Tvrdnutí břicha a nevolnost. Mám plašit a raději jít na gyndu?

31. kvě 2021

Jsem 34.tt a uz vcera jsem citila mene pohyby. Mimco se ozvalo az vecer, behem dne vubec. Ted jsem se probudila, je mi strasne spatne od zaludku, pohyby take nic moc + mam stridave bricho jako kamen. Myslite, ze mam plasit a jit radeji na kontrolu na gyndu? Nechci zas vypadat jako hysterka, ale ty nevolnosti a tvrdnuti bricha, me trosku znervoznuji.

palja
31. kvě 2021

Ano, jela bych se nechat zkontrolovat

izzylka
31. kvě 2021

I kdybych měla sebemenší podezření, že není něc dobře, tak bych jela. V nemocnici tě nesežerou...je lepší jet 100x zbytečně, než jednou pozdě 🤷🏻‍♀️

klokanka31
31. kvě 2021

Určitě jeď, obzvlášť když pohyby nic moc.

tez83
31. kvě 2021

Jsem ve 39tt a tvrdnutí bříška i pocit na zvracení,resp.vraci se mi obsah žaludku do pusy,mám každou chvilku.Priznam se,že mě ani jednou nenapadlo kvůli tomu plašit,ale pokud máte špatný pocit,lékaři to sdělte.

codal
31. kvě 2021

V posledním měsíci mi bylo pořád špatně od žaludku, malá mi hrozně tlačila na žaludek a bylo mi furt na zvracení. Ale kontrolou nic nezkazíš.

princeznamiu
31. kvě 2021

To jsem mela stale... 😀 rika se sice radsi 100x zbytecne nez jednou pozde, coz je pravda, ale ja osobne (po sve prvni zkusenosti) bych cekala az do kontrakci, a to tedy poradne silnych a pravidelnych. Ale zas kazdy to ma jinak, no 🙂

svorly
31. kvě 2021

@princeznamiu když je ve 34tt? 😲🤔

cherie24
31. kvě 2021

Taky bych nejspíš jela raději. I když já třeba jeden den taky vyváděla, protože malá se přestala hýbat úplně, jsem do ní pořád dloubala a snažila se jí vzbudit. Už jsem panikařila, že pojedu a ona se prostě jen natočila, že nebyly pohyby moc cítit a dala si jen odpočinkový den. Pokud se ti to nezdá už od včera a nejsi si jistá, co se děje, tak raději jeď 🙂

klokanka31
31. kvě 2021

Tak jak to dopadlo?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru