jak miminko hodně roste a tlačí se dolů, ale zase ruku do ohně bych za to nedala.

jetynka
17. únor 2015

@anisek0 Taky bych neváhala a jela do nemocnice na kontrolu. Držím palce aby bylo vše ok!!!

mogwaika
17. únor 2015

ahoj, mě odešla taky v 31tt, od 32 tt jsem byla otevřená na dva prsty, čípek změklý, téměř zašlý, nedávali mi šanci, že donosím, rodila jsem 39+3 @anisek0. Zajdi si raději k dr., ale nestresuj se zbytečně víc než je nutné 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru