Je možný odtok plodové vody ve 12tt?

teruly
30. zář 2015

Ahoj,
Nemáte někdo zkušenosti s odtokem plodové vody ve 12tt? Nevím zda je to vůbec možné.
Poslední dva dny jsem měla zvýšenou teplotu a ze včerejška na dnešek zimnici a horečku 38,9°, to mne probudilo a hned jsem ji srazia paralenem (doporučeno od doktorky).Nicméně dopoledne jsem měla silné nevolnosti a během toho, jak jsem měla žaludek v jedné křeči ze mě najednou vytekla spousta vody, nejdřív jsem si myslela zda jsem třeba trochu neucvrnka, ale když jsem se pak posadila, tak znovu - byla mírně zbarvena do růžova. Tak si říkám, zda to nemohla být plodovka (byl toho cca šálek kávy). Nicméně žádné další problémy nemám- dodržuji klid, beru ascorutin a utrogestan, poněvadž stále mírně špiním, ale gyndařka říkala, že je vše ok i na utz v pá bylo mimi krásné a čilé.

petrusew
30. zář 2015

@teruly pokud by to únik vody byl, gynekoložka by to na utz měla poznat. Pokud jsi byla poté na utz a podle doktorky je vše v pořádku, nestresovala bych se.

teruly
autor
30. zář 2015

Toto bylo dnes, na utz jsem byla v pátek... a je vůbec možné, aby takto brzy odtekla plodovka? Nikdy jsem o tom neslyšela...

lv
30. zář 2015

nezdá se mi to, píšou, že v 10tt je množství 30ml asi, což je třetina deci, a šálek kávy by to tedy nedalo určitě..nějaký výtok, únik moči bude asi pravděpodobnější.

teruly
autor
30. zář 2015

@lv nevím kolik přesně toho bylo, přišlo mi toho dost, možná přeháním... a teď ze mě vypadl kus čehosi, vypadá to jak kuřecí játra tak 2x1 cm... :\ pardon za ten popis... no, zítra to gynda jistí... jen jsem chtěla vědět co od toho mohu očekávat. Nemám ráda překvapení.

jesie28
30. zář 2015

raději bych zajela na pohotovost. Nemáš bolesti?

gepe
30. zář 2015

@teruly bohuzel za me to mohla byt plodovka a kureci jatra kus delozni sliznice (taky jsem tak prirovnavala). Horecka atd neni v poradku, radsi si zajed na pohotovost, muze se bohuzel jednat i treba o pocinajici potrat ☹

karlajasmine
30. zář 2015

taky bych radeji zajela na pohotovost..nechci strasit ale plodovka naruzovela byt muze :(..

pajiskazemlyna
30. zář 2015

Okamžitě bych jela na pohotovost.....

iveta93
30. zář 2015

Viděla bych to spíš na nějaký výtok, ale jelikož z tebe padají "kuřecí játra" tak bych taky zajela radši na pohotovost. Podle mě je lepší tam jít zbytečně než něco zanedbat a potom si to vyčítat.

jesie28
30. zář 2015

Nechci strašit, ale jestli z tebe jdou i kusy, tak bych jela hned. Aby nedocházelo k potratu ☹ Raději jet zbytečně než vůbec.

martinkka
30. zář 2015

rozhodně bych jela okamžitě na pohotovost

petrusew
30. zář 2015

v tom připadě jeď okamžitě do nemocnice

no_title
30. zář 2015

Budu držet palce.

barulina
30. zář 2015

držím pěsti

crofinka
1. říj 2015

Doufám, že všechno dobře dopadlo 🙂

jesie28
1. říj 2015

Taky držím palce, aby bylo všechno v pořádku.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru