Spánkový režim plodu 33.tt. Kolik tak zhruba prospí?

marketa255
18. únor 2020

Ahoj, zajímalo jak moc se Vám miminka pohybují, kolik tak zhruba naspí nad 30tt. Jsem teď 33tt a víceméně malou cítím pořád. Občas půl hodinky klid. Je fakt, že je to akční miminko od začátku. Pohyby cítím od 17tt. Druhé těhu. Mám jiné břicho teď, víc dolů, víc pohyby cítím. Zatím na všech kontrolách vše ok. Min. týden jsme byli na měření, má 1750 g. Takže průměrné mimčo. Snad bude po porodu spát víc než teď t.Každopádně jsem

makra1988
18. únor 2020

35tt druhé těhotenství, ale miminko je živější. Naopak mám bříško výše. Ale cca spí tak 3-4hodiny, pak chvíli mrskacka. V noci se probudí, až se probudím já. Ale točí se Teda statečně, někdy to až boli. První mimčo bylo klidnější. Spíše jsem se zarazila nedávno, že jsem ho ještě necítila stukat, první to dělal snad každý večer.

marketa255
autor
18. únor 2020

@makra1988 to máme Teda dost podobné. Skytavku jsem cítila taky později, až když se otočila hlavičkou dolů. Jinak boule, otočky, protahovačky pořád. Tak se snad teď vyblbne a bude spinkaci. První dcera toho moc nenapsala a spí pořádně až teď, ve čtyřech letech 🙈

barcachejn
18. únor 2020

Prvni tehu 32tt a maleho teda citim hlavne v noci a k veceru :D pres den jak kdy takze se domnivam ze nam spinka pres den a v noci ma diskoteku :D Doufam ze se mu to po porodu srovna jinak to tedy bude radost :D nekdy se az leknu a probudi me to jak moc kopne .... Dnes ho citim treba hodne i pres den,prijde mi ze ho ma hodne nepravidelny ale je to moje prvni tehu a nemuzu s nicim posoudit 🙂

aurelie34
18. únor 2020

Druhé těhu 39 tt a na to že tam už nemůže mít žádné místo tak se hýbe až moc. Kolikrát to šileně bolí, nejvíc aktivní je večer mezi 8 hodinou a půlnoci. Syn byl oproti malé lenoch. Tam jsem se kolikrát bála jestli žije protože jsem ho třeba celý den necítila. Tak doufám že nebude malá nějaká dračice 😀

leniczka23
18. únor 2020

Prvni tehu dite v brise klidny narodil se a byl hodnej..sestinedeli bylo to nejlepsi obdobi ever jen spal nebo koukal..Druhe tehu..Mates byl v brise jak vetrelec..hybal se neustale nonstop narpdil se a je jeste hodnejsi nez prvni..od prvni noci doma ji celou prospi jen se nakrmi. Usina sam jen pollzim do postylky a dava si 12h v noci. .
Tak snad jsem te uklidnila😊

lucias11
18. únor 2020

@leniczka23 minimálně mě jsi uklidnila 😂 můj mrnous se v 33tt šílené točí a hýbe, bolí to,v noci mě nenechá spát a já se úplně bojím,jak to bude po porodu. Dcera byla klidnější,ale je fakt že do čtyř let spala špatně. Nezbývá než věřit že to bude spavé miminko ❤️

leniczka23
18. únor 2020

@lucias11 ani mi nemluv ja jen kdyz si na to tehotenstvi vzpomenu tak felam uf..ja mela cele.tehotenstvi az bolestive pohyby, nekdy jsem i vyjekla jak to zabolelo ale hele ja musim zatukat..to je dite pro zacatecniky😁😁 a to sem se bala ze kdyz sem mela prvni zlaticko tal druhy mi to da sezrat..a ono neee..takze drzim palce😊

marketa255
autor
18. únor 2020

@leniczka23 jestli si pak vzpomenu, dám vědět jak to dopadlo. 😂

anirij332
20. únor 2020

37tt a přijde mi že malý nikdy nespí, má už 3kg takže každá rána stojí fakt za to 🙄 a prej, že tam nemá místo, no nevím 🤣

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru