3. trimestr
holyjane
29. bře 2014

Přesedění rodidel v 35. tt, je to normální?

Ahoj holky,dnes ráno jsme byli s pejskem na veterině a asi tak 20 minut jsem seděla na židličce v čekárně. Když jsem vstala, tak jsem v rozkroku měla pocit,jako když si přesedíte nohu a necítíte jí, tak jsem si přeseděla pulinu. V tu chvíli,se mi zdálo,že snad dítě neudržím a porodím...😃 Je to normální, že mi takhle znecitliví,nebo mám upozornit doktorku? Občas mám i pocit,že mně píchá v čípku...😕 Ve středu jdu do poradny,tak jestli mám počkat a nebo se nahlásit dřív..? Jsem poprvé těhotná,nechci plašit kvůli každému zašimrání ale zase nechci nic zanedbat...😕 Poradíte??
bonavoxa
29. bře 2014
@holyjane Nechci strašit, ale tohle jsem měla taky, prostě blbý pocit, jak kdyby mi malá kopala do čípku...a ejhle za týden na kontrole nálevka zevnitř jen 6 mm! Kritická hranice je 25 mm! Takže jsem potom tři měsíce jen ležela. Čípek zvenku měkký 1,5 cm, na prst otevřená. jen čekali, že se každou chvíli rozpadnu. Dneska bych určitě letěla k doktorovi na druhý den. Pocit píchnutí jsem měla v noci, kdy mi praskla voda..a to už jsme jeli. Děkuju Bohu, že jsme vydržela aspoň na začátek 37. týdne.
romantika
29. bře 2014
@holyjane ja to taky mivala, ale nijak jsem to neresila. kdyztak na to upozorni dr.. Ale ja myslim ze v tomdle tydnu uz je to normalni, všechno je prekrvene, všechno se tam tlaci. v prvním tehu jsem nemohla sedet dyl nez 10 minut cele tehu. asi i hodne zalezi jak je tam prdolka otoceny a kde je placenta.
holyjaneautor
29. bře 2014
No malá je hlavičkou dolů postavení pravé a placentu mám vpředu. Na rizikové jsem šla z důvodu nízko-uložené placenty s krvácením v 17 tt ale už bych měla mít placentu vytaženou tak,jak má být..🙂 Ráda už bych ten konec měla z krku..😕

Začni psát odpověď...

Odešli