Strach z porodu...

marketaee37
4. srp 2023

Ahoj jsem tu nová. Už jsem rodila ale teď mám strašný strach z porodu pořád se bojím kdy to přijde že se něco stane. Jen brecim a nejraději bych jen ležela abych neporodila dřív. Termín mám 3.9 už jsem zoufalá. K tomu tady kde bydlím nikoho neznám. Máma je daleko

marketaee37
autor
8. srp 2023

@xxx3d paní na psychiatrii mi napsala pouze že není proto cisarskemu řezu 😣takže musím ještě na gynekologii za paní doktorkou toto stačit nebude zřejmě

ha_na
8. srp 2023

@kackabis Čeká mě třetí porod, první celkem nepříjemný zážitek, druhý byl rychlejší, ale teď jsem od kamarádky dostala taky přečíst Hypnoporod a začala jsem se snad i těšit 😁. Tam je to tak krásně napsané, že to člověka hodí do klidu, moc doporučuju!

marketaee37
autor
8. srp 2023

@ha_na já tu knihu sháním 😇no já mám termín 3.9 ale dnes se stěhovalo a i když jsem nic netahala pouze seděla v autě tak mě tlačí tak divně v zádech že mám strach větší že to je už ono😥ale snad ještě ne

ondul
8. srp 2023

Posílám mnoho síly a štěstí a přeju krásné zdravé miminko, určitě to oba zvládnete!
Pro mě byly oba porody nádherný zážitek, tak bych moc přála, aby ti to tvoje hlava a tělo také dovolily!

marketaee37
autor
8. srp 2023

@ondul juuu opravdu moc moc děkuji 💓💓💓no strach hrozný že budu tou bolesti panikařit 😥

pampelina18
9. srp 2023

@marketaee37 zajdi k psychiatrovi, řekni mu, že se bojíš porodu, že chceš cs. Že to potřebuješ. A on ti to napíše a na základě tohoto papíru budeš mít cs. Žádné léky atd ti nepomohou pokud máš paniku. A když nechces rodit normálně tak se nenech nikým do toho nutit.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru