V kolikátém týdnu těhotenství se miminko otočilo?

sarasi
29. lis 2015

Ahoj maminky, jsem v 35tt a malej se jeste neotocil ☹ je nejaka sance, ze se jeste otoci?

apacheee
AMBASADORKA
29. lis 2015

šance je určitě, ale s přibývajícím časem je pravděpodobnost stále menší🙂

junkka
29. lis 2015

Tak šance je vždycky. Podle mě taky záleží, jestli se třeba točí a teď je zrovna hlavou hore. Ta naše kráska třeba v břichu od začátku seděla a tak to taky zůstalo 🙂 každopádně to není žádná katastrofa, zkus se tím nestresovat. Asi má nějakej důvod, proč se nechce otočit 😉

7504
29. lis 2015

Šance je určitě.Byla jsem v 36.týdnu na ultrazvuku a syn byl taky zadečkem dolů. Rodila jsem za 5 týdnů a šel ven hlavičkou. Takže klid.

zuzajda20
29. lis 2015

Mi se prcek otočil ve 30 tt hlavičkou nahoru a už tak zůstal, předtím se mi stejně otočila malá a taky tak zůstala, tak asi proto mají důvod, ale šance že se otočí je pořád, ikdyž já už tomu nevěřím 🙂

drrregy
29. lis 2015

Jsem na tom stejně jako ty. Jsme koncem pánevním. Děsí me císařský řez nebo porod koncem pánevním.

pety91
30. lis 2015

Můj gynekolog mi kdysi říkal, že do 38 týdne se může otočit, pak už spíše výjimečně.Držím palečky. 😉

l78
30. lis 2015

Syn se otocil ve 38 týdnu, nic jsem necitila a to ani presto, že porodní váha byla 4,3kg 😉 , šance na otočení je, držím palce

adede
30. lis 2015

Dcera se otocila na konci 37. tydne 🙂

doliceksamicek
30. lis 2015

Naše prďolka byla v 30tt otočená,tak snad si to ještě nerozmyslí 🙂 ale,kámošce se malej otočil,až na 37tt 🙂

effka84
30. lis 2015

První se otočil v 30tt a druhej 33tt.

stepulka01
15. pro 2015

Jsem ve 32tt a naše princezna se taky ne a ne otočit. Doktorka na ultrazvuku říkala, že má ještě čas, ale je trochu větší, moc šancí jí nedávám.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru