Odtok plodové vody. Je to možné?

suchar333
9. bře 2024

Dobrý den chci se zeptat je možné že je to plodová voda ? Dneska už je to po 3 v takovém množství do včerejška jsem ležela v nemocnici hrdlo 0,5 cm a otevřená na 1 prst od rána mám slabé bolesti v podbříšku
Omlouvám se za foto..

cilkat
9. bře 2024

myslím, že to nikdo takle od pohledu nepozná... ale i kdyby byla, tohle je množství, ketré tělo v pohodě nahradí.
Ale pokud jsi na prst otevřená, počítám, že močák už prakticky neexistuje a tohle bude prostě inkontinence.

suchar333
autor
9. bře 2024

@cilkat děkuji vám mockrát ❤️

linusha
9. bře 2024

@suchar333 může být. já být tebou bych volala do porodnice, vzala si vložku poporodní a s tou případně jela do porodnice kvůli testu na plodovou vodu.
Určitě bych nečekala zda to odezní.

suchar333
autor
9. bře 2024

@linusha chystám se tam začínají mírné bolesti v podbřišku

nat
9. bře 2024

@suchar333 normalne jedte,radeji 100 x zbytecne nez pozde....Rekla bych,ze to bude voda...

xnikax1
9. bře 2024

@suchar333 já s tím zkušenost nemám, ale když jsem chodila do porodnice na monitory před 8 lety, tak jsem tam několikrát potkala maminky, co nosili vložku na test, jestli je to plodovka.Jela bych.

linusha
9. bře 2024

@suchar333 ja jsem volala do porodnice kdy 2 hodiny už tekla a řekli ať dojedeme co nejdřív ale nejpozději do 4 hodin od začátku. Nakonec mě kvůli odtoku i hospizalizovali a 6 hod od začátku jsem měla 2/3 vody pryč a to tekla málo.

melek5
10. bře 2024

@suchar333 ahoj mozne je všechno byla si u Dr?co ti řekli?

lenerka1
10. bře 2024

Může to být moč, výtok i plodovka. Já to takhle měla u všech těhotenství ke konci, po sexu až louže, plodovky na kontrolách vždy dost, tak jsem to neřešila, i kdyby ucvrnkavala, tak takové množství se zvládlo obnovit. Ale bylo to v době, kdy jsem chodila na kontroly už co 2 dny. Pokud se přidává nějaká břišní nepohoda, tipla bych to na i začínající porod.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru