Poslední dny před porodem

veronikajanova
24. bře 2016

Ahoj holky, zbývá mi týden do termínu porodu, už jsem byla jeden den v porodnici kvůli špinění, já už jsem byla tak natěšená, že to začlo a ono nic.. takže jsem taková protivná, smutná nebo co... jak vy prožíváte ty poslední dny?

lv
24. bře 2016

hnusně holka..všechno mě bolelo, vyhánění všemi možnými způsoby nezabíralo

evapater89
24. bře 2016

Ahoj.. no taky to zrovna neprožívám úplně růžově.. od začátku mě vše bolí a teď je to horší .. minulý týden mi doktor říkal, že na další kontrolu už nepříjdu a včera jsem tam byla a koukal na mě jak z jara, co tam dělám. Udělal Hamiltona, přesvědčen, že už vážně porodím, že je vše perfektně nachytané.. Já byla včera přesvědčena také, že porodím.. No a ono nic, poslíčky silné.. jsem unavená z toho už.. Jsem také podrážděná..Snad se brzy dočkáme 😉

naho31
25. bře 2016

Holky vydrzte. Posledni mesic je fakt opruz, ja jsem to mela stejne a spousta mamin urcite taky. Vsechno me bolelo, nic jsem nechtela. Nakonec jsem prenasela jen dva dny. Pokud muzete tak jeste dejte nohy nahoru, malou prochazku, dobry film, vanu.. U druheho tehotenstvi to cekani bude jeste delsi. :D

irennn
25. bře 2016

Podle prvního termínu bych mela rodit dnes a prd. Vsechno me bolí , mam tak silné poslicky do zad uz třetí den ve dne v noci ale bohužel nepravidelně. Vcera jsem mela nějaký splín a chtělo se mi uz hrozne brecet , to ty hormony a ani to nemuzu , protoze můj starší dvouletý synek kdyz by viděl plakat maminku , tak by se rozplakal taky.... Tak se držím i pro nej ale uz chci konec!!!

verona02
25. bře 2016

Jsem na tom uplne stejne, od minule soboty co jsem byla v nemocnici na kontrole jsem pry pripravena na porod a porad nic, dnes jsem 40+6, nalez z dneska stejny jako v sobotu. Dr pry na co porad cekam :D

veronikajanova
autor
25. bře 2016

No tak vidím, že si nemám co stěžovat ještě 🙂))) jsem 39.tt 🙂

patrusa
25. bře 2016

Ja se tesila na porod uz od chvile, kdy jsem na testu objevila 2 carky. Druhe dite jsem prenasela a ty 3 dny byly nejhorsi. Rano jsem vstavala skoro s depresi, ze ani porodit neumim, nesnesitelna jsem byla uplne na vsechny a na vsechno. Ten konec je dost narocny

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru