Škytavka miminka v 37tt, co by mu mohlo ulevit?

mrsnikola
17. pro 2014

Drahé milé dámy,
chtěla jsem jen vědět, jestli můžu nějak ovlivnit škytavku mé drahé nenarozen dcery 🙂 chuděrka mi škytá alespoň jednou denně a chtěla bych jí pomoct, a hlavně mě ty pohyby dost lechtají, takže vlastně tím i pomoct sobě 🙂 už jsem zvýšila denní příjem tekutin, ale stejně se občas zaškytá třeba na 5 minut a já se můžu počurat smíchy 😀 tak prosím o radu, co by mohlo chuděrce pomoci a mě ulevit, beru všechny rady!!! Děkuji, děkuji

mysonek
17. pro 2014

@mrsnikola neboj škytají všechny miminka. Malá zásadně škytala, když jsme byly na monitoru 🙂 A jí to určitě nevadí. Počkej až bude škytat jako novorozenec. Z toho jsem byla vyděšená jak se to malé tělíčko celé cukalo. Ale asi jí to nevadilo, protože neplakala. Vždy to přešlo samo. Takže teď to určitě nijak ovlivnit nejde.

weru88
17. pro 2014

Malá mi v bříšku škytá někdy i 2x denně.. Vadí mi to jen, když začne, když jdu spát 😀 jinak, škytavka je u miminek normální, tak nevím, co by mohlo zabrat, aby přestala 🙂

alcar
17. pro 2014

Nezabere nic. V tomto tydnu je skytavka i nekolikrat za den uplne normalni. 🙂

pampalin
17. pro 2014

Jejda, kdyby škytala ta naše jen jednou denně, bylo by to fajn. Určitě je to víc než běžné, škytal mi takhle i synek a myslím, že to absolutně neovlivníš. 🙂

lucifereeek
17. pro 2014

mě malá škytala i častěji ale to je uplně normální 🙂

terezapetrova
17. pro 2014

@mrsnikola se skýtavkou neudělas nic, skyta většina mimin a opravdu si tim neublizi, zbytečně starosti..

sarusinek
17. pro 2014

Oba synové škytali minimálně čtyřikrát denně tak od 26tt 🙂

mrsnikola
autor
18. pro 2014

Dámy, děkuji moc 🙂 alespoň vím, že v tom nejsme samy 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru