Pohyby 34.tt. Je pohyb i takovéto boulení?

widowblack
28. pro 2019

Asi potřebuju jen uklidnit... můžu počítat jako pohyb i jen takové to boulení ? A líné převalování- spíš tlak ( asi noha nebo ruka) a škytavka ta se nepočítal jako pohyb že ? Od včerejška mám pocit že mladá je ňáká líná 😕 A nebo to může být i tím že sem včera toho měla až až a mládě ve mě jen chrnělo ???

zdravuska1989
28. pro 2019

Já si myslím že to počítat můžeš, pohyb jako takový to je, nikde není psáno že to musí být pohyb toho a toho typu 😉 skytavku bych jako pohyb nebrala jelikož není ovladatelná silou vůle ale minimálně ti značí to že prcek vypil plodovku což by tě mohlo taky uklidnit 😉 já kolikrát měla taky nahhano, prcek se hýbe pořád, jestli mám 2h denně kdy je klid tak jasam a kolikrát se mi stalo že třeba 4h nic tak jsem promackavala břicho dokud nereagoval, jo sice jsem ho asi vzbudila ale uklidnila jsem se že se hýbe, tak to zkus taky 😊

widowblack
autor
28. pro 2019

@zdravuska1989 no právě na začátku týdne to byly vlny a dloubance a boule ... a teď to je nic moc .... no na pohotovost se mi letět nechce kdyz se sem tam ´převalí ´ chápu že i místa pro ní bude ubývat ale jelikož od pondělí se léčím s kašlem a rýmou a jak furt namáhám břicho kašláním tak sem z toho nesvá 😕

jjasmina
28. pro 2019

Tak to já mám hafo lenivé miminko, když se tam zavrtí párkrat za den tak jsem ráda.. a o nějakých extra kopancích ani nemůže bejt řeč.. určitě to převalování je pohyb, navíc holky říkaly , že ke konci těhu tam mimi už nemá moc místa tak i ty pohyby už nejssou tak časté. Já byla ztřeba dost nervozní včera ne a ne ji donutit k nějakýmu pohybu a dnes už se tam aspon sem tam boulí

ondul
28. pro 2019

Urcite. Ono tam hlavne uz moc mista na to se rozprahnout a kopnout moc nema.

zdravuska1989
28. pro 2019

Přesně tak, některa mají méně místa některá více, já jsem teď přesně 33+5 a můžu říct že bych ten klid uvítala a pořád si říkám kdy to naše bude mít konečně méně místa 😁 zkoušela bych to hybani s bříškem, různé tlačit dlaň a zkoumat jestli se nevybouli na druhé straně než tlačís 😉 to namáhání břicha kašlem ničemu nevadí neboj mimi ke dost chráněno, já zvracela do 5.mesice kdy taky to břicho zatinas 😎 pokud se fakt bojíš tsk si tam skoč at se uklidnis, ale já osobně tohle vidím jako ok, může mít jen spací obdobi, méně místa atd, neboj vše bude v pořádku a za chvíli už se bude vrtet venku 🤗

widowblack
autor
28. pro 2019

@zdravuska1989 joo tak šťouchám do ní a je mi odpovězeno ... ale tak líně 🤣... oki budu to brát že je unavená z toho nic nedělání 🤣🤣🤣 dík za uklidnění - je fakt že prvorozená už je mega velká tak si to nepamatuju 😉

jjasmina
28. pro 2019

@zdravuska1989 jen do 5. ste zvracela, stastlivec 😀

zdravuska1989
28. pro 2019

@widowblack noo tak, hlavně když odpovídá. Určitě si říká mamko co otravujes nevidíš že hajam 😂

zdravuska1989
28. pro 2019

@jjasmina jako naivní prvorodicce co si nacetls že jsou to jen ranní nevolnosti a trvají do cca 12tt, to bohatě stačilo 😂

jjasmina
28. pro 2019

@zdravuska1989 To určite se tomu člověk zasměje 😀 Já jsem dnes 32+6 a ráno jsem zase blila jak šakal 😅 Ale musím uznat , že už s tou hlavou v zachodě nejsem furt jako dřív

zdravuska1989
28. pro 2019

@jjasmina bozinku 🤦‍♀️ člověk je rád když má pak den klid že, mě to teda chytlo na Štědrý den, celá večeře skončila ve záchodě, asi jak už je utlaceny žaludek tak se mu to nějak nelíbilo a říkala jsem si jak si člověk za ty 3 měsíce zvykne že je mu ráno dobře, stejně je to zajímavý někdo vůbec někdo pořád 😬😬😬

barcachejn
28. pro 2019

Ahojky souhlasim s tim stouchanim do briska to plati i na meho maleho 🙂 kdyz chci mit klid zastresu si v leze s briskem jen jemne a nebo ho trosku postoucham a maly se zacne vlnet 🙂 tchyne si ze me dela legraci ze ho budim a pak mi to vrati po porodu a bude porad rvat :D ale pro svuj klid kdyz ho treba cely den necitim je to uleva. Ale jak rikaji holky mala ma uz malo mista a tak se jen prevaluje urcite je v poradku neboj se 🙂

krupka3
28. pro 2019

Na pohotovost z jakeho duvodu, kdyz se bouli (teda hybe) a skyta? To by bylo trosku prehnane... Pohyb je kazdy pohyb, bouleni je pohyb celeho tela.

sudylichozrout
28. pro 2019

@widowblack miminko uz ma malo mista, v tomhle obdobi uz na akrobacii neni prostor 🙂

widowblack
autor
28. pro 2019

@sudylichozrout já vím , ale pár dní zpatky to bylo eno nůno vlny a teď nic moc ... kor jak furt hrcam a smrkám a jak zabíram břichem tak semsi riksla zda je to v poho - asi taky chudák holka je už z toho unavená .

widowblack
autor
28. pro 2019

@krupka3 právě protp mi to taky přijde extrém abych někam jela . Orozo spíš se ptám zda i to líné boulení je bráno jako pohyb kdyz pár ní zpátky to bylo ródeo 😂

widowblack
autor
28. pro 2019

Dekuji děvčata za uklidnění - teď sem si pěkne schrupla na 2 hodky a Berunka si asi odpočla taky pěkně a už se ozvala hezkými šťouchanci ... 👍

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru